لیگ_برتر, تیم فوتبال سپاهان اصفهان, تیم فوتبال استقلال

لیگ_برتر, تیم فوتبال سپاهان اصفهان

لیگ برتر فوتبال| سپاهان بازی بزرگ را از استقلال برد/ شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان شکست خورد تا صدرنشینی را از دست بدهد.

13/02/2021 06:43:00 ب.ظ

لیگ_برتر | شکست شاگردان فکری در جنگ صدرنشینی | سپاهان بازی بزرگ را از استقلال برد شاگردان نویدکیا با این پیروزی به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند و استقلال در رده دوم ایستاد استقلال ۰ – ۲ سپاهان

تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان شکست خورد تا صدرنشینی را از دست بدهد.

، تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:10 امروز (شنبه) در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه 2 بر صفر برابر میزبان خود شکست خورد. سجاد شهبازاده  (14) و سروش رفیعی (35) زننده گل‌های تیم میزبان بودند. 

دروغ بگو تا رستگار شوی | DW | 23.07.2021 «۸ کشته در جریان اعتراضات ایران»؛ خامنه‌ای: هیچ گله‌ای نمی‌شود از مردم داشت عفو بین‌الملل: علیه معترضان خوزستان از گلوله‌های ساچمه‌ای استفاده شده | DW | 23.07.2021

شاگردان محمود فکری با این شکست هم فرصت قهرمانی در نیم فصل را از دست دادند و هم صدرنشینی را. شاگردان محرم نویدکیا با این پیروزی 28 امتیازی شده و به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. استقلال هم با 26 امتیاز در رده دوم ایستاد.ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی، سروش رفیعی (82- یاشین سلمانی)، سیدمحمدرضا حسینی (73- محمدرضا خلعتبری)، محمد محبی (81- رضا میرزایی) و سجاد شهباززاده (87- محمدرضا مهدی‌زاده).

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی (59- محمدحسین مرادمند)، محمد دانشگر، عارف غلامی(59- محمد نادری)، وریا غفوری (81- محمدحسین فلاح)، بابک مرادی، آرش رضاوند (80- مسعود ریگی)، مهدی مهدی‌پور (59- سیداحمد موسوی)، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری. headtopics.com

داورنیمه اولدقیقه 4: پاس عمقی امید نورافکن به محمدرضا حسینی رسید که ضربه این بازیکن با اختلاف زیادی از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.دقیقه 5: نفوذ خوب نورافکن به محوطه جریمه و پاس عرضی او می‌رفت موقعیت خطرناکی ایجاد کند که رشید مظاهری توپ او را به کرنر فرستاد.

دقیقه 6: توپ ارسالی از نقطه کرنر با ضربه سر عزت‌الله پورقاز همراه بود که از کنار دروازه به بیرون رفت.دقیقه 8: ارسال بابک مرادی به محوطه جریمه سپاهان را ارسلان مطهری با سر زد که راهی به دروازه نداشت.دقیقه 9: پاس عمقی به فرشید اسماعیلی رسید و ضربه روی پای این بازیکن از روی خط محوطه جریمه سپاهان به شکل خطرناک راهی اوت شد. 

دقیقه 14: نورافکن توپ را ارسال کرد که به عارف غلامی برخورد کرد و جلوی پای سجاد شهباززاده رسید و این بازیکن موفق به باز کردن دروازه استقلال شد. دقیقه 23: ضربه سر حسینی از روی توپ ارسالی از نقطه کرنر را مظاهری گرفت.دقیقه 31: محمد کریمی با خطایی که روی اسماعیلی مرتکب شد، از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 34: آرش رضاوند جلوی ضد حمله سپاهانی‌ها را گرفت تا با کارت زرد جریمه شود. دقیقه 35: سروش رفیعی قصد ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی را داشت که غفلت مدافعان و دروازه‌بان باعث شد توپ مستقیم وارد دروازه استقلال شود.دقیقه 42: نورافکن به دلیل اعتراض و درگیری از داور کارت زرد گرفت.  headtopics.com

سی‌ان‌ان: طالبان یک مترجم نیروهای آمریکایی را سر بریدند خامنه‌ای پس از هشت روز به اعتراضات خوزستان واکنش نشان داد | DW | 23.07.2021 آرتین ایران‌نژاد در سردشت به خاک سپرده شد

نیمه دومدقیقه 46:اشتباه مظاهری در گرفتن توپ باعث شد حسینی ضربه سر را بزند که توپ به شکل خطرناک از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. دقیقه 48:پاس خوبی به بابک مرادی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما تعلل او باعث شد موقعیت خوب استقلال از دست برود. 

دقیقه 49:شوت قایدی از پشت محوطه جریمه سپاهان از کنار دروازه راهی اوت شد.دقیقه 53:یزدانی، مدافع استقلال در شرایطی که توپ در منطقه دیگری در جریان بود با دست به صورت شهباززاده زد تا هم کارت زرد بگیرد و هم ضربه ایستگاهی به سپاهانی‌ها بدهد.دقیقه 89:محمد نادری در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. 

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.