لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟

جان کلام این که مسی فکر می‌کرد توافقی شفاهی حاصل شده است، ولی بارتومئو شانسی که به وجود آمده بود را روی هوا قاپید تا نامش در تاریخ بارسلونا به عنوان رئیسی که اجازه داد مسی باشگاه را ترک کند، ثبت نشود.

اما مسی هرگز حاضر نیست در راه مبارزه قانونی با باشگاهی قدم بگذارد که همه چیز به او داده است و او نیز برایش همه کار کرده است. او در مصاحبه آشکارا گفت، به ذهنش هم نرسیده است که بارسلونا را به دادگاه بکشاند.همان طور که در مصاحبه گفته شد، مسی مدت‌هاست از آن چه عدم آینده‌نگری در باشگاه می‌نامد، سرخورده شده است.

مسی همیشه برنده بوده و همیشه هم این گونه خواهد ماند. او هیچ وقت بازنده خوبی نبوده. او همچنین به خوبی می‌داند که دوران غروب حرفه‌اش آغاز شده و می‌خواهد فوتبالش را همان گونه که همیشه بوده تمام کند: به عنوان یک برنده. بالاتر از همه این‌ها، مسی دیگر از بازی در بارسلونا لذت نمی‌بُرد و اصراری هم برای پنهان کردن آن نداشت. به همین دلیل هم به او گفته شده بود که نگران نباش و اگر در آخر فصل هم همین حس را داشتی، می‌توانی باشگاه را ترک کنی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا واریزی‌های فروش سهام عدالت خرد است؟ / روش واریز تغییر کرددبیرکل‌کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار اظهار داشت: روش جدید که برای توزیع پول حاصل از فروش سهام عدالت به اجرا می‌رسد به این نحو است که مشتری که زودتر برای فروش درخواست داده، زودتر هم پول آن را دریافت می‌کند. بنابراین از این پس ارقامی که مشتریان سهام عدالت بابت فروش سهام خود دریافت می‌کنند، بیشتر خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا رسانه‌های ایرانی به موضوع اعدام نوید افکاری نمی‌پردازند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازار نقل و انتقال فوتبال اروپا: از لیونل مسی و کای هاورتس تا یاسمن فرمانی | DW | 05.09.2020این روزها بازار نقل و انتقال در فوتبال اروپا فعال است. لیونل مسی با وجود تمایل به ترک بارسلونا، در این باشگاه ماندگار شد. کای هاورتس به چلسی پیوست و یاسمن فرمانی نیز در تیم زنان شارلوا بلژیک پا به توپ شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ می‌گوید سربازان کشته و اسیر شده در جنگ را مسخره نکرده - BBC News فارسیدونالد ترامپ این اتهام را که اظهارات تحقیرآمیزی درباره سربازان آمریکایی کشته شده یا به اسارت گرفته شده داشته رد کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موج کیهانی که حسگرها را در زمین به لرزه درآورد - BBC News فارسیتصور کنید که انرژی هشت خورشید در یک لحظه رها شود. بزرگترین 'موج ضربه‌ای' گرانشی‌ای که تا به امروز از ادغام دو سیاه‌چاله رصد شده است اینقدر قوی بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

داستان مادر بزرگ مبارزی که قلب معترضان را در بلاروس ربوده - BBC News فارسینینا بهینسکایا، مادر بزرگ ۷۳ ساله که به مدد شبکه‌های اجتماعی و پخش گسترده ویدئوهای حضورش در خیابان‌ها، به قهرمان معترضان بلاروس تبدیل شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »