لغو مسابقات ورزشی آبادان در پی حادثه دلخراش ساختمان 'متروپل'

02/03/1401 04:03 ب.ظ

مسابقات ورزشی آبادان در پی حادثه دلخراش ساختمان 'متروپل'، لغو شدند.

مسابقات ورزشی آبادان در پی حادثه دلخراش ساختمان 'متروپل'، لغو شدند. وی بیان کرد: تاریخ جدید برگزاری این رویدادها به زودی اعلام خواهد شد.

وی بیان کرد: تاریخ جدید برگزاری این رویدادها به زودی اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بازی ایران و اکوادور لغو شدبازی ایران و اکوادور لغو شد حمید استیلی از لغو بازی تدارکاتی دوم تیم ملی ایران مقابل اکوادور خبر داد و گفت که جایگزین این دیدار یعنی دیدار با سنگال هم نهایی نشد. قشنگ نیست حتی کشورهای آفریقایی هم حاضر نیستند با تیم جمهوری اسلامی بازی کنن. چارش اینه یکم به تیم مقابل از اون دلارهای مفت مردم ایران بدهید شاید راضی شوند شماها که بلدید استیلی دنبال کسب موقعیت چپاول بیشتر! حکومت وحشت زده از آبروریزی بیشتردر جهان! فکر کنم چند صباحی دیگر حکومت تمام ورزش هارا حتی در داخل بدون تماشاچی برگزار کنه!! وحشت حکومت از مردم که تنهاباضرب وشتم وزندان واعدام وکورکردن مردم عادی، آنرا مخفی می کند! تاکی؟!

لغو دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران مقابل اکوادور و سنگال | DW | 23.05.2022تیم ملی فوتبال ایران قرار بود روز ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی کانادا به دیدار ملی‌پوشان اکوادور برود. اما حال این دیدار و نیز بازی این تیم مقابل سنگال لغو شده‌اند.

ریزش ساختمان در آبادان 3 کشته و 21 زخمی به جا گذاشتریزش ساختمان در آبادان 3 کشته و 21 زخمی به جا گذاشت مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس ایران گفت: ریزش بخش‌هایی از ساختمان بزرگ 10 طبقه اداری - تجاری در خیابان امیری آبادان تاکنون 3 کشته و 21 زخمی داشته است.

افزایش تعداد جانباختگان 'متروپل' به ۳ نفر / ۲۱ مصدوم تاکنونمدیر روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: *تعداد جانباختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان به ۳ نفر افزایش پیدا کرد * تعداد مصدومان نیز به ۲۱ نفر رسیده است گرفتاری حداقل ۸۰ نفر زیر آوار در آبادان هلال‌احمر خوزستان: *طبق ارزیابی تیم‌های هلال‌احمر و گزارش‌های رسیده از شاهدان عینی حداقل ۸۰ نفر زیر آوار گرفتارند *با توجه به اینکه ساختمان دوم مجاور هم شرایط ناپایداری دارد و احتمال ریزش وجود دارد *امدادرسانی به سختی در حال انجام است این هم از توسعه و عظمت رژیم کثیف اخوندی

افزایش آمار مصدومان حادثه ریزش ساختمان در آبادان به ۲۱ نفرحادثه ریزش ساختمان در آبادان ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

فروریختن یک برج تجاری در آبادان؛ تا کنون دست‌کم سه کشته و بیش از بیست مجروحظهر روز دوشنبه، دوم خرداد، بخش‌هایی از یک ساختمان بزرگ ۱۰ طبقه به‌نام «متروپل» در آبادان به‌طور ناگهانی فرو ریخت.

میلاد قلاوند، رییس هیات ورزش کارگری آبادان در گفت و گو با ایسنا، با تسلیت به همشهریان و خانواده های داغدار آبادانی در پی حادثه ساختمان متروپل، اظهارکرد: تمامی مسابقات فوتسال، والیبال، بسکتبال و تیراندازی آقایان در قالب نخستین جشنواره ورزش کارگری شهرستان آبادان در تاریخ های دوم و سوم خردادماه به دلیل این حادثه دلخراش لغو شدند.

وی بیان کرد: تاریخ جدید برگزاری این رویدادها به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز مجتمع تجاری"متروپل" در خیابان امیری آبادان فرو ریخت؛ در این حادثه تاکنون ۵ نفر جان باخته اند و ۲۵ نفر مصدوم شده اند.