لیست متقاضیان وام 1 میلیونی به بانک مرکزی اعلام شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیست متقاضیان وام_یک_میلیونی به بانک مرکزی اعلام شد سخنگوی سازمان برنامه و بودجه از ارائه لیست ۱۷ میلیون خانوار متقاضی تسهیلات یک میلیون تومانی به بانک مرکزی خبر داد

، مهدی قمصریان سخنگوی سازمان برنامه و بودجه در پست فضای مجازی خود نوشت: سازمان هدفمندی یارانه ها پس از دریافت فهرست متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می بایست نسبت به تنظیم این فهرست مطابق فرمت درخواستی بانک ها اقدام کند به منظور تسریع در اقدام این تنظیم در کوتاه ترین زمان ممکن انجام و فهرست مذکور ساعت 10 صبح تحویل بانک مرکزی شد.

بر اساس این گزارش روز گذشته محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفته بود وام یک میلیون تومانی 17 میلیون خانوار از روز چهارشنبه واریز می شود اما بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد که هنوز لیست سرپرستان خانوار را دریافت نکرده و در صورت دریافت این لیست 24 ساعت بعد مبلغ وام به حساب آنها واریز می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جریمه 86 میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimجریمه ۸۶ میلیون دلاری بانک کره ای به خاطر مراودات مالی با ایران این پرونده به اتهام کنت زانگ، یک شهروند آمریکایی و از مشتریان بانک صنعت کره در ۲۰۱۱ برمی‌گردد وی تحریم‌های_ایران را با انتقال پول به موسساتی که تحت کنترل این کشور بودند نقض کرد به این میگن قدرت نرم تحت کنترل این کشور منظور کدام کشور است؟ وقتی متنی را ترجمه می کنید یکبار آنرا بازخوانی کنید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دیزل‌گیت؛ فولکس واگن ۶۲۰ میلیون یورو به مشتریان آلمانی پرداخت ‌می‌کندبراساس توافق میان این شرکت با مشتریان «متضرر»، هر یک از خریداران شاکی براساس مدل و سال خودرو از ۱۳۵۰ تا ۶۲۵۰ یورو ضرر و زیان دریافت خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا و تلاش یونیسف برای اختصاص ۹۰ میلیون دلار به کودکان خاورمیانهبر اساس بیانیه یونیسف بیش از ۲۵ میلیون کودک در خاورمیانه و شمال آفریقا بشدت نیازمند کمک هستند، و شمار قابل توجهی از آنها نیز کودکان پناهنده و آواره محسوب می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرانس‌پرس: تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 2.5 میلیون فراتر رفتبنا به آمار خبرگزاری فرانسه که از منابع رسمی جمع‌آوری شده است تا ساعت 16:30 به وقت گرینویچ روز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 2.5میلیون نفر گذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمارهای رسمی منتشرشده از سوی نهادهای دولتی کشورهای مختلف نشان می‌دهد که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کوویدــ‌19) در جهان اکنون به بیش از 2.5میلیون نفر رسیده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

زمان واریز وام یک میلیونی اعلام شدبانک مرکزی زمان واریز وام یک میلیون تومانی به خانوارهای یارانه‌بگیر را اعلام کرد. واقعا خجالت اوره ،، پول ٤ كيلو گوشت رو به اسم وام بدين به مردمى كه چهل و يك ساله جيبشون رو خالى كردين ریدم سر در این بانک که جز زر زدن کاری بلد نیست ملتو اوسکل یه تومن کردیدا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »