لیندسی گراهام: فرآیند استیضاح ترامپ هفته آینده در سنا بررسی خواهد شد

19/10/1398 11:30 ق.ظ

نماینده جمهوری‌خواه سنای آمریکا اعلام کرد هفته آینده پرونده استیضاح دونال ترامپ، رئیس جمهور این کشور در مجلس سنا بررسی خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

نماینده جمهوری‌خواه سنای آمریکا اعلام کرد هفته آینده پرونده استیضاح دونال ترامپ، رئیس جمهور این کشور در مجلس سنا بررسی خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی لیندسی گراهام، نماینده جمهوری‌خواه سنای آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: روند محاکمه برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهورآمریکا هفته آینده در مجلس سنا بررسی خواهد شد. وی افزود: این را یک توطئه و بازی نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان می دانم.

دو بند لایحه استیضاح ترامپ را هنوز به سنا نفرستاده. پلوسی با این اقدام خود رای نمایندگان دموکرات در سنا را نیز از دست خواهد داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کاریکاتور هفته: جنگ مجازی | DW | 07.01.2020امثال مانا ایرانی نیستند .. نطفه شون جای دیگه بسته شده . چون معلوم نیست اینها چی می خوان .. 20 ملیون ادم شرکت کردن لااقل به انتخاب این 20 ملیون احترام بذارید. لعنت به شکمی که خاین رو زایید. بگردید دنبال راه دیگه ای برای تفرقه بین ملت ایران فقط یک ابله می تواند اینگونه از حضور میلیونی مردم آنهم برای یک تشیع جنازه اینگونه برداشت کند!!!!جامعه ایران را دو قطبی کرده؟ واقعا کورید؟

تجمع معترضان ضد ترامپ در سنای آمریکامعترضان آمریکایی در نزدیکی ساختمان اداری سوم سنای آمریکا در واشنگتن تجمع کرده و خواستار محکومیت دونالد ترامپ به دنبال استیضاح ماه گذشته و تشدید تنش‌های آمریکا با ایران شدند این ترامپ انقد دیوانس ک حتی مسئولان آمریکا هم قبولش ندارن، چ برسه به مردم! ترامپ_جنایتکار

رئیس‌جمهور خطاب به آمریکا: پایتان از منطقه قطع خواهد شدرئیس جمهور در جلسه هیئت دولت خطاب به آمریکا تصریح کرد: دست سلیمانی را از بدن قطع کردید پایتان از منطقه قطع خواهد شد. Rouhani_ir تورو خدا خودتو به زحمت ننداز اقای دکتر روحانی. راضی نیستیم.

بولتون قصد دارد در رابطه با استیضاح ترامپ شهادت دهد | DW | 07.01.2020الحمدلله ک بجان هم افتادن درود بر ترامپ

کاخ سفید: ترامپ از نزدیک اوضاع را زیر نظر دارد

پایگاه الاسد فرماندهی ناتو در منطقه را پشتیبانی می‌کرد/ ترامپ از سطح بالای امنیت این پایگاه مطمئن بود/ کوچکترین خطای آمریکایی‌ها آخرین خطای آنان خواهد بودیک نماینده مجلس با اشاره به اینکه کوچکترین خطای آمریکایی‌ها آخرین خطای آنان خواهد بود، گفت: پایگاهی که مورد اصابت موشک‌های ایران قرار گرفت مهمترین پایگاه آمریکایی‌ها در خاورمیانه بود. این پایگاه دارای فرودگاه است و از تجهیزات بالایی برخوردار است. این پایگاه تنها محلی است که ترامپ وقتی می‌خواهد به سربازانش سر بزند از امنیت بالای آن مطمئن بود و در همین فرودگاه به دیدن سربازان خود می‌رفت و مانور سیاسی می‌داد.

نماینده جمهوری‌خواه سنای آمریکا اعلام کرد هفته آینده پرونده استیضاح دونال ترامپ، رئیس جمهور این کشور در مجلس سنا بررسی خواهد شد.واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

لیندسی گراهام، نماینده جمهوری‌خواه سنای آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: روند محاکمه برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهورآمریکا هفته آینده در مجلس سنا بررسی خواهد شد.

وی افزود: این را یک توطئه و بازی نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان می دانم. دو بند لایحه استیضاح ترامپ را هنوز به سنا نفرستاده. پلوسی با این اقدام خود رای نمایندگان دموکرات در سنا را نیز از دست خواهد داد.

میچ مک‌کانل، رهبر جمهوری‌خواهان در سنای آمریکا روز گذشته اعلام کرد: در راستای تکمیل روند محاکمه برای استیضاح ترامپ در اسرع وقت در مجلس سنا به تعیین مقررات این روند آغاز کردیم.