لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی مطابق برنامه آغاز می‌شود؛ ویروس کرونا و چالش های فصل جدید

08/06/1399 05:21:00 ب.ظ

🔺لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی مطابق برنامه آغاز می‌شود؛ ویروس_کرونا و چالش های فصل جدید ⚡️در آستانه آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی، خبر ابتلای ۷۷ بازیکن، کادر فنی، و عوامل اجرایی چند باشگاه به ویروس کرونا، همه را غافلگیر کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. در آستانه آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی، یا «ان‌اف‌ال»، در ماه سپتامبر، خبر ابتلای ۷۷ بازیکن، کادر فنی، و عوامل اجرایی چند باشگاه به ویروس کرونا، همه را غافلگیر کرد.

با توجه به این که تمرینات پیش فصل، با رعایت کامل اصول بهداشتی و نکات ایمنی دنبال می‌شود، ابتلای تعداد نسبتاً زیادی از اعضای تیم‌ها به ویروس کرونا عجیب و غیرمنتظره بود و تهدیدی جدی برای برگزاری این رقابت‌ها به شمار می‌رفت.

تمرینات تیم فوتبال مینسوتا وایکینگز اما دو روز پس از انتشار این خبر، مرکزی که در ایالت نیوجرسی مسئولیت بررسی تست‌های کرونا را برعهده داشت، اعلام کرد که نتایج این آزمایش‌ها درست نیست. پنج آزمایشگاه در نقاط مختلف آمریکا تست‌های کرونای بازیکنان، کادر فنی، و عوامل اجرایی تیم‌ها را بررسی می‌کنند و این‌ نخستین باری است که چنین اشتباه بزرگی رخ می‌دهد.

در ماه‌های اخیر لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی با «ان‌اف‌ال» مذاکرات فشرده‌ای با مقامات ایالتی، بهداشتی، پزشکی، و انجمن بازیکنان حرفه‌ای داشت و در نهایت با جلب رضایت عمومی، راهکاری جامع برای برگزاری رقابت‌های این فصل ارائه داد. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

هنیه: هدف توافق امارات-اسرائیل محدود کردن نقش ترکیه در منطقه است

نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است /کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیریدمعاون وزیر بهداشت: *خوشبختانه هیئت‌های مذهبی تاکنون به خوبی مراسمات سوگواری و عزاداری‌های محرم را مدیریت کرده‌اند *نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است *کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیرید/ (عکس آرشیوی است)

پلیس: پخش نذری گرم ممنوع است/از سفرهای غیر ضروری خودداری کنیدپلیس: *پخش نذری گرم ممنوع است *شهروندان برای حفظ سلامت خودشان از دریافت نذورات خودداری کنند *از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید

اِریِل دیویدسون: یک ائتلاف بزرگتر ضد ایران هم اکنون در خاورمیانه در حال شکل‌گیری استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

جهان امروز دست‌ساز انسان است؟

همزمان با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران؛ آلمان می‌گوید موافق ادامه تحریم تسلیحاتی استهمزمان با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران؛ آلمان می‌گوید موافق ادامه تحریم تسلیحاتی است آمریکا از هفته پیش سازوکار (مکانیسم) ماشه را علیه جمهوری اسلامی فعال کرده است.