لغو دوماهه روادید میان ایران و عراق

10/06/1398 12:33:00 ب.ظ

حسین_اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران امروز یکشنبه اعلام کرد: از امروز لغو روادید زائران عتبات میان ایران و عراق آغاز شده و تا پایان ماه صفر (29 اکتبر) ادامه خواهد داشت.

فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام کرد از امروز روادید میان ایران و عراق لغو شده است و تا 29 اکتبر ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی تهران/ خبرگزاری آناتولی حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران امروز یکشنبه اعلام کرد: از امروز لغو روادید زائران عتبات میان ایران و عراق آغاز شده و تا پایان ماه صفر (29 اکتبر) ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری پلیس، وی درباره‌ زمان بازگشایی مرز خسروی نیز توضیح داد: با توافقات صورت گرفته مرز خسروی به زودی بازگشایی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آغاز لغو روادید میان ایران و عراق / بازگشایی مرز خسروی؛ بزودیآغاز لغو روادید میان ایران و عراق فرمانده ناجا: *از امروز لغو روادید زائران عتبات میان ایران و عراق آغاز شد که تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت *با توافقات صورت گرفته مرز خسروی به زودی بازگشایی خواهد شد

اربعین 98| لغو روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«لغو_روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد» سردار اشتری: *لغو روادید از امروز صورت گرفته و هماهنگی بر این بود که از امروز ترددها انجام شود *اما بستگی به خود کاروان‌ها دارد *البته اکنون مانعی برای حضور کاروان‌ها در مرز وجود ندارد

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.

طوفان دوریان سفر رییس جمهوری آمریکا به لهستان را لغو کردطوفان دوریان؛ دونالد ترامپ سفر به لهستان را برای شرکت در ۸۰ امین سالگرد تهاجم آلمان نازی لغو کرد

آیا شهروندان هم می‌توانند از متهمان ایران خودرو و سایپا شکایت کنند؟

فلاحت‌پیشه: ترامپ ایران را با کره‌شمالی اشتباه گرفته استفلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ترامپ ایران را با کره‌شمالی اشتباه گرفته و تا زمانی که این اشتباه در برداشت او رفع نشود و 915 تحریم وضع‌شده در قالب فصل هفتم منشور ملل متحد و تحریم‌های به اصطلاح حکم حکومتی و کنگره‌ای در آمریکا علیه ایران شکسته نشود، راهبردی برای مذاکره شکل نخواهد گرفت.