لیبی: تا 5 سال آینده امکان افزایش تولید نفت و گاز نداریم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر نفت و گاز لیبی اعلام کرد که تا 5 سال آینده امکان افزایش تولید نفت و گاز نداریم. - خبرگزاری آناتولی

طرابلس/ خبرگزاری آناتولی

محمد احمد عون، وزیر نفت و گاز لیبی در گفت‌وگو با خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه اظهار داشت: لیبی در حال حاضر قادر به افزایش تولید نفت و گاز برای 5 سال آینده نیست. امکانات فعلی اجازه افزایش تولید را نمی‌دهد. وی با اشاره به اینکه اتحادیه اروپا هیچ تقاضایی برای افزایش تولید نفت دریافت نکرده‌ایم، تصریح کرد که میادین نفتی و بنادر مسدود شده در لیبی تولید را آغاز نکرده‌اند.

عون در ادامه گفت: کمیته‌ای که پیش از این برای بررسی دلایل بسته شدن میادین نفتی و بنادر تشکیل شده بود به تماس‌های خود با طرف‌های ذیربط ادامه می‌دهد. وی با تاکید بر اینکه تولید روزانه نفت لیبی در شرایط عادی به 1.4 میلیون بشکه می‌رسد، خاطرنشان کرد ظرفیت تولید گاز می‌تواند به 2 میلیارد متر مکعب در روز برسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزئیات یارانه جدید از عدم برداشت تا واریز کمتر از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانجزئیات یارانه جدید از عدم برداشت تا واریز کمتر از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان *۲۳ میلیون خانوار یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفتند *یارانه جدید فعلا قابل برداشت نیست؛ اعلام می‌شود *یارانه پرداختی جدید جایگزین یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و معیشتی شده این پول هدفمندی یارانه است ما را خر فرض کرده مردیکه الاغ شرمنده کردین مردم و خدا لعنتشون کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هر خانوار چقدر یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفته است؟هر خانوار چقدر یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفته است؟ با افزایش مبلغ یارانه نقدی به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر، اکنون خانوارها بنا به تعداد اعضا و دهکی که در آن قرار دارند، مبلغی بین ۳۰۰ تا دو میلیون تومان و بیشتر دریافتی خواهند داشت. هیچ جایی برای اعتراض در سامانه حمایت وجود نداره . سامانه فقط برای استعلام وضعیته که فرد مشمول هست یا نه . یارانه_ده_برابری دروغه فقط 18 میلیون نفری که به رییسی رای دادن بی قید و شرط یارانه میگیرن .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نرخ «خط فقر مسکن» برای خانوارهای مستاجر بین ۲ تا ۴ میلیون تومان اعلام شدبالاترین نرخ اجاره ماهانه برای خانوارهای در مرز خط فقر، مربوط به تهران و در حدود سه میلیون و ۸۲۲ هزار تومان است و پایین‌ترین نرخ مربوط به خراسان جنوبی و در حدود ۸۳۷ هزار تومان است سفیر روسیه در ورشو_لهستان امروز روز سختی را پشت سر گذاشت، در حالی که مردم یک‌صدا فریاد «فاشیست» سر می‌دادند، با خون مصنوعی پاشیدن روی لباس و صورتش هم از خجالتش درآمدند. برخورد درستی که باید با تمام خدمت‌گذاران شر در تمام نقاط جهان شود‌.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ همه کمک کنند تا به نتیجه دست یابد/ جامعه کارگری در اعتراضات بحق خود با دشمن مرزبندی کرد و بینی آنها را به خاک مالیدرهبر انقلاب در دیدار کارگران: دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ همه کمک کنند تا به نتیجه دست یابد جامعه کارگری در اعتراضات بحق خود با دشمن مرزبندی کرد و بینی آنها را به خاک مالید واردات کالای دارای تولید داخل و با کیفیت خنجری بر قلب تولید کشور است صبحت ها اکثرا جنبه وعظ و نصیحت دارند تا جنبه اجرائی!
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

افزایش کانون‌های گرد و خاک نسبت به سال گذشتهرییس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی با بیان اینکه کانون‌های گرد و غبار نسبت به سال گذشته افزایش یافته‌اند، اظهار کرد: سال گذشته خشک و کم بارش بود و هم امسال سال دومی است که در این شرایط کم بارشی قرار داریم، در نتیجه فرکانس گرد و خاک، گستره و تعداد روزهای آن نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فروش هر ۴۵۰ گرم شیرخشک؛ ۵۰ هزار تومانفروش هر ۴۵۰ گرم شیرخشک؛ ۵۰ هزار تومان آخرین گزارش‌های رسمی از بازار شیرخشک از افزایش حدود ۲۷ درصدی قیمت و فروش تا ۵۰ هزار تومانی هر قوطی ۴۵۰ گرمی آن حکایت دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »