لغو بازی نساجی - تراکتور/ ارجاع پرونده به کمیته انضباطی

10/03/1401 04:13 ب.ظ

دیدار دو تیم نساجی و تراکتور به دلیل مخالف شورای تامین با برگزاری مسابقه در ورزشگاه شهید دستگردی لغو شد

پرونده مسابقه دو تیم نساجی مازندران و تراکتور تبریز به کمیته انضباطی ارجاع شد. دیدار دو تیم نساجی و تراکتور به دلیل مخالف شورای تامین با محل برگزاری مسابقه لغو شد.

مسئولان باشگاه نساجی در صدد برگزاری این دیدار در ورزشگاه شهدای ساری بودند تا جشن قهرمانی جام حذفی را با حضور هواداران‌شان برپا کنند که این موضوع با مخالفت سازمان لیگ همراه شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

رویانیان: پرسپولیس خمس قهرمانی‌اش را به استقلال هدیه داد/ یحیی باید در مورد ادامه همکاری تصمیم بگیرد/ لغو بازی کانادا فوتبال ما را تحقیر کردمدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: باید از قبل بررسی می‌شد بازی دوستانه با کانادا، چه آسیب‌هایی ممکن است به ما برساند. می‌روید صحبت می کنید و قرارداد می‌نویسید بعد دچار این بدبختی می‌شوید. آبروی فوتبال ما رفت و تحقیر شد.

افزایش شکایات از پزشکان با فروکش کردن کرونا/ اعلام شکایت درباره زیرمیزی پزشک، بدون مستنداتِ قوی ممکن نیستمعاون انتظامی سازمان نظام پزشکی با اشاره به افزایش شکایات پزشکان پس از کرونا، از رصد و ارجاع مداخله‌گران پزشکی غیرمجاز به دادسراهای ویژه جرائم پزشکی و روحانیت خبر داد.

ایران لغو بازی فوتبال از سوی کانادا را 'نقض حقوق بشر' دانست | DW | 30.05.2022مقامات ورزشی ایران تصمیم فدراسیون فوتبال کانادا برای لغو دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران را «نقض حقوق بشر» دانسته و از فیفا خواسته‌اند برای برگزاری جام‌جهانی ۲۰۲۶ در کانادا در تصمیمش تجدیدنظر کند. چقدر مسخره است که مقامات ایران دم از حقوق بشر می زند . خخخخخ لغو بازی چه ربطی به حقوق بشر داره فیفا: چشم قربان شما امر بفرمایید 😂😂

«خندوانه» با مجوز کدام نهاد علمی و تخصصی، ماسک‌ها را از صورت‌ها برداشت؟شب گذشته و در برنامه‌ خندوانه، مجری برنامه با بیان این که می‌خواهد خبر خوشی به مردم بدهد، اعلام کرد که از این به بعد در ضبط این برنامه، استفاده از ماسک برای تماشاچیان حاضر در استودیو ضروری نیست؛ اظهاراتی که واکنش عضو کمیته علمی کرونا را به دنبال داشت و این سوال را مطرح کرد که دست‌اندرکاران این برنامه با مشورت و مجوز کدام نهاد علمی و تخصصی، اقدام به برداشتن ماسک‌ها از تریبون رسانه ملی کرده‌اند؟

دلار ۳۱ هزار تومان را رد کرد؛ سکه ۱۵ میلیون تومان شدبه نظر می‌رسد از زمان توقف مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی موسوم به «برجام» و کاهش امیدها به رفع تحریم‌های آمریکا، رشد نرخ ارز شتاب گرفته است.

انتشار عمومی «اسناد محرمانه مسروقه» از فعالیت اتمی ایران به دست نخست‌وزیر اسرائیلنخست‌ وزیر اسرائیل در پیامی در واکنش به سخنان وزیر خارجه ایران که اسرائیل را به «انتشار دروغ‌های زیاد» متهم کرده بود، اسناد محرمانه مربوط به فعالیت اتمی ایران را منتشر کرد. با اینکه شما را دشمن نمی دونم اما دوست هم نمی دونم ولی از اینکه جمهوری اسلامی را بجایی رساندید که فایل های گم شده خود را از شما میخواد خوشحالم خخخخخخخخخخخخخخ اگه واقعا اسناد واقعی بود الان هیچکدوم از اونایی که رفته بودن داخل زنده برنگشته بود حداقل باید از جلوی 50تا100 گادلینگ و 400 تا سگ آموزش دیده رد میشدن تا بتونن یه برگ کاغذ بردارن اخ اخ اخ ، وای اسراییل مدارک داره ؟ تو رو خدا رحم کن به ایران . 🤣🤣🤣🤣🤣اخه کیری کاری نکن که جر بخوری

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه امروز(سه‌شنبه) دو تیم نساجی مازندران و تراکتور تبریز از هفته سی ام لیگ برتر به دلیل اعلام نشدن ورزشگاه از سوی میزبان برگزار نشد و پرونده این مسابقه برای تعیین تکلیف به کمیته انضباطی ارجاع می‌شود.

دیدار دو تیم نساجی و تراکتور به دلیل مخالف شورای تامین با محل برگزاری مسابقه لغو شد.

مسئولان باشگاه نساجی در صدد برگزاری این دیدار در ورزشگاه شهدای ساری بودند تا جشن قهرمانی جام حذفی را با حضور هواداران‌شان برپا کنند که این موضوع با مخالفت سازمان لیگ همراه شد.

پس از این مخالفت باشگاه نساجی درخواست خود را برای برگزاری این دیدار در ورزشگاه شهید دستگردی ارسال کرد که با مخالفت شورای تامین مواجه شد.