لیگ قهرمانان آسیا 2020 احتمالا به دلیل کرونا لغو می‌شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، با ابراز امیدواری درباره برگزاری همه لیگ‌های قاره‌ای، احتمال

بر اساس گزارش نشریه الاقتصادیه، عبدالخالق مسعود عراقی، در این باره گفت: «ادامه شیوع ویروس کرونا در این قاره تا اوت آینده ممکن است باعث لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات قهرمانی جام حذفی در این فصل شود».

او تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به این بحران جهانی، هیچ مسابقه‌ای برگزار نمی‌کند و یک نشست فوق‌العاده برای ماه ژوئیه آینده برگزار می‌کند تا درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و مسابقات AFC کاپ تصمیم‌گیری کند. عبدالخالق مسعود عراقی در ادامه توضیح داد که تنها راه پیش روی AFC برای عبور کردن از بحران کرونا و برگزاری مسابقات در این شرایط بحرانی، تکیه کردن به نظام برگزاری مسابقات به صورت متمرکز در یک کشور است.

نایب رئیس AFC درباره ازسرگیری مسابقات لیگ‌های داخلی، گفت: «پیش از این نیز گفتم ما آماده همکاری با هر فدراسیونی هستیم تا بتوانیم از بحران کرونا عبور کنیم. امیدوارم تمام لیگ‌های دخلی آسیا کامل شوند. ما پشتیبان فدراسیون‌هایی هستیم که بخواهند مسابقاتشان را دوباره آغاز کنند. اصلا قصد لغو لیگ فوتبالی را نداریم و البته سلامت ورزشکاران نیز برای ما مهم است».

او همچنین از باشگاههای سعودی که درخواست فیفا برای کاهش 50 درصدی دستمزدها را اجابت کردند و موفق شدند با بازیکنان خود برای کاهش 50 درصدی به توافق برسند، تقدیر کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متأسفیم، کمر خیلی از باشگاه‌های مستقل که وابستگی به حاکمان ندارند خم می شود و این در اصطلاح ایرانیان ضعیف کشی می گویند!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لغو پرواز ایتالیا به ایران به دلیل رفتار نامناسب مسافران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گوترش همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ آمریکا علیه ایران استگوترش همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ آمریکا علیه ایران است سخنگوی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که او همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ی دولت آمریکا علیه ایران به منظور مبارزه با ویروس همه‌گیر کرونا است آمریکا خودش داره بودجه سازمان ملل رو میده بعد شما خایمالی سازمان ملل رو میکنید! پول بدن که حزب_الله_لبنان و آقازادهها خرج کنند؟ مطمئن باشید که تحریم ها میمونند. DoNotEaseSanctions USA IslamicRepublicVirus KhameneiVirus
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا؛ رئیس کمیسیون اروپا «از صمیم قلب» از ایتالیا عذرخواهی کرددر جریان نشست پارلمان اروپا علاوه بر ابراز نگرانی از پیامدهای اقتصادی بحران کرونا، برخی از رهبران گروههای پارلمانی درباره موج اقتدارگرایی که به دلیل وضع قوانین اضطراری در برخی کشورها بوجود آمده است، هشدار دادند. به چه دردی میخوره واقعن هر چی باشه آلمانیِ،اون هم از نمونه Typischdeutsch😉 ایا عذر خواهی خسارت مادی و معنوی و جانی مردم ایتالیا را جبران می کند ؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام وضعیت فوق‌العاده در سراسر ژاپن به دلیل شیوع کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح ترافیک تهران تا پایان مهار کرونا لغو شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح ترافیک تهران تا پایان مهار کرونا لغو شد سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران: لغو طرح ترافیک تا مهار ویروس کرونا ادامه دارد پس از دود و آلودگی میمیریم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عینک چینی ویژهٔ تشخیص مبتلایان به کرونا وارد آمریکا می‌شوداین عینک‌ به یک حسگرِ پرتوِ فروسرخ مجهز است و با آن می‌توان در طول دو دقیقه، دمای بدن ۲۰۰ نفر را از فاصلهٔ سه متری تشخیص داد. مده شور چین جنایتکار را ببره باتولیدات قلابی اش چین همه کار از دستش بر میا واقعا بزرگه و توانا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »