لغو تدریجی تدابیر کرونایی در کشورهای عرب

26/11/1400 09:45:00 ب.ظ

لغو تدریجی تدابیر کرونایی در کشورهای عرب با افزایش میزان واکسیناسیون کرونایی برخی کشورهای عرب شامل کویت، بحرین، تونس، عمان، امارات متحده عربی و قطر سطح تدابیر کرونایی موجود را به تدریج کاهش می‌دهند.

برخی کشورهای عرب از جمله کشورهای کویت، بحرین، امارات متحده عربی و قطر از کاهش سطح تدابیر کرونایی خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی 15.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتول با افزایش میزان واکسیناسیون کرونایی برخی کشورهای عرب شامل کویت، بحرین، تونس، عمان، امارات متحده عربی و قطر سطح تدابیر کرونایی موجود را به تدریج کاهش می‌دهند. به گزارش روزنامه الوطن کویت در این زمینه برخی محدودیت‌های کرونایی از جمله ممنوعیت‌های سیاحتی برای افرادی که واکسن نزده‌اند بنا به تصمیمات جدید کابینه دولت در این کشور لغو شدند.

بنا به اعلام وزارت بهداشت بحرین، این کشور نیز سطح مبارزه با کرونا را به سطح «سبز» تقلیل داده است. بر این اساس، تمامی رویدادهای ورزشی، فرهنگی. وآموزشی از سرگرفته خواهد شد. دولت تونس نیز با لغو ممنوعیت نسبی منع تردد، از سرگیری برگزاری نماز جمعه در این کشور خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اعتراض‌ها به تدابیر بهداشتی در کانادا؛ لزوم ارائه گواهی سلامت در انتاریو لغو می‌شودنخست‌وزیر کانادا پیش از این گفته بود که برای پایان بخشیدن به اعتراض‌ها در اتاوا، پایتخت این کشور «همه گزینه‌ها» روی میز است.

تصمیم تاریخی ترودو: در کانادا وضعیت فوق‌العاده اعلام شد | DW | 15.02.2022در پی ادامه اعتراضات مخالفان محدودیت‌های کرونایی و بستن راه‌های ارتباطی مهم کانادا توسط این گروه، جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا در این کشور وضعیت فوق‌العاده اعلام کرد.

طی یک روز 168 بیمار کرونایی در ایران جان باختندطی شبانه‌‌روز گذشته 28 هزار و 956 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 168 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

گفت‌وگوی 'نمایشی' پوتین و لاوروف در مورد امکان توافق با غرب | DW | 14.02.2022وزیر خارجه روسیه در گفت‌وگویی 'نمایشی' با پوتین در مورد توافق با غرب ابراز امیدوار کرد. منابع مطلع به رویترز گفته‌اند شمار مزدوران روس، از جمله 'گروه واگنر' در خاک اوکراین رو به فزونی گذارده که به دنبال بهانه‌سازی هستند.

نرگس محمدی می‌گوید زندان قرچک تبعیدگاهی برای «مرگ تدریجی زندانی» استاین فعال حقوق بشر زندانی که دوران محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری می‌کند با انتشار نامه‌ای به تشریح وضعیت اسفناک این زندان پرداخته است. خوب والا از تو انفرادی زنگ میزنه به شوهرش ک تو لندن،از تو زندان با صدایی امریکا در ارتباط!!کی میگه اخوند دیکتاتور ملت کوسکشی اسلام زده بیهویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه با شما موافقم

بعد از شرکت هواپیمایی ایرانی ماهان، تابان هم نخستین پرواز به کابل را انجام داددر ویدیویی که خبرگزاری باختر در توییتر منتشر کرده، چند تن از مقامات طالبان دیده می‌شوند که به همراه خلبان و دیگر خدمه هواپیمای ایرانی در مراسمی، این رویداد را جشن می‌گیرند.