لغو طرح ترافیک تا ۲۰ فروردین

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران گفت: اجراى طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ که پیش از این قرار بود از ۱۶ فروردین ماه آغاز شود، یک هفته به تعویق افتاد.

به گزارش ایلنا، «یوسف حجت» گفت: بنا بر تصمیم شوراى ترافیک تهران و با توجه به شرایط ویژه ى تردد و بازگشایى ادارات، اجراى طرح جدید ترافیک که پیش از این قرار بود ١٦ فروردین ماه آغاز شود با یک هفته تعویق به ٢٢ فروردین ماه موکول شد.

به گفته سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا فردا ١٦ فروردین ماه به مدت یک هفته و تا ٢٢ فروردین ماه اجرا نمی شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همسرم دکتر فیروزه بنی صدر استاد دانشگاه و مسئول بخش عفونی بیمارستان رانس در فرانسه به یک روش درمانی موثر در مورد بیماری ناشی از کرونا دست یافته است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز طرح ترافیک ازساعت٨ فردا/لغو موقتی رزرو ورود به محدوده تا٢٠ فروردینمدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران از توقف رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک تا٢٠ فروردین خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای طرح ترافیک ٩٩ یک هفته به تعویق افتادتهران - ایرنا - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اجرای طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ که پیش از این قرار بود از ۱۶ فروردین ماه آغاز شود، یک هفته به تعویق افتاد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

طرح ترافیک سالجاری از ۱۶ فروردین آغاز می‌شوداجرای طرح ترافیک از ۱۶ فروردین | بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت محدوده‌های ترافیکی نیز به روند گذشته یعنی از ۸ صبح تا ۱۷ عصر تا اطلاع ثانوی خواهد بود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کمپین وزارت خارجه ایران برای لغو تحریم‌ها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کروناویروس مسابقات ویمبلدون را لغو کردمسابقات قهرمانی ویمبلدون برای اولین بار بعد از زمان جنگ جهانی دوم به دلیل همه‌گیری کروناویروس لغو شد ChineseVirus بهتره بگین ویروس چینی مسابقات را لغو کرد،اگر حزب کمونیست حاکم بر چین این پنهان کاری را نمی کرد جهان نابود نمی شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ: ایران هیچ درخواستی برای لغو تحریم‌ها نداشته استرئيس جمهوری آمریکا می‌گوید اگر ایران درخواستی برای لغو تحریم‌ها دارد می‌تواند با واشنگتن تماس بگیرد تا کمک‌های پزشکی به تهران ارسال شود. تا به غلط کردن نیفتن دست از سرشون برنمیداره😂🤣🤣👌 فرماندار نیویورک: فقط برای شش روز دستگاه‌های تنفس مصنوعی داریم! شمارش چنده ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »