لیگ برتر انگلیس؛ دو پادشاه و چهار وزیر برای قهرمانی می‌جنگند

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

لیگ برتر فوتبال انگلیس؛ دو پادشاه و چهار وزیر برای قهرمانی می‌جنگند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

Getty Images

لیگ برتر فوتبال انگلیس از جمعه با مسابقه لیورپول و نوریچ آغاز می‌شود. مسابقاتی که بیشترین بیننده تلویزیونی را دارد و به اعتقاد بسیاری بهترین لیگ فوتبال جهان است. فصل گذشته شاهد یکی از جذاب‌ترین دوره‌های این مسابقات بودیم و رقابت میلیمتری منچستر سیتی و لیورپول فصلی"کم‍‌سابقه" را رقم زد. این مطلب نگاهی دارد به ۶ بخت قهرمانی یا بهتر بگوییم"دو به علاوه چهار" مدعی قهرمانی فوتبال انگلیس.

مهم‌ترین بازیکنی که قهرمان فوتبال انگلیس جذب کرده رودری، هافبک ۲۳ ساله اتلتیکو مادرید است که با ۶۲ میلیون و ۸۰۰ هزار پوند گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه شد. سیتی بازیکن مهمی را از دست نداده (غیر از وینسنت کمپانی، کاپیتان پا به سن گذاشته باشگاه) و تیمی یک‌دست دارد که مدعی نخست قهرمانی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بابا اینقدر از لیورپول طرفداری نکنید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معمای تعویق برگزاری لیگ برتر فوتبال ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مصطفی دنیزلی: تاخیر در آغاز لیگ به ضرر تیم من استمصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای تیم تراکتور تبریز تاخیر در آغاز لیگ برتر ایران را به ضرر تیم خود دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه حرف‌های ضدونقیض درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها| زنان نمی توانند برای بازی های لیگ به ورزشگاه بیاینددر حالی که دولت روحانی گفته بود که منع قانونی برای حضور زنان در ورزشگاه وجود ندارد و تنها نیاز به هماهنگی است، این بار معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش ایران می‌گوید که این وزارتخانه اعتقادی به ورود زنان خانمهانگران نباشید توی این کشور هرچی روبگن نمیشه یعنی میشه ....مبارکه خانم ها برید باشگاه شما با مردان در دیدن مسابقات هیچ فرقی ندارید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لیگ برتر بدون تاریخ قرعه‌کشی شد؛ دربی تهران هفته چهارم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دربی زودهنگام پایتخت در لیگ نوزدهم/ مراسم با بی نظمی تمام شدمراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر در شهر مشهد برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داورزنی حرفش را پس گرفت؟/ پشت پرده آغاز لیگ چه خبر استخبری از آغاز لیگ برتر نیست! پنج روز از اعلام زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از سوی معاون قهرمانی وزارت ورزش نمی‌گذرد که داورزنی با رد اظهارات منتشر شده خود در سایت وزارت ورزش می‌گوید: درمورد موعد برگزاری رقابت‌های لیگ تاریخی را اعلام نکرده است! اين داورزني .... جريانات داره .،،. از چنگتون در نره ... نفرستينش بره !!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »