لیزا اسمیت عروس داعشی همراه دخترش به ایرلند باز خواهد گشت

10/09/1398 02:15:00 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری ایرلند، یک شهروند این کشور که به گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) پیوسته بود و با یکی از اعضای داعش ازدواج کرده بود، امروز به دوبلین پایتخت ایرلند باز خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاری ایرلند، یک شهروند این کشور که به گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) پیوسته بود و با یکی از اعضای داعش ازدواج کرده بود، امروز به دوبلین پایتخت ایرلند باز خواهد گشت. انتظار می‌رود پلیس از او درباره جرائم مظنون به تروریستی بازجویی کند. برنامه‌هایی برای نگهداری از دخترش در دست است که در سوریه به دنیا آمد اما شهروند ایرلندی محسوب می‌شود. خانم اسمیت عضو پیشین نیروهای مسلح ایرلند بود.

انتظار می‌رود پلیس از او درباره جرائم مظنون به تروریستی بازجویی کند. برنامه‌هایی برای نگهداری از دخترش در دست است که در سوریه به دنیا آمد اما شهروند ایرلندی محسوب می‌شود. خانم اسمیت عضو پیشین نیروهای مسلح ایرلند بود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

حبس ابد حداقل حكم واسه همچين حيوانات هست.

موسویان: آمریکا نهایتا مجبور به ترک منطقه خواهد شدیک دیپلمات پیشین کشورمان سیاست اسرائیل و آمریکا در برابر ضرورت عاری‌سازی منطقه از سلاح های کشتار جمعی و هسته‌ای را صادقانه و جدی ندانست و همین امر را مانع اصلی اجرای قطعنامه های سازمان ملل برشمرد. امممممممم فک میکنی ایران تو عراق موندنیه؟ شتر در خواب بیند پنبه دانه شما بگو نهایتاٌ جمهوری اسلامی باید چیکار کنه ؟!!! منکه میگم نظام مافیائی جاعش و سدعلی نهایتاٌ مجبور به پیوستن به فاضلاب تاریخ خواهند شد. آخوند_باید_گم_بشه مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

حمله داعش به سلیمانیه عراق 2 کشته به جا گذاشتبه دنبال درگیری نیروهای امنیتی عراق با عناصر گروه تروریستی داعش در شهرستان کفری استان سلیمانیه عراق 2 نفر کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

شورای عالی قضایی عراق: حمله کنندگان به معترضان به اشد مجازات محکوم خواهند شدشورای عالی قضایی عراق شنبه 30 نوامبر 2019 تاکید کرد که حمله کنندگان به معترضان در این کشور به اشد

ابلاغ به وثیقه گذار پروین محمدی برای معرفی او به زندان

رئیس جمهور سورینام به جرم اعدام مخالفان سیاسی به ۲۰ سال زندان محکوم شددِسی دلانو بوتِرسه، رئیس جمهوری سورینام به جرم اعدام ۱۵ مخالف سیاسی خود در سال ۱۹۸۲ به تحمل ۲۰ سال زندان محکوم شده است. آقای بوتِرسه، ۷۴ ساله، که هم اکنون برای دیداری رسمی به چین رفته دو هفته وقت دارد که به رای دادگاه اعتراض کند.

شمار قربانیان اعتراضات عراق به بیش از ۴۰۰ نفر رسیدمعترضان عراقی می‌گویند تا «سقوط رژیم» و تغییر کامل طبقۀ سیاسی حاکم که به فساد و سرکوب معترضان متهم است، دست از اعتراض برنمی‌دارند.