لیبی: تا 5 سال آینده امکان افزایش تولید نفت و گاز نداریم

20/02/1401 09:10:00 ب.ظ

وزیر نفت و گاز لیبی اعلام کرد که تا 5 سال آینده امکان افزایش تولید نفت و گاز نداریم. - خبرگزاری آناتولی

وزیر نفت و گاز لیبی اعلام کرد که تا 5 سال آینده امکان افزایش تولید نفت و گاز نداریم. - خبرگزاری آناتولی 10.05.

2022 طرابلس/ خبرگزاری آناتولی محمد احمد عون، وزیر نفت و گاز لیبی در گفت‌وگو با خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه اظهار داشت: لیبی در حال حاضر قادر به افزایش تولید نفت و گاز برای 5 سال آینده نیست. امکانات فعلی اجازه افزایش تولید را نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه اتحادیه اروپا هیچ تقاضایی برای افزایش تولید نفت دریافت نکرده‌ایم، تصریح کرد که میادین نفتی و بنادر مسدود شده در لیبی تولید را آغاز نکرده‌اند. عون در ادامه گفت: کمیته‌ای که پیش از این برای بررسی دلایل بسته شدن میادین نفتی و بنادر تشکیل شده بود به تماس‌های خود با طرف‌های ذیربط ادامه می‌دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جزئیات یارانه جدید از عدم برداشت تا واریز کمتر از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانجزئیات یارانه جدید از عدم برداشت تا واریز کمتر از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان *۲۳ میلیون خانوار یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفتند *یارانه جدید فعلا قابل برداشت نیست؛ اعلام می‌شود *یارانه پرداختی جدید جایگزین یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و معیشتی شده این پول هدفمندی یارانه است ما را خر فرض کرده مردیکه الاغ شرمنده کردین مردم و خدا لعنتشون کنه

هر خانوار چقدر یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفته است؟هر خانوار چقدر یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی گرفته است؟ با افزایش مبلغ یارانه نقدی به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر، اکنون خانوارها بنا به تعداد اعضا و دهکی که در آن قرار دارند، مبلغی بین ۳۰۰ تا دو میلیون تومان و بیشتر دریافتی خواهند داشت. هیچ جایی برای اعتراض در سامانه حمایت وجود نداره . سامانه فقط برای استعلام وضعیته که فرد مشمول هست یا نه . یارانه_ده_برابری دروغه فقط 18 میلیون نفری که به رییسی رای دادن بی قید و شرط یارانه میگیرن .

نرخ «خط فقر مسکن» برای خانوارهای مستاجر بین ۲ تا ۴ میلیون تومان اعلام شدبالاترین نرخ اجاره ماهانه برای خانوارهای در مرز خط فقر، مربوط به تهران و در حدود سه میلیون و ۸۲۲ هزار تومان است و پایین‌ترین نرخ مربوط به خراسان جنوبی و در حدود ۸۳۷ هزار تومان است سفیر روسیه در ورشو_لهستان امروز روز سختی را پشت سر گذاشت، در حالی که مردم یک‌صدا فریاد «فاشیست» سر می‌دادند، با خون مصنوعی پاشیدن روی لباس و صورتش هم از خجالتش درآمدند. برخورد درستی که باید با تمام خدمت‌گذاران شر در تمام نقاط جهان شود‌.

دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ همه کمک کنند تا به نتیجه دست یابد/ جامعه کارگری در اعتراضات بحق خود با دشمن مرزبندی کرد و بینی آنها را به خاک مالیدرهبر انقلاب در دیدار کارگران: دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ همه کمک کنند تا به نتیجه دست یابد جامعه کارگری در اعتراضات بحق خود با دشمن مرزبندی کرد و بینی آنها را به خاک مالید واردات کالای دارای تولید داخل و با کیفیت خنجری بر قلب تولید کشور است صبحت ها اکثرا جنبه وعظ و نصیحت دارند تا جنبه اجرائی!

افزایش کانون‌های گرد و خاک نسبت به سال گذشتهرییس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی با بیان اینکه کانون‌های گرد و غبار نسبت به سال گذشته افزایش یافته‌اند، اظهار کرد: سال گذشته خشک و کم بارش بود و هم امسال سال دومی است که در این شرایط کم بارشی قرار داریم، در نتیجه فرکانس گرد و خاک، گستره و تعداد روزهای آن نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

فروش هر ۴۵۰ گرم شیرخشک؛ ۵۰ هزار تومانفروش هر ۴۵۰ گرم شیرخشک؛ ۵۰ هزار تومان آخرین گزارش‌های رسمی از بازار شیرخشک از افزایش حدود ۲۷ درصدی قیمت و فروش تا ۵۰ هزار تومانی هر قوطی ۴۵۰ گرمی آن حکایت دارد.