لوئیس سوارز چگونه یکی از بهترین مهاجمان اروپا شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لوئیس سوارز چگونه یکی از بهترین مهاجمان اروپا شد

سوارز برای تیم‌های پایه ناسیونال در مونته‌ویدئو بازی می‌کرد

مارتین لاسارته، مربی آن زمان ناسیونال به بی‌بی‌سی گفت: "شخصیت لوئیس در چهار ماهی که نتوانست گل بزند، خیلی مهم بود. سوارز بهترین بازیکن ناسیونال در رده جوانان بود اما در تیم اصلی برونو فرونارولی و ماریتن کاتروچیو، بازیکنان مورد علاقه هواداران بودند." سباستین آبرئو، هم تیمی سابق سوارز در ناسیونال و تیم ملی، می‌گوید: "عادت کرده بودیم که به شوخی به لاسارته بگوییم، وقتی سوارز رو بازی می‌دهی ما باید برویم خانه، کمی هوای ما را هم داشته باش. وقتی لوئیس به ترکیب اصلی رسید، بقیه مهاجمان یا نیمکت‌نشین شدند و یا دقایق خیلی کمی فرصت بازی داشتند."

او گفت: "وقتی در تیم جوانان ناسیونال بودیم، تمرین ما ساعت ۶ صبح شروع می‌شد، اما او از من می‌خواست ساعت ۵ در زمین باشم تا قبل از رسیدن بقیه تمرین پنالتی و شوت زدن کنیم. این رویکرد لوئیس در هر کاری بود، او می‌خواست بهترین مهارت ممکن را کسب کند. او دوست نداشت در هیچ چیزی بازنده باشد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران و اتحادیه اروپا می‌گویند مذاکرات هسته‌ای در وین از ۸ آذر از سر گرفته می‌شودمعاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران چهارشنبه شب اعلام کرد که مذاکرات هسته‌ای از روز ۸ آذر (۲۹ نوامبر) در وین از سر گرفته می‌شود. موقعیت انگوزمان ایران از کرونا مصلحتی خارج شد؟ بیخردان و ابلهان و حیوانات اند،سودجویانه تشگیلات و حکومت جاهلیت جنودفکری شئونیزم فارسی جاهلان و ملاها و اوباشان شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را سرکار گذاشتند برسمیت می شناسند و دنبال زدبنده های فاشیستی و مذاکره اند. فکر نکنم این مذاکرات هم به جایی برسه فقط حرفش هست همه تو عمل جا میزنن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: بیش از ۸۰ کشور جهان متعهد به کاهش ۳۰ درصدی گاز متان شدندرئیس کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید «حدود ۳۰ درصد» از گرمایش کره زمین از زمان انقلاب صنعتی تاکنون به علت انتشار گاز متان روی داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست سه ائتلاف اپوزیسیون از اروپا برای پیگیری پرونده حقوق بشر در مذاکرات با ایرانسه جریان از اپوزیسیون ایران در بیانیه‌ای با انتقاد از سياست‌های اتحاديه اروپا در تعامل با جمهوری اسلامی ايران، خواستار مطرح‌ شدن مسئله «نقض حقوق بشر»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده پلیس برلین بابت حرکت ورزشی چند مامور در بنای هولوکاست عذرخواهی کردیکی از روزنامه‌های چاپ برلین عکس‌هایی را از چند افسر پلیس مرد با یونیفرم کار و در حال انجام حرکت شنای سوئدی در بنای یادبود هولوکاست منتشر کرده بود. واقعا دم اسرائیل گرم! نفس همه رو گرفته. آلمانیا جرات ندارن تو کشور خودشون هن راحت باشن!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شش قدم؛ سپاهان و استقلال بدون توقف، پرسپولیس اسیر طلسم اراک - BBC News فارسیهفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، با پیروزی استقلال و سپاهان مقابل رقبا و شکست دوباره پرسپولیس در اراک برابر آلومینیوم همراه شد. در این هفته، نخستین پیروزی فجرسپاسی در لیگ برتر پس از هفت سال به ثبت رسید و اکبر میثاقیان بعد از چهار سال، بار دیگر هدایت یک تیم مشهدی را در لیگ برتر برعهده گرفت. خدا هیچ خونه ای رو بی پدر نکنه !!😭😭😭
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

نیوکاسل آماده پرواز؛ اونای امری گزینه اصلی سرمربی‌گری است - BBC News فارسیباشگاه نیوکاسل امیدوار است تا قبل از بازی شنبه مقابل برایتون در لیگ برتر با اونای امری، سرمربی ویارئال قرارداد امضا کند. مذاکرات دو طرف کماکان ادامه دارد، هرچند که آقای امری تا سال ۲۰۲۳ با ویارئال قرارداد دارد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »