لغو تمامی کنسرت‌ها و برنامه‌ها در جزیره کیش

09/08/1399 05:33:00 ب.ظ

«فاطمه نوروزیان»، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از لغو برگزاری همه کنسرتها و برنامه‌ها در جزیره کیش خبر داد. به گزارش رسانه‌های ایران، لغو این کنسرتها با توجه به اوج‌گیری ویروس کرونا در جزیره کیش وسراسر ایران اتخاذ شده است. اخبار_ایران اطلاع_رسانی

به گزارش رسانه‌های ایران ، لغو این کنسرت‌ها با توجه به اوج‌گیری ویروس کرونا در جزیره کیش و سراسر...

به گزارش رسانه‌های ایران ، لغو این کنسرت‌ها با توجه به اوج‌گیری ویروس کرونا در جزیره کیش و سراسر ایران اتخاذ شده است. در شب‌های ابتدایی آبان ۱۳۹۹ نیز به صورت شبانه کنسرت‌هایی در جزیره کیش برگزار شدند که واکنش منتقدان و مسوولان بهداشتی کشور را به همراه داشتند. در این شب‌ها، «رضا بهرام»، «هورش بند» و «محسن ابراهیم‌زاده» در فضای باز آب‌نمای موزیکال جزیره کیش به اجرا پرداخته بودند.

رسانه‌های داخلی نوشته‌اند جهت جلوگیری از انتقال و گردش ویروس در تجمعات، پیرو پی‌گیری‌های انجام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی و همکاری منطقه آزاد کیش و به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران، تا اطلاع ثانوی همه کنسرت‌ها و سایر برنامه‌های پیش‌بینی شده در جزیره کیش لغو شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا محور نظارت بر اجرای تمامی مصوبات ابلاغی ستاد ملی استرئیس جمهور، قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا را محور نظارت بر اجرای تمامی مصوبات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا دانست و تاکید کرد که تمامی اقدامات و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز صرفا از طریق سخنگوی ستاد ملی به مردم اعلام می شود. Iam with my plan if no 📩 and الحقيقة هنا في فاقوس الشرقية EgyptCabinet INAE_DZ Extranewstv والا شما هی جلسه میزارید تصمیمات مختلف میگیرید همش فرمانده مبارزه با کرونا رو عوض میکنید یه روزباقری یه روز نمکی الان رحمانی!! اما هیچ تغییریتو شرایط پیش نمیاد و کرونا هم کار خودشو میکنه و شماها و کارهاتونو به تخمشم حساب نمیکنه! چون میدونه یک مشت احمق دور هم تجمتع شدید

در صورت پیروزی بایدن چه روابطی بین واشینگتن و تل‌آویو حکمفرما می‌شود؟در صورت پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و حضور معاون باراک اوباما در کاخ سفید، چه نوع روابطی بین اسرائیل و دولت آمریکا شکل خواهد گرفت؟

سه کشته و چندین زخمی در حمله با چاقو به کلیسای نیس فرانسهسه کشته و چندین زخمی در حمله با چاقو به کلیسای نیس فرانسه مردی مسلح به چاقو دو زن و یک مرد را در نزدیکی کلیسای نتردام شهر نیس در فرانسه کشت و چند تن دیگر را زخمی کرد. خوب چرا الله اکبر سر نمیدید ؟! مگه اسلام و‌مسلمان تشنه خون غیر مسلمان نیست؟! الله اکبر گفتنش را فاکتور گرفتی شیطون...فقط همین سایت دوزاری شما در دنیا وجود دارد و کسی خبر نمی شود چه شده است خاک بر سرتان خدا لعنتتون کنه مجله شارلی هبدو و ماکرون که آتیش این فتنه رو شماها اول بپا کردین! تو این وضعیت قاراشمیش دنیای امروز فقط همین یه فتنه رو کم داشتیم!

برگزاری تجمع مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به هتک حرمت پیامبر(ص)تجمع دانشجویی و مردمی در اعتراض به توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) در مقابل سفارت فرانسه در تهران برگزار شد. با کدوم مجوز برای ایرانیهای غرق شده تو کانال مانژ چی؟ ناراحت اونا نیستند؟ محمد خودش دست غیب داره جواب اونا رو میده

اهداف عراق از حمله به ایران چه بود؟محمد درودیان، پژوهشگر جنگ، درباره اهداف عراق در حمله به ایران گفت: هدف اول و اولویت عراق لغو قرارداد 1975 بوده که صدام امضا کرد و انگیزه شخصی داشت و اعلام هم کرد ما این را در موضع ضعف امضا کردیم، الان هم در موضع قدرت هستیم، باید تغییر پیدا کند و هر چه هم می‌گفت با ایران مذاکره کند مطالبه‌اش این بود. چرا مصاحبه سانسور شده؟🤔 اون بنده خدا که خود سانسوری داشت، شما چرا!

مایک پمپئو در سخنرانی در اندونزی: همزیستی مسالمت‌آمیز و احترام متقابل پیروان ادیان مختلف امکان‌پذیر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با وجود اسلام، امکان پذیر نیست! همزیستی با همه مخلوقات آفرینش و ادیان و باور و باورهای انسانها ممکنست.مشکل اینه که کشورهای استعمارجهانی مثل فرانسه و ایران وو...حکومتهای جعلی با شئونیزم اندیشه های نژادپرستی مثل لائیسیته فرانسه یا اندیشه ی ایرانشهری فرقه فارسیسم برای ذوب ملتها و ادیان و باور و باورها دارند است. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ The barbaric muslim terrorists must be deported from Europe. These parasites are enemies of our freedom and democracy.