لیونل مسی: تابستان گذشته دوران بسیار بدی داشتم - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیونل مسی: تابستان گذشته دوران بسیار بدی داشتم

مسی ۳۳ ساله به یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا گفت: "تقریبا بخشی از تمام ماجرا همراه با من به فصل جدید مسابقات آمد. راستش را بخواهید الان حالم خوب است اما در تابستان دوران خیلی بدی را گذراندم."

این بازی هفدهمین حضور مسی در رقابت‌های این فصل برای بارسلونا بود. این تیم در حال حاضر در رتبه پنجم لالیگا قرار دارد. به دنبال استعفای ژوزف ماریا بارتومئو در ماه اکتبر، کارلوس تسکس به طور موقت رئیس باشگاه بود؛ ریاست او تا انتخابات باشگاه در ماه ژانویه ادامه خواهد داشت. او گفته بود که مسی در تابستان باید فروخته می‌شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لیونل مسی 'می‌خواهد' در فوتبال آمریکا بازی کند - BBC News فارسیلیونل مسی فوق‌ستاره بارسلونا می‌گوید امیدوار است روزی در لیگ فوتبال آمریکا بازی کند اما هنوز مطمئن نیست پس از پایان قراردادش با بارسا در ماه ژوئن چه تصمیمی می‌گیرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

لیونل مسی رکورد پله را شکست - BBC News فارسیلیونل مسی با گلی که در دیدار مقابل رئال وایادولید زد، تعداد گل‌های خود برای بارسلونا را به ۶۴۴ رساند و رکورد بیشترین گل زده برای یک باشگاه را که متعلق به پله بود، شکست. پله، اسطوره فوتبال برزیل بین سال‌های ۱۹۵۶ تا ۱۹۷۴ توانست طی ۱۹ فصل برای باشگاه زادگاه‌اش سانتوس ۶۴۳ گل بزند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

لیونل مسی؛ آینده کاپیتان بارسلونا تا آخر فصل مشخص خواهد شد؟ - BBC News فارسیتابستان گذشته وقتی لیونل مسی به خانواده‌اش گفت قصد ترک بارسلونا و بازی در خارج از اسپانیا را دارد، چشمان همه پر از اشک شد. این اتفاق اما هرگز نیفتاد چون ستاره آرژانتینی نمی‌خواست بارسلونا را به دادگاه بکشاند، آن هم بعد از یک جنگ لفظی خبرساز بر سر این که فکر می‌کرد طبق قراردادش می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر بپیوندد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

قرارداد باورنکردنی ۵۵۵ میلیون یورویی لیونل مسی با بارسلونا | DW | 31.01.2021بر اساس یک گزارش رسانه‌ای، باشگاه بارسلونا بیش از یک میلیارد یورو بدهکار است و پرداخت حقوق‌بازیکنان را از ژانویه به فوریه موکول کرده است. از ۲۰۱۷ تاکنون حقوق لیونل مسی بیش از ۵۵۵ میلیون یورو بوده است. چرا رفته رکوع حالا؟ سبحان ربی العظیم و بحمده... چرا باید به مسی این همه پول بدن؟ چه دستاوردی داشته تو این مدت ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه طلا و جواهر اصفهان: زوج‌ها به جای طلا، حلقه مسی می‌خرند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »