لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟ - BBC News فارسی

16/06/1399 06:17:00 ب.ظ

لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟

لیونل مسی، اسطوره و برترین گلزن تاریخ بارسلونا گفته است یک فصل دیگر در این تیم می‌ماند اما گی‌یم بالاگه می‌گوید که چرا فکر می‌کند از نظر او هنوز این داستان ادامه دارد. پایان پست Twitter, 1 جان کلام این که مسی فکر می‌کرد توافقی شفاهی حاصل شده است، ولی بارتومئو شانسی که به وجود آمده بود را روی هوا قاپید تا نامش در تاریخ بارسلونا به عنوان رئیسی که اجازه داد مسی باشگاه را ترک کند، ثبت نشود.

در مصاحبه روز جمعه با رسانه گل، مسی کاملا صریح در مورد این ماجرا صحبت کرد. او گفت دلیل (در واقع دلیل اصلی) این که یک فصل دیگر در بارسلونا می‌ماند این است که به او گفته شده تنها راه ترک باشگاه پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو، بند فسخ قراردادش یا رفتن به دادگاه است و او حاضر نیست مقابل باشگاهی که عاشقش است به دادگاه برود.

این اتفاق هم نخواهد افتاد. تیم حقوقی مسی مشتاق بودند که به موکل‌شان یادآوری کنند بختی جدی برای پیروزی در دادگاه دارند، چنان که خورخه (پدر و مدیر برنامه‌های مسی) در نامه‌ای به مسئولان لالیگا نوشت که طبق قرارداد، بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی فقط تا پایان فصل قبل اعتبار داشته است. headtopics.com

اما مسی هرگز حاضر نیست در راه مبارزه قانونی با باشگاهی قدم بگذارد که همه چیز به او داده است و او نیز برایش همه کار کرده است. او در مصاحبه آشکارا گفت، به ذهنش هم نرسیده است که بارسلونا را به دادگاه بکشاند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

چرا واریزی‌های فروش سهام عدالت خرد است؟ / روش واریز تغییر کرددبیرکل‌کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار اظهار داشت: روش جدید که برای توزیع پول حاصل از فروش سهام عدالت به اجرا می‌رسد به این نحو است که مشتری که زودتر برای فروش درخواست داده، زودتر هم پول آن را دریافت می‌کند. بنابراین از این پس ارقامی که مشتریان سهام عدالت بابت فروش سهام خود دریافت می‌کنند، بیشتر خواهد بود.

چرا رسانه‌های ایرانی به موضوع اعدام نوید افکاری نمی‌پردازند؟

بازار نقل و انتقال فوتبال اروپا: از لیونل مسی و کای هاورتس تا یاسمن فرمانی | DW | 05.09.2020این روزها بازار نقل و انتقال در فوتبال اروپا فعال است. لیونل مسی با وجود تمایل به ترک بارسلونا، در این باشگاه ماندگار شد. کای هاورتس به چلسی پیوست و یاسمن فرمانی نیز در تیم زنان شارلوا بلژیک پا به توپ شده است.

دونالد ترامپ می‌گوید سربازان کشته و اسیر شده در جنگ را مسخره نکرده - BBC News فارسیدونالد ترامپ این اتهام را که اظهارات تحقیرآمیزی درباره سربازان آمریکایی کشته شده یا به اسارت گرفته شده داشته رد کرده است.

موج کیهانی که حسگرها را در زمین به لرزه درآورد - BBC News فارسیتصور کنید که انرژی هشت خورشید در یک لحظه رها شود. بزرگترین 'موج ضربه‌ای' گرانشی‌ای که تا به امروز از ادغام دو سیاه‌چاله رصد شده است اینقدر قوی بود.

داستان مادر بزرگ مبارزی که قلب معترضان را در بلاروس ربوده - BBC News فارسینینا بهینسکایا، مادر بزرگ ۷۳ ساله که به مدد شبکه‌های اجتماعی و پخش گسترده ویدئوهای حضورش در خیابان‌ها، به قهرمان معترضان بلاروس تبدیل شده است.