زنان

زنان

لغو مسابقه دوچرخه‌سواری زنان در قم

13/02/2020 06:07:00 ب.ظ

مسابقه دوچرخه‌سواری زنان که قرار بود در «محیط کاملا زنان ه» در قم برگزار شود، در پی فشارها لغو شد. این مسابقه که درآن ۳۵۰ زن ثبت‌نام کرده بودند قرار بود از سوی هیات دوچرخه‌سواری قم و با همکاری دانشگاه حضرت معصومه و شهرداری برگزار شود. اخبار_ایران زنان

ایرناگزارش کرده است که این مسابقه که در آن ۳۵۰ زن ثبت‌نام کرده بودند، قرار بود از  سوی هیات دوچرخه‌سواری استان قم و با همکاری «دانشگاه حضرت معصومه» و شهرداری قم برگزار شود.مخالفان برگزاری این مسابقه به بهانه مغایرت با «شوون اسلامی» و احتمال بروز اقدام مشابه در خیابان‌های این شهر، مانع برگزاری آن شده‌اند.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

«مصطفی امینی»، رییس هیات دوچرخه‌سواری استان قم هم گفته است: «عده‌ای خاص از هدف برگزاری مسابقه برداشت نادرست کردند و ‌باعث تشویش اذهان عمومی شدند و با تماس‌های مکرر با مسوولان، باعث لغو مسابقه شدند.»امینی افزوده است: «اگر این تقاضا پاسخ داده نشود،‌ بانوان در جای دیگر به علاقه‌مندی خود خواهند پرداخت یا سرخورده خواهند شد.»

ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نکنید آقا جون نکنید قلب علمای اعلام و حجج اسلام را به درد نیارید با تلقید از کفار از خدا بی خبر چرا باعث تحریک نسوان محترمه شهر قم می‌پردازید با این کارهاتون .قباحت داره خجالت بکشید !

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری در پی لغو کنگره جهانی موبایل به‌ دلیل ویروس کروناانجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلون را به طور رسمی اعلام کرد.

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری در پی لغو کنگره جهانی موبایل به‌ دلیل ویروس کروناانجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلون را به طور رسمی اعلام کرد.

کیارا با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت به سوئیس رسیدسرعت طوفان کیارا در منطقه فیش سوئیس واقع در دامنه کوه‌های آلپ به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت رسید.

اطلاعیه هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالیاخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالی بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور در پی افزایش نسبی دما در استان‌های اردبیل،گیلان و مازندران احتمال وقوع بهمن در این مناطق پیش‌بینی می‌شود.

تبعه ایرانی با ۴ کیلوگرم مخدر صنعتی در ترکیه بازداشت شدیک تبعه ایرانی که قصد داشت از شهر وان ترکیه به استانبول سفر کند توسط پلیس دستگیر شد. در چمدان او مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف شد. از قاچاقچی مواد مخدر کثیف تر نداریم. باید حبس تا صد سالگی بدن براش. عجب احمقی!! قوانین ترکیه برا مواد مخدر خیلی سخت و سنگینه ،اعدام هم که ندارن بدبخت شد میپوسه تو زندانشون

دلار در ایران به بالاترین میزان در بهمن‌ماه رسید