لطف ویروس کرونا به ایتالیایی‌ها همزمان با بارش شدید برف

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

لطف ویروس کرونا به ایتالیایی‌ها همزمان با بارش شدید برف ویدئو را ببینید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با این حال دولت ایتالیا روز دوشنبه به صورت موقت سطح محدودیت‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا را کاهش داد به گونه‌ای که وضعیت تمام مناطق از سطح حداکثری قرمز به نارنجی که در آن تمام فروشگاه ها بازگشایی می‌شوند تغییر کرد. البته پیست های اسکی و رستوران‌ها همچنان بسته خواهند بود.

با این حال دولت ایتالیا روز دوشنبه به صورت موقت سطح محدودیت‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا را کاهش داد به گونه‌ای که وضعیت تمام مناطق از سطح حداکثری قرمز به نارنجی که در آن تمام فروشگاه ها بازگشایی می‌شوند تغییر کرد. البته پیست های اسکی و رستوران‌ها همچنان بسته خواهند بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویروس انگلیسی به قم رسید؛ صعود مرگ روزانه کرونا در ایران به اوج یک ماه گذشتههمزمان با ادامه «خیز سنگین» کرونا در استان خوزستان، دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و اصفهان روز پنجشنبه از ورود ویروس جهش‌یافته انگلیسی به این دو شهر خبر دادند. ویروس انگلیسی به خانه پدری خوش آمدی به اميد شنيدن اخبار خوش و خوشحال كننده بدبختهای مفلوکی که خوشحالید مثلا به قم برسه چه نفعی به شما میرسه؟! بیش از یک ماهه که به تهران رسیده. قبلترش به خوزستان رسیده بود... مگه این ویروس آخوندشناسه و به بدن سایر اقشار وارد نمیشه؟! واقعا برای خر بودن، لزوما احتیاج به دو گوش دراز نیست!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش امید به تولید واکسن اچ‌آی‌وی، به لطف واکسن‌های کرونا | DW | 14.04.2021آیا داروهای فشار خون خطر سرطان پوست را افزایش می‌دهند؟ چاقی، دوره‌های پریود را سنگین‌تر می‌کند! مراقب علائم هشداردهنده لختگی خون باشید. رژیم‌های کم‌چرب، سطح تستوسترون مردان را کاهش می‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زمان ۴۰ساله برای ریشه کنی ویروس کرونا!/ویروس با جهش بقا می‌یابدویروس شناس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان این که ۳۰ سال قبل در حالی خبر ریشه کنی بیماری آبله اعلام شد که همه دنیا در این زمینه اقدام کردند، گفت: برای ریشه کنی ویروس کرونا به زمان ۳۰ تا ۴۰ ساله نیاز است و امید می رود همانند ویروس H۱N۱ داروی اختصاصی برای کرونا ویروس در آینده معرفی شود. خوب ۴۲ساله مامردم ایران با ویروسی بنام ج.ا مبارزه می کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه شیب نزولی روند ابتلا به ویروس کرونا در ترکیهشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 22 هزار و 21 بیمار طی 24 ساعت گذشته به 2 میلیون و 100 هزار و 650 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »