لغو مسابقه دوچرخه‌سواری زنان در قم

13/02/2020 06:07:00 ب.ظ

زنان

مسابقه دوچرخه‌سواری زنان که قرار بود در «محیط کاملا زنان ه» در قم برگزار شود، در پی فشارها لغو شد. این مسابقه که درآن ۳۵۰ زن ثبت‌نام کرده بودند قرار بود از سوی هیات دوچرخه‌سواری قم و با همکاری دانشگاه حضرت معصومه و شهرداری برگزار شود. اخبار_ایران زنان

ایرناگزارش کرده است که این مسابقه که در آن ۳۵۰ زن ثبت‌نام کرده بودند، قرار بود از  سوی هیات دوچرخه‌سواری استان قم و با همکاری «دانشگاه حضرت معصومه» و شهرداری قم برگزار شود.مخالفان برگزاری این مسابقه به بهانه مغایرت با «شوون اسلامی» و احتمال بروز اقدام مشابه در خیابان‌های این شهر، مانع برگزاری آن شده‌اند.

«مصطفی امینی»، رییس هیات دوچرخه‌سواری استان قم هم گفته است: «عده‌ای خاص از هدف برگزاری مسابقه برداشت نادرست کردند و ‌باعث تشویش اذهان عمومی شدند و با تماس‌های مکرر با مسوولان، باعث لغو مسابقه شدند.»امینی افزوده است: «اگر این تقاضا پاسخ داده نشود،‌ بانوان در جای دیگر به علاقه‌مندی خود خواهند پرداخت یا سرخورده خواهند شد.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نکنید آقا جون نکنید قلب علمای اعلام و حجج اسلام را به درد نیارید با تلقید از کفار از خدا بی خبر چرا باعث تحریک نسوان محترمه شهر قم می‌پردازید با این کارهاتون .قباحت داره خجالت بکشید !

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری در پی لغو کنگره جهانی موبایل به‌ دلیل ویروس کروناانجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلون را به طور رسمی اعلام کرد.

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری در پی لغو کنگره جهانی موبایل به‌ دلیل ویروس کروناانجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلون را به طور رسمی اعلام کرد.

کیارا با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت به سوئیس رسیدسرعت طوفان کیارا در منطقه فیش سوئیس واقع در دامنه کوه‌های آلپ به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت رسید.

اطلاعیه هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالیاخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالی بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور در پی افزایش نسبی دما در استان‌های اردبیل،گیلان و مازندران احتمال وقوع بهمن در این مناطق پیش‌بینی می‌شود.

تبعه ایرانی با ۴ کیلوگرم مخدر صنعتی در ترکیه بازداشت شدیک تبعه ایرانی که قصد داشت از شهر وان ترکیه به استانبول سفر کند توسط پلیس دستگیر شد. در چمدان او مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف شد. از قاچاقچی مواد مخدر کثیف تر نداریم. باید حبس تا صد سالگی بدن براش. عجب احمقی!! قوانین ترکیه برا مواد مخدر خیلی سخت و سنگینه ،اعدام هم که ندارن بدبخت شد میپوسه تو زندانشون

دلار در ایران به بالاترین میزان در بهمن‌ماه رسید

استان‌وایر- مسابقه دوچرخه‌سواری زنان که قرار بود در محیط کاملا زنانه در قم برگزار شود، در پی برخی فشارها لغو شد.در روزهای گذشته و در پی بیم از شیوع ویروس کرونا ده‌ها شرکت بزرگ فناوری در دنیا حضورشان در این کنگره را لغو کرده بودند.در روزهای گذشته و در پی بیم از شیوع ویروس کرونا ده‌ها شرکت بزرگ فناوری در دنیا حضورشان در این کنگره را لغو کرده بودند.با ورود طوفان کیارا به سوئیس ۸۰ پرواز از فرودگاه‌های زوریخ، ژنو و بازل به مقصد کشورهای بریتانیا، فرانسه و هلند لغو شد و برنامه تردد دوشنبه شب قطارهای عازم آلمان نیز تغییر کرد.

ایرنا گزارش کرده است که این مسابقه که در آن ۳۵۰ زن ثبت‌نام کرده بودند، قرار بود از  سوی هیات دوچرخه‌سواری استان قم و با همکاری «دانشگاه حضرت معصومه» و شهرداری قم برگزار شود. مخالفان برگزاری این مسابقه به بهانه مغایرت با «شوون اسلامی» و احتمال بروز اقدام مشابه در خیابان‌های این شهر، مانع برگزاری آن شده‌اند.» این نهاد افزوده است سعی خود را بر برپایی کنگره جهانی موبایل در سال آینده متمرکز خواهد کرد. «مصطفی امینی»، رییس هیات دوچرخه‌سواری استان قم هم گفته است: «عده‌ای خاص از هدف برگزاری مسابقه برداشت نادرست کردند و ‌باعث تشویش اذهان عمومی شدند و با تماس‌های مکرر با مسوولان، باعث لغو مسابقه شدند. کنگره جهانی موبایل بارسلون؛ وقتی مسواک و دوچرخه هم به شبکه وصل می شوند پیشتر غول‌های دنیای فناوری نظیر شرکت‌های آمریکایی اینتل ،آمازون و نویدیا، شرکت سوئدی اریکسون و شرکت ال.» امینی افزوده است: «اگر این تقاضا پاسخ داده نشود،‌ بانوان در جای دیگر به علاقه‌مندی خود خواهند پرداخت یا سرخورده خواهند شد.جی کره جنوبی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا و خطراتی که این ویروس برای سلامتی دارد از شرکت در این کنگره انصراف داده بودند.» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .