لوید آستین: آمریکا و متحدان «راه دور شدن از فاجعه» را به پوتین پیشنهاد کرده‌اند

29/11/1400 06:52:00 ب.ظ

🔺لوید آستین: آمریکا و متحدان «راه دور شدن از فاجعه» را به پوتین پیشنهاد کرده‌اند ▪️لوید آستین علاوه بر تاکید بر ادامه حمایت‌های دفاعی از اوکراین اعلام کرد ایالات متحده ۲۵۰ تانک پیشرفته آبرامز به لهستان می‌دهد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

وزیر دفاع ایالات متحده همچنین گفت رئیس جمهوری روسیه می‌خواست قدرت ناتو تضعیف شود ولی حالا متحدان سازمان آتلانتیک شمالی در هماهنگی و اتحاد کامل هستند. چاپ وزیر دفاع آمریکا در ادامه سفر اروپایی خود از بلژیک راهی لهستان شد و روز جمعه با وزیر دفاع این کشور دیدار کرد. تقویت توان دفاعی لهستان و اوکراین در مقابل تخاصم‌ روسیه، از محورهای اصلی این دیدار بود.

لوید آستین علاوه بر تاکید بر ادامه حمایت‌های دفاعی از اوکراین اعلام کرد ایالات متحده ۲۵۰ تانک پیشرفته آبرامز به لهستان می‌دهد. وی همچنین گفت که آمریکا و متحدان برای هر گزینه‌ای که روسیه انتخاب کند، آمادگی دارند.

وزیر دفاع آمریکا با تاکید بر این که تعرض بیشتر روسیه به اوکراین ناقض اصل تمامیت ارضی و مایه درگیری است، افزود: «اگر روسیه بیش از این به اوکراین تجاوز کند، لهستان ممکن است شاهد ده‌ها هزار شهروند اوکراینی بی‌خانمان باشد که تلاش می‌کنند خود و خانواده شان را از جنگ دور کنند.»

لوید آستین افزود: «هنوز زمان و مکان کافی برای دیپلماسی وجود دارد. ایالات متحده هماهنگ با متحدان و شرکا از جمله لهستان، به آقای (ولادیمیر) پوتین راهی برای دور شدن از فاجعه و به سمت امنیت بیشتر، پیشنهاد کرده است. هر راهی که او انتخاب کند، ایالات متحده، متحدان و شرکا برای آن آماده هستند.» headtopics.com

ببین سیا هیچوقت به سفید دوستان پنتاگون و کاخ_سفید اعتماد نکن، آنها دراکولا هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

نخست وزیر اسرائیل پس از دیدار از بحرین: الگوی نوینی در ارتباط با حلقه متحدان در راه استنخست وزیر اسرائیل پس از دیدار از بحرین: الگوی نوینی در ارتباط با حلقه متحدان در راه است ▪️نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، می‌گوید سفر تاریخی او به بحرین، «مدلی نوین» را در رابطه اسرائیل و کشورهای عربی با هدف ایجاد «حلقه‌ای از متحدان» ارائه کرده است.

تشدید سامانه بارشی در کشور/ احتمال سقوط بهمن و مسدود شدن مسیرهای روستاییسازمان هواشناسی از تشدید سامانه بارشی و احتمال سقوط بهمن، احتمال بسته شدن راه های روستایی و بارش برف و باران و کولاک برف خبر داد. بهمن فقط همونی که سال ۵۷ اومد! بقیه اداشو در میارن!

فقط «یهودیان»؛ لغت‌نامه آلمانی دودن مجبور شد تعریف خود را تغییر دهدمهم‌ترین لغت‌نامه زبان آلمانی تعریف خود را از کلمه «یهود» پس از آنکه به روز‌رسانی اخیرش موجب برانگیخته شدن خشم جامعه یهودیان آلمان شد، تغییر داد.

ادامه تهدید بیماری قرن؛ ۷۳ درصد آمریکایی‌ها نسبت به امیکرون مصون شده‌اند🔺ادامه تهدید بیماری قرن؛ ۷۳ درصد آمریکایی‌ها نسبت به امیکرون مصون شده‌اند این موضوع باعث می‌شود میزان پخش ویروس کاهش پیدا کند و بیمارستان‌ها برای مدتی کمتر تحت فشار باشند. ⬇️ بیشتر بخوانید: خدایا شکر!هیچ بنده ایی در دنیا نمیرد خدایا شکر !هیچ بنده ای در دنیا نمیرد ورود مُهاجرها از ممالک فاسد و جنگ زده و دیکتاتور زَده لاتین تبار و آفریقایی تبار تَهدیدی علیه امنیت شَهروندان آمریکایی میباشد و عَواقب آن را در آینده خواهند دید

گزارش «رویترز» از پیش‌نویس توافق هسته‌ای گام به گام ایران و آمریکاخبرگزاری «رویترز» به نقل از دیپلمات‌های غربی در وین خبر داد که در پیش‌نویس توافق هسته‌ای میان قدرت‌های جهانی و ایران برای احیای برجام، موضوعاتی نظیر

سفر 'خطرناک': چرا رئیس‌جمهوری برزیل به دیدار پوتین رفت؟ - BBC News فارسیپوتین در سفر امروز رییس جمهوری برزیل به مسکو کنار بولسونارو نشست، با او دست داد و رئیس جمهوری برزیل از میز دراز و طولانی آقای پوتین در امان ماند عجبا!!!! از دست این آقا پوتین 😂😂😂 چون o micron ضعیف شده یا چون شما میکرون میکرون تناول میکنید؟