لیتوانی واردات گاز روسیه برای مصارف خانگی را متوقف می‌کند

14/01/1401 10:43:00 ق.ظ

وزارت انرژی لیتوانی اعلام کرد که این کشور به عنوان اولین کشور اروپایی، وارادت گاز از روسیه برای تامین مصارف خانگی را متوقف می‌کند.

وزارت انرژی لیتوانی اعلام کرد که این کشور به عنوان اولین کشور اروپایی، وارادت گاز از روسیه برای تامین مصارف خانگی را متوقف می‌کند. علیرضا قربانی، خواننده ایرانی علیرضا قربانی، خواننده موسیقی سنتی ایرانی، در واکنش به خبر ممانعت از ورودش به آمریکا، ضمن تایید احتمال این اتفاق به دلیل «خدمت سربازی در سپاه» بخشی از اخبار منتشر شده در رسانه‌ها را تصحیح کرد.

به گفته آقای قربانی، بخش مربوط به پیاده کردن او از هواپیما به دست پلیس فرودگاه «کذب» است و او تابعیت کانادایی ندارد. روزنامه لس‌آنجلس تایمز به نقل از علیرضا اردکانی، مدیر اجرایی بنیاد غیرانتفاعی فرهنگ در لس‌آنجلس، که میزبانی برنامه‌های نوروزی با ارکستر سمفونیک پاسیفیک را برعهده دارد، روز چهارشنبه،‌ ۱۰ فروردین، خبر داده بود که علیرضا قربانی که قصد اجرای کنسرت در آمریکا را داشت پس از سوار شدن به هواپیما در فرودگاهی در تورنتوی کانادا توسط ماموران اداره مهاجرت آمریکا از هواپیما به بیرون انتقال داده شده است.

آقای اردکانی در ادامه گفته بود که «بازجویی» از این خواننده که «تابعیت کانادا» را هم دارد، حدود چهار ساعت طول کشیده و در نهایت به او گفته شده است که روادیدش لغو می‌شود و دیگر نمی‌تواند به آمریکا سفر کند. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

در صنعت خودروسازی کشور دست های پشت پرده ای وجود دارددادستان کل کشور: *در صنعت خودروسازی کشور دست‌های پشت پرده‌ای وجود دارد *ان شاءالله در سال جدید قطعه‌سازان و خودروسازان کشور بتوانند به درستی به وظایف خود عمل کنند ایشالا خودرو ملی را تو خواب می بینید

وزش باد نسبتا شدید در شمال کشور/ کاهش دما تا ۱۰ درجهرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به حاکمیت جو پایدار در کشور تا سه شنبه (۱۶ فروردین) ازافزایش تدریجی دما و وزش باد نسبتا شدید جنوبی و کاهش دما تا ۱۰ درجه سانتیگراد در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل از سه شنبه خبر داد. اخبار چند روز دیگه : 😁👇 وزیر بهداشت طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم از آنها خواست به دلیل اوج گیری کرونا و پُر شدن تخت های بیمارستانی ؛ همان سیستم آموزش از راه دور را ادامه داده و از آموزش حضوری جداً خودداری کنن ؛؛ !!😁😁😁🖐🖐🖐🖐 😯

شولتس: بزرگ‌ترین خطای پوتین متوجه کشور خودش است | DW | 02.04.2022صدراعظم آلمان می‌گوید، شاهد برآمدن مسائل اجتماعی و اقتصادی در سطح جهان است. به اعتقاد او ولادیمیر پوتین با جنگ خود علیه اوکراین خسارات جهانی بسیاری به بار آورده است، اما بزرگ‌ترین خطای او متوجه کشور خودش است. پوتین میخواست قدرت اول جهان بشود ولی دنیا را علیه خودش کرد و در آخر باید ملنند هیتلر خودش را بکشد و روسیه به چند کشور تقسیم .

دادستان کل کشور: با روزه‌خواری در خودرو شخصی هم برخورد می‌شوددادستان کل کشور در نامه‌ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی، بر ضرورت حفظ حرمت ماه رمضان تاکید کرد و گفت از آنجا که اتومبیل حریم خصوص تلقی نمی‌شود تظاهر به روزه‌خواری در خودرو نیز مشمول برخورد قانونی خواهد بود.» قوه‌قضاییه دادستان گوه خوردن؛ مردم به اونجاشونم اینا رو نمیگیرن

دادستان کل کشور برخورد با روزه‌خواری در ملاء‌ عام را خواستار شددادستان کل کشور در نامه‌ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت حفظ حرمت ماه رمضان تاکید کرد و خواستار اقدامات پیشگیرانه در خصوص عدم روزه خواری در ملاء عام و برخورد با حرمت شکنان شد. مثلا 40میلیون روزه خوار رو زندونی یا جریمه شلاق یا مالی کنند شیشه دودی باشه خیلی پیدا نیست ؛؛🖐🖐🖐 طالبان داشتیم وقتی طالبان مد نبود

نظرسنجی: ۶۷ درصد در ایران مخالف اداره کشور با قوانین دینی، ۵۲ درصد موافق نافرمانی مدنیبر اساس نتایج نظرسنجی موسسه گمان ۶۷ درصد جامعه ایران «ساختار و نظامی که بر اساس قوانین دینی اداره می‌شود» را بد ارزیابی کرده‌اند. یعنی فقط ۳۳درصد هنوز اولاغ میباشند نکنه شما هم چون علم الهدی هر دو رای زنان را یکی حساب کردید!! پس این مردم ده ها میلیونی در مناسبت‌های مختلف مثل 22 بهمن و روز قدس و سایر مناسبت‌ها در صحنه ها حضور دارند چه کسانی هستند، نظر سنجی های شما همان تعدادی از فیک های سازمان منافقین و منفور مردم ایران در آلبانی نیستند.