لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ تیم فوق‌العاده‌ای که به چهارگانه می‌اندیشد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ تیم فوق‌العاده‌ای که به چهارگانه می‌اندیشد

سرمربی لیورپول بعد از بازی گفت که در بین دو نیمه از دستیارش، پیتر کراویتز خواسته بود که کلیپی از یک کاری که بازیکنان به خوبی در زمین انجام دادند به آن‌ها نشان دهد تا همان را در نیمه دوم تکرار کنند، اما کمک مربی لیورپول حتی یک مورد هم نیافت.

"به کراویتز گفتم، یک جایی که ما خوب کار کردیم و بتوانیم نشانش دهیم را پیدا کن. او به من گفت: نه، هیچ موردی نداشتیم. خب آن یک استراحت بین دو نیمه مهم بود اما مسئله در مورد واکنش بچه‌ها بود. ما آرام بودیم و کماکان شانس داشتیم." لیورپول در یک سوم پایانی نیمه اول فقط سه بار توپ را در محوطه جریمه حریف لمس کرد و مالکیت توپش ۳۶/۲ درصد بود. این آمار فقط یک هفته پس از نمایش درخشان لیورپول در آنفیلد بود که موجب شد یک گزارشکر رادیویی اسپانیا، نمایش ویارئال را "رقت‌انگیز" نامید.

مایکل اوون، مهاجم پیشین لیورپول نیز گفت: "من تا به حال ندیده‌ام بازیکنی به زمین بیاید و با دوندگی مانند او تاثیرگذار باشد. در بازی مستقیمی که لیورپول انجام می‌داد، او شگفت‌انگیز بود. حالا دیگر شکی نیست که او لیاقت حضور در ترکیب اصلی را دارد."لیورپول در بهترین حالت فصل را با چهار جام و در بدترین حالت با یک جام تمام خواهد کرد

از سال ۲۰۱۷ که محمد صلاح به لیورپول پیوست این تیم برنده سه تا از این جام‌ها شده است: لیگ قهرمانان فصل ۱۹-۲۰۱۸، لیگ برتر فصل ۲۰-۲۰۱۹ و جام اتحادیه این فصل.این مهاجم مصری که با ۳۰ گل بهترین گلزن لیورپول است، گفت: "ما برای تمام آن‌ها می‌جنگیم. یکی را برده‌ایم و حالا به فینال یکی دیگر رسیده‌ایم. ما به جنگیدن در لیگ برتر هم ادامه خواهیم داد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاریخ‌سازی یورگن کلوپ در فوتبال انگلیس و اروپا | DW | 04.05.2022تیم فوتبال لیورپول با سرمربی‌گری یورگن کلوپ با صعود به دیدارهای فینال لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی انگلیس، جام لیگ انگلیس و نیز درخشش در لیگ برتر انگلیس، از بخت کسب چهار مقام قهرمانی در فصل جاری برخوردار است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یکی از توله‌های یوزپلنگ ایرانی تلف شدیکی از سه توله «ایران» یوزپلنگی که چهار روز قبل در سایت مرکز تکثیر یوز ایرانی در توران واقع در استان سمنان به دنیا آمده بودند به علت «ناهنجاری و چسبندگی ریه» تلف شد. اخبار_ایران یوزپلنگ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بهنام موسیوند، فعال مدنی زندانی، وارد اعتصاب غذای خشک شدبهنام_موسیوند، فعال مدنی محبوس در زندان اوین که از ۱۲ روز پیش در اعتصاب غذا است و به همین‌خاطر به بیمارستان منتقل شده، در بیمارستان طالقانی تهران دست به اعتصاب غذای خشک زده است. اعتصاب_غذا زندان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جنبش مخالفان پاشینیان در بحبوحه مذاکرات ایروان با باکو و آنکارادر روزهای اخیر که ارمنستان مشغول مذاکره با باکو و آنکاراست، ایروان بار دیگر صحنه اعتراضات مخالفان نخست‌وزیر این کشور است که او را به واگذاری قره‌باغ به آذربایجان متهم می‌کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد تحریم اسقف اعظم روسیه؛ زلنسکی توافق بدون عقب‌نشینی روس‌ها را رد کرددر صورت تصویب این بسته از سوی کمیسیون اروپا، تحریم‌ها شامل مسدود کردن دارایی اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روسیه و ممنوعیت ورود او به ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا خواهد شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

قرنطینه در چین و ممنوعیت واردات نفت روسیه؛ اوپک پلاس تشکیل جلسه می‌دهدنشست روز پنجشنبه همچنین در حالی برگزار می شود که اتحادیه اروپا در پی تکمیل اقداماتی مشابه با ایالات متحده، بریتانیا و کانادا برای ممنوع کردن واردات نفت روسیه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »