لیبی: دو فروند هواپیمای باربری در فرودگاه سرت فرود آمدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

30.09.

2020ژنرال عبدالهادی دراه، سخنگوی ستاد عملیات مشترک سرت و جفره ارتش لیبی به خبرگزاری آناتولی گفت: دو فروند هواپیمای باربری حامل اسلحه در فرودگاه سرت که تحت اشغال شبه نظامیان خلیفه حفتر است، فرود آمدند.او ادامه داد: همچنین تمرینات نظامی در پایگاه «براک الشاطئ» در جنوب لیبی طی دو روز گذشته با مشارکت مزدوران روس برگزار شد.

گفتنی است روسیه تنها طی دو ماه اخیر گذشته بیش از 1400 نفر از شبه‌نظامیان «شبیحه» وابسته به رژیم اسد در قامشلی را برای الحاق آنها به شبه‌نظامیان حفتر به لیبی اعزام کرد. این افراد بین 20 تا 45 ساله بوده و قرار است به مدت حداقل 5 ماه در صفوف شبه‌نظامیان حفتر بجنگند. روسیه به هر یک از این مزدوران ماهانه 2000 دلار پرداخت خواهد کرد. این مزدوران نیز پس از آموزش نظامی کوتاه‌مدت از سوی روسیه به لیبی اعزام خواهند شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری نشستی با موضوع لیبی توسط سازمان ملل در برلینسازمان ملل از برگزاری یک نشست بین المللی با موضوع لیبی در 5 اکتبر در شهر برلین آلمان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدارس ادلب پس از دو هفته تاخیر گشایش یافتند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نسخه کامل نخستین مناظره پرزیدنت ترامپ و جو بایدن؛ دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ترامپ پرچم امريكا رو انداخت توي وايتكس! واقعا باعث خجالت مملكتي! اين مردك چه جوري شد رييس جمهور؟ تو مغلطهكاري و سفسطه چيني ، به اخوند سور ميزنه! تشکر فراوان از ترجمه صحیح بی‌طرفانه و قابل فهم صدای آمریکا یکی از بدترین دوبله های همزمان یه دوبلور بجای دو نفر یعنی کریس والاس و پرزیدنت ترامپ صحبت میکرد ، تند ، بریده بریده و عصبی . ضمنا خیلی از جمله ها جا می افتاد . اما دوبله صدای جو بایدن بسیار شمرده و خوب انجام شد .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نتانیاهو: ایران می‌تواند چند ماه دیگر دو بمب اتمی بسازد | DW | 30.09.2020نخست‌وزیر اسرائیل در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل به انبارهای تسلیحاتی حزب‌الله و برنامه اتمی ایران پرداخت. نتانیاهو گفت که اورانیوم غنی‌سازی شده ایران تا چند ماه دیگر برای ساخت دو بمب هسته‌ای کفایت می‌کند. نتانیاهو بدون مدرک هیچ حرفی نمی زند مطمئنا همچین اتفاقی در جریانه قانون جنگل بر کله دنیا حکم فرمایت متاسفانه نایب رییس انجمن داروسازان ایران: واردات واکسن آنفلوآنزا بدلیل تحریم ها با مشکل مواجه شده فعلا تنها در حد همان ۲.۵ میلیون دوز، واکسن وارد شده مردم امسال باید شرایط کشور را درک کنند مردم مقداری صبوری کنند حتی تا میانه زمستان هم می‌توان واکسن را تزریق کرد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات آبان؛ محکومیت یک شهروند سنندجی به دو سال حبسج. اسلامی دنبال است تا ریشه جوانان به درد بخور را بخشکاند وگرنه کسی به فکر جوان علاف و معتاد چرا نیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا با نخست‌وزیر یونان دیدار کرد؛ حمایت مایک پمپئو از گفت‌و‌گوهای یونان و ترکیه به منظور حل اختلافات میان دو کشوروزیر خارجه آمریکا با نخست‌وزیر یونان دیدار کرد؛ حمایت مایک پمپئو از گفت‌و‌گوهای یونان و ترکیه به منظور حل اختلافات میان دو کشور وزیر خارجه ایالات متحده روز سه شنبه هشتم مهرماه در دومین روز سفر خود به یونان، در جزیره کرت با نخست‌وزیر یونان دیدار کرد. خوک
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »