لیگ قهرمانان آسیا 2020 احتمالا به دلیل کرونا لغو می‌شود

17/04/2020 07:16:00 ب.ظ

لیگ قهرمانان آسیا 2020 احتمالا به دلیل کرونا لغو می‌شود

لیگ قهرمانان آسیا 2020 احتمالا به دلیل کرونا لغو می‌شود

عضو هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، با ابراز امیدواری درباره برگزاری همه لیگ‌های قاره‌ای، احتمال

بر اساس گزارش نشریه الاقتصادیه، عبدالخالق مسعود عراقی، در این باره گفت: «ادامه شیوع ویروس کرونا در این قاره تا اوت آینده ممکن است باعث لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات قهرمانی جام حذفی در این فصل شود».او تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به این بحران جهانی، هیچ مسابقه‌ای برگزار نمی‌کند و یک نشست فوق‌العاده برای ماه ژوئیه آینده برگزار می‌کند تا درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و مسابقات AFC کاپ تصمیم‌گیری کند.

عبدالخالق مسعود عراقی در ادامه توضیح داد که تنها راه پیش روی AFC برای عبور کردن از بحران کرونا و برگزاری مسابقات در این شرایط بحرانی، تکیه کردن به نظام برگزاری مسابقات به صورت متمرکز در یک کشور است.نایب رئیس AFC درباره ازسرگیری مسابقات لیگ‌های داخلی، گفت: «پیش از این نیز گفتم ما آماده همکاری با هر فدراسیونی هستیم تا بتوانیم از بحران کرونا عبور کنیم. امیدوارم تمام لیگ‌های دخلی آسیا کامل شوند. ما پشتیبان فدراسیون‌هایی هستیم که بخواهند مسابقاتشان را دوباره آغاز کنند. اصلا قصد لغو لیگ فوتبالی را نداریم و البته سلامت ورزشکاران نیز برای ما مهم است».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

متأسفیم، کمر خیلی از باشگاه‌های مستقل که وابستگی به حاکمان ندارند خم می شود و این در اصطلاح ایرانیان ضعیف کشی می گویند!!

لغو پرواز ایتالیا به ایران به دلیل رفتار نامناسب مسافران

گوترش همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ آمریکا علیه ایران استگوترش همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ آمریکا علیه ایران است سخنگوی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که او همچنان خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه‌ی دولت آمریکا علیه ایران به منظور مبارزه با ویروس همه‌گیر کرونا است آمریکا خودش داره بودجه سازمان ملل رو میده بعد شما خایمالی سازمان ملل رو میکنید! پول بدن که حزب_الله_لبنان و آقازادهها خرج کنند؟ مطمئن باشید که تحریم ها میمونند. DoNotEaseSanctions USA IslamicRepublicVirus KhameneiVirus

شیوع کرونا؛ رئیس کمیسیون اروپا «از صمیم قلب» از ایتالیا عذرخواهی کرددر جریان نشست پارلمان اروپا علاوه بر ابراز نگرانی از پیامدهای اقتصادی بحران کرونا، برخی از رهبران گروههای پارلمانی درباره موج اقتدارگرایی که به دلیل وضع قوانین اضطراری در برخی کشورها بوجود آمده است، هشدار دادند. به چه دردی میخوره واقعن هر چی باشه آلمانیِ،اون هم از نمونه Typischdeutsch😉 ایا عذر خواهی خسارت مادی و معنوی و جانی مردم ایتالیا را جبران می کند ؟؟

اعلام وضعیت فوق‌العاده در سراسر ژاپن به دلیل شیوع کرونا

طرح ترافیک تهران تا پایان مهار کرونا لغو شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح ترافیک تهران تا پایان مهار کرونا لغو شد سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران: لغو طرح ترافیک تا مهار ویروس کرونا ادامه دارد پس از دود و آلودگی میمیریم

عینک چینی ویژهٔ تشخیص مبتلایان به کرونا وارد آمریکا می‌شوداین عینک‌ به یک حسگرِ پرتوِ فروسرخ مجهز است و با آن می‌توان در طول دو دقیقه، دمای بدن ۲۰۰ نفر را از فاصلهٔ سه متری تشخیص داد. مده شور چین جنایتکار را ببره باتولیدات قلابی اش چین همه کار از دستش بر میا واقعا بزرگه و توانا

داد به دلیل تداوم بیماری کرونا، برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به طور کلی لغو شود.سفارت ایران در ایتالیا اعلام کرد که پرواز فوق العاده امروز ایران‌ایر برای بازگرداندن ایرانیان به دلیل رفتارهای نامناسب عده‌ای از مسافران لغو شده است.به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری اینرسیتی پرس آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار برداشته شدن تحریم‌های بین‌المللی و یکجانبه‌ی آمریکا در سراسر جهان شد و گفت که این اقدام دولت آمریکا سلامتی میلیون‌ها نفر را در جهان در معرض خطر قرار داده است و موجب تضعیف تلاش‌های جهانی برای مهار ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر آن شده است.داچیان چولوش، نماینده رومانی و رهبر لیبرال‌های پارلمان اروپا با اشاره به اقدامات اخیر نخست‌وزیر مجارستان گفت: «ترس، دورویی و عقب‌نشینی نه پادزهر بلکه سم هستند.

بر اساس گزارش نشریه الاقتصادیه، عبدالخالق مسعود عراقی، در این باره گفت: «ادامه شیوع ویروس کرونا در این قاره تا اوت آینده ممکن است باعث لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات قهرمانی جام حذفی در این فصل شود». او تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به این بحران جهانی، هیچ مسابقه‌ای برگزار نمی‌کند و یک نشست فوق‌العاده برای ماه ژوئیه آینده برگزار می‌کند تا درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و مسابقات AFC کاپ تصمیم‌گیری کند.04. عبدالخالق مسعود عراقی در ادامه توضیح داد که تنها راه پیش روی AFC برای عبور کردن از بحران کرونا و برگزاری مسابقات در این شرایط بحرانی، تکیه کردن به نظام برگزاری مسابقات به صورت متمرکز در یک کشور است.» پیش از این روسیه از ایالات متحده آمریکا خواسته بود که بدون معطلی تحریم‌های یکجانبه‌ی خود علیه ایران را لغو کند تا مانع رسیدن کمک‌های بشردوستانه و مقابله مؤثر دولت ایران با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس نشوند. نایب رئیس AFC درباره ازسرگیری مسابقات لیگ‌های داخلی، گفت: «پیش از این نیز گفتم ما آماده همکاری با هر فدراسیونی هستیم تا بتوانیم از بحران کرونا عبور کنیم. در این بیانیه که در پایگاه اینترنتی این سفارتخانه منتشر شد، آمده است: متاسفانه به دلیل رفتارهای نامناسب عده ای از مسافران بازگشتی به کشور در پرواز روز چهارشنبه مورخ 15 آوریل و عدم تمکین مشارالیهم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه‌ای، مسوولان بهداشتی کشور برای حفظ سلامت مسافران، خانواده‌های ایشان و شهروندان ایرانی تصمیم به لغو پرواز روز جمعه گرفتند. امیدوارم تمام لیگ‌های دخلی آسیا کامل شوند. بقیه نمایندگان بصورت انلاین در این نشست حضور داشتند.

ما پشتیبان فدراسیون‌هایی هستیم که بخواهند مسابقاتشان را دوباره آغاز کنند.. اصلا قصد لغو لیگ فوتبالی را نداریم و البته سلامت ورزشکاران نیز برای ما مهم است». او همچنین از باشگاههای سعودی که درخواست فیفا برای کاهش 50 درصدی دستمزدها را اجابت کردند و موفق شدند با بازیکنان خود برای کاهش 50 درصدی به توافق برسند، تقدیر کرد. .