لیست دوتابعیتی ها زیر علامت سوال

07/05/1398 08:34:00 ب.ظ

- لیست دوتابعیتی‌ها، لیستی پر از اما و اگر؛ لیستی که از رییس جمهوری تا عروس عباس آخوندی در آن هستند - سوال علیرضا رحیمی از وزیر دفاع درباره پخش فیلم دوتابعیتی‌ها در مجلس، باعث شد تا کریمی قدوسی لیست ادعایی دوتابعیتی‌ها را منتشر کند

e*11*40.به گزارش ایسنا، آیت الله صادق آملی لاریجانی، در دیدار سونگ تائو، وزیر بین الملل حزب حاکم چین با خوش آمدگویی به مهمانان چینی جمهوری اسلامی ایران گفت: از حضور شما در کشورمان خوشحال هستیم. روابط راهبردی دو کشور بحمدالله با پیام رهبر معظم انقلاب که توسط رئیس محترم مجلس به رهبر شما منتقل شد وارد مرحله جدیدی شده است.ما امیدواریم که ایران و چین با مشترکات متعددی که در زمینه های تمدنی، فرهنگی و اقتصادی و سیاسی دارند، دو کشور نقش برجسته تری در عرصه بین الملل ایفا کنند. سفر شما را در ارتقای این همکاری ها مفید می دانیم. این سفر را باب جدیدی در تحولات و همکاری های راهبردی دو کشور می دانیم..کاظم فرهمند در حاشیه سفر خود به کاشمر و دیدار با مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد: در حال حاضر افسردگی در خانم‌ها و در برخی گروه‌های جمعیتی مانند افراد بازنشسته بیشتر است و براساس آمارهای موجود حدود 25 درصد مردم به نوعی دچار اختلالات روانی هستند؛ در واقع اضطراب، یک بیماری روانی محسوب می‌شود..تیم ملی بسکتبال مردان ترکیه در مسابقات بسکتبال زیر 18 سال اروپا با نتیجه 102 بر 61 بریتانیا را شکست داد..

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

بحران نمایندگی و سال تلاش برای احیای سیاست| وحید عابدینی - سینا رحیم پور

ایران،‌ در سالی که گذشت، یکی از شدیدترین چالش‌های اجتماعی چند دهه اخیر خود را پشت سر گذاشت. اعتراضات میانه سال ۱۴۰۱ را باید اوج‌گیری وضعیتی دانست که از میانه دهه 90 آغاز شده بود. تا پیش از اعتراضات دی‌ماه ۱۳۹۶، تعارضات کلان سیاسی در جمهوری اسلامی بیشتر بین دو قطب با نمایندگانی از نخبگان سیاسی شکل می‌گرفت؛ در دهه 60 بین چپ و راست، در دوران پس از دوم خرداد بین اصلاح‌طلب و اصولگرا و در ابتدای دهه 90 بین انقلابی و اعتدالی. در آن سال‌ها، بازیگری سیاست‌مداران عمل‌گرا، به‌ویژه اکبر هاشمی‌رفسنجانی، منجر به ایجاد موازنه بین دو جناح سیاسی می‌شد و بدین‌سان گوی قدرت بین جریان‌های سیاسی در رفت‌و‌آمد بود. اما با تحولات میانه دهه 90 در حوزه داخلی و خارجی و درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و افول قدرت جریان میانه،‌ گویی سوت پایان این بازی به صدا در‌آمد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اسماعیلی در واکنش به انتشار فهرست دوتابعیتی‌ها کریمی قدوسی: این لیست جمع‌بندی نهایی نیست. ما درباره دوتابعیتی بودن هیچ کدام از افراد لیست نظر صریحی نداریم. این لیست با احتمالات به دادستانی کل ارسال شده و آن‌ها نیز از اطلاعات سپاه خواسته‌اند که اگر مستندانی وجود دارد ارائه کنند.

صداقتی را از آمریکایی ها و اروپایی ها در موضوع حقوق بشر نمی‌بینیمرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین با اشاره به تاریخ و تمدن درخشان چین، ایستادگی دولت و ملت چین و ایران در برابر سیاست های زیاده خواهانه و ارزش های سلطه گرایانه آمریکا، همسو ارزیابی کرد و بر گسترش تعاملات اقتصادی و فرهنگی ایران و چین تاکید کرد.

یک چهارم مردم دچار اختلالات روانی‌اند/ 60 درصد افسرده ها خانم هستندقائم مقام معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد: *یک چهارم مردم دچار اختلالات روانی‌اند *60 درصد افسرده‌ها خانم هستند *متاسفانه کیفیت زندگی افراد افت کرده است *بیماریهای غیر واگیر به یک معضل تبدیل شده

برتری تیم بسکتبال زیر 18 سال ترکیه مقابل بریتانیا

هادی رضوی: هنوز حکمی به من ابلاغ نشده است/ برای ما هم سوال بود تایپ یک حکم چقدر زمان می‌بردهادی رضوی در خصوص آخرین وضعیت پرونده‌اش گفت: هنوز حکمی به من ابلاغ نشده است.

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. #بوریس_جانسون کار خود را زیر سایه رای عدم اعتماد آغاز کرد . #ایرنا #ایرنا۲۴ #irna #irna24”