لندن: روسیه درس عبرت نگرفته و جنگ در اوکراین چندین ماه ادامه خواهد یافت

30/01/1401 09:56:00 ب.ظ

لندن: روسیه درس عبرت نگرفته و جنگ در اوکراین چندین ماه ادامه خواهد یافت العربيه_فارسى

سخنگوی بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا گفت شواهد نشان می‌دهد که روسیه از روند جنگ طی هفته‌های اخیر در اوکراین درس عبرت نیاموخته است.این مقام بریتانیایی آخرین به روزرسانی: 19 آوریل ,2022: 10:50 شب GST Share آدرس کپی شد سخنگوی بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا گفت شواهد نشان می‌دهد که روسیه از روند جنگ طی هفته‌های اخیر در اوکراین درس عبرت نیاموخته است.

این مقام بریتانیایی سه‌شنبه 19 آوریل در اظهاراتی به نقل از یک مقام امنیت ملی این کشور افزود که مرحله بعدی تهاجم روسیه به اوکراین می‌تواند در قالب درگیری‌های شدیدی تا چند ماه ادامه داشته باشد.

Advertisement او با این توضیح که «مرحله بعدی جنگ احتمالاً یک جنگ فرسایشی است که ممکن است چندین ماه طول بکشد»، افزود که روسیه به‌دنبال آن است تا از برتری شمار نیروهای خود در شرق اوکراین بهره‌برداری کند. به گزارش «رویترز» سخنگوی جانسون همچنین تصریح کرد که جانسون سه‌شنبه با روسای جمهوری آمریکا، فرانسه، آلمان و دیگر رهبران جهان درباره اوکراین و تشدید تحریم‌ها علیه روسیه صحبت می‌کند.

ماریوپل تصرف شبه‌کامل ماریوپل و ابهام در سرنوشت مذاکرات از سویی، شهر محاصره شده ماریوپل، به استثنای برخی از نقاطی که سربازان اوکراینی در آنجا مستقر هستند، مانند کارخانه فلزات آزووستال، به شکل شبه‌کامل به تصرف نیروهای روسی درآمده و نیروهای طرفدار روسیه اعلام کردند که یورش به مناطق پیرامون این کارخانه را آغاز کرده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جنگ اوکراین؛ زلنسکی: روسیه نبرد دونباس را آغاز کردهفتمین هفتۀ جنگ اوکراین در حالی در جریان است که حملات سنگین روسیه به شهر ماریوپول واقع در جنوب شرق اوکراین همچنان ادامه دارد. همزمان ولودیمیر زلنسکی هشدار داد که روسیه در تدارک حمله‌ای سنگین برای «نابودی» دونباس است. زلنسکی، دلقک صهیونیست، با 'حماقتهای ابلهانه' کشور اوکراین، را 'نابود' کرد. اروپای لاشخور کماکان در حال تماشا و تناول از نفت پوتین جنایتکا

جنگ اوکراین؛ زلنسکی: روسیه در تدارک حمله‌ای سنگین برای نابودی دونباس استهفتمین هفتۀ جنگ اوکراین در حالی در جریان است که حملات سنگین روسیه به شهر ماریوپول واقع در جنوب شرق اوکراین همچنان ادامه دارد. همزمان ولودیمیر زلنسکی هشدار داد که روسیه در تدارک حمله‌ای سنگین برای «نابودی» دونباس است. خود شهردار الان کجاست که مشاورش آنهم در حارج از ماریوپل اطلاعیه میده؟ در این جنگ ا نقدر دروغ بافته شده که دیگه به هیچ چیز اطمینان نیست

جنگ اوکراین؛ نیروهای روسیه کرمینا را تصرف کردندتهاجم روسیه به اوکراین؛ هند برای ارسال مواد غذایی به سایر نقاط جهان اعلام آمادگی کرد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

جنگ اوکراین؛ روسیه از «آخرین مدافعان ماریوپل» خواست به «مقاومت احمقانه» پایان دهندروسیه از سربازان اوکراینی خواست سلاح خود را زمین بگذارند و به «مقاومت احمقانه» پایان دهند در صفحه پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با حمله نظامی روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: افغانستان را به مقصد رساندند حال هم نوبت شماست

جنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکاجنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکا آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.

جنگ در شرق اوکراین؛ نیروهای روسیه شهر کرمینا را تصرف کردندفرماندار کرمینا در شرق اوکراین تائید کرد که نیروهای روسی کنترل این شهر را در دست گرفته‌اند. وزیر خارجه روسیه نیز از آغاز دور تازه آنچه «عملیات ویژه» در اوکراین خواند، خبر داد.