لوکس‌ترین و مدرن‌ترین ب‌ام‌و؛ زشت یا زیبا؟

04/02/1401 01:54:00 ب.ظ

سری هفت ب‌ام‌و که لوکس‌ترین خودرو این شرکت است، به‌عنوان مدرن‌ترین خودرو آلمانی، معرفی شد.، اما برخی کارشناسان طراحی این خودرو را زشت و شبیه خودروهای چینی توصیف کرده‌اند.

سری هفت ب‌ام‌و که لوکس‌ترین خودرو این شرکت است، به‌عنوان مدرن‌ترین خودرو آلمانی، معرفی شد.، اما برخی کارشناسان طراحی این خودرو را زشت و شبیه خودروهای چینی توصیف کرده‌اند. سری هفت ب‌ام‌و که لوکس‌ترین خودرو این شرکت است، به‌عنوان مدرن‌ترین خودرو آلمانی، معرفی شد. هم‌زمان انتقاد‌های زیادی هم از طراحی این خودرو در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

با این‌همه، بخش طراحی ب‌ام‌و معتقد است که خودروهای جدید و برقی باید متفاوت باشند و تغییر سلیقه مردم برای خودروهای جدید زمان خواهد برد.

ب‌ام‌و سری هفت جدید البته در این مدل دیگر مانند گذشته موتور ۱۲ سیلندر بنزینی تولید نخواهد شد و شاید این خبر بدی برای عاشقان این‌گونه موتورها باشد. ب‌ام‌و تصمیم گرفته است، به‌دلیل آلایندگی، دیگر از موتور ۱۲ سیلندر معروف خود استفاده نکند.

مدل آی ۷۴۰ در کنار پیشرانه شش سیلندر با پک باتری ۴۸ واتی به فروش خواهد رسید. این مدل ۳۸۰ اسب بخار قدرت و ۵۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل در حدود پنج ثانیه است. این موتور نیز با بهره‌گیری از سامانه هیبریدی می‌تواند ۵۴۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل حدود چهار ثانیه است. headtopics.com

چراغ های پایین اضافه است هواکش موتور هم خیلی بزرگ و بی ریخت هست

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

رئیس جمهور: معطلی ۳۰ ساله برای تکمیل این بیمارستان غیرقابل توجیه استرئیس جمهور از پروژه نیمه تمام بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی امام خمینی شهریار که احداث آن ۳۰ سال پیش آغاز شده بود، بازدید کرد و از مسئولین وزارت بهداشت و درمان خواست تا یکسال آینده زمینه افتتاح آن را فراهم کنند.

پوزش ابی از این که گفت سیاسی نیست و جامعه‌ای که دنبال قهرمان است | DW | 22.04.2022ابی، خواننده ایرانی در ویدیویی از مخاطبانش از این بابت عذر خواسته که گفته بود علت نخواندن ترانه خلیج فارس در کنسرت‌های دبی این بوده که فردی سیاسی نیست. از او هم به دلیل نخواندن ترانه و هم به دلیل این پوزش انتقاد شده است. گند زده می خواد بشوردش. آخر عمری خیلی به خودت گند زدی زبان پارسی رو خیلی خوب سخن میگی دویچه وله 👍 اقای ابی شما هرکاری کنی باز هم مردم گوه میخورند پس لطفا مردونگی کن و پای حرفت بمون

زلنسکی:برای کشورم آماده سفر به هر جای این کره خاکی هستم جز مسکو/زلنسکی نامزد دریافت نشان کِنِدیرئیس‌جمهوری اوکراین سفر به مسکو را برای انجام مذاکرات مستقیم با رهبران روس به منظور پایان دادن به درگیری‌ها رد کرد. درهای ایران به روی اوکراین؟؟؟

شاهین سرکیسیان؛ کارگردان تئاتر و نمایش‌نامه‌نویس مطرح ارمنی‌فعالیت هنری شاهین_سرکیسیان گروه هنر ملی را پایه‌ گذاشت. تشکیل این گروه را می‌توان پایه‌گذاری تئاتر مدرن در ایران به شمار آورد. جمع کثیری از هنرمندان مطرح تئاتر و سینمای ایران مانند علی نصیریان،فعالیت هنری خود را در این گروه آغاز کردند. ارامنه_ایران

اروپا و آمریکا درباره تضعیف یا دور زدن تحریم‌های روسیه به چین هشدار دادنداستفانو سانینو، دبیرکل سرویس اقدام خارجی اروپا و وندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا، طی بیانیه مشترکی تهاجم نظامی روسیه به اوکراین را مسئول پیامدهای «منفی»

تشدید خشونت و ترور در افغانستان مایه نگرانی عمیق استسخنگوی وزارت امور خارجه، انفجار بمب در مسجد اهل سنت «مولوی سکتدر» را محکوم و برای شهدای این اقدام تروریستی رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر الهی مسالت کرد. ۱۲ ماه حق ماست نه ده ماه ‌Mortazavi_org m_mokhber zahrachakhmaghi ‌ raisi_com ‌ Eynollahi_ir ‌ Khamenei_fa elmira_sharifi Ehsan_askari_nt ‌ mb_ghalibaf ‌ تعویق_کنکور_ارشد_۱۴۰۱ ‌ تعویق_کنکور_ارشد_علوم_و_بهداشت