لزوم تزریق دز بوستر برای کسانی که سینوفارم، برکت و بهارات زده‌اند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زالی تاکید کرد: لزوم تزریق دز بوستر برای کسانی که سینوفارم، برکت و بهارات زده‌اند

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا زالی، فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در حاشیه جلسه ستاد استانی کرونا که عصر امروز در استانداری تهران و با حضور محسن منصوری استاندار تهران برگزار شد، گفت: در جلسه امروز مهمترین مساله‌ای که به آن تاکید داشتیم آماده باش مجموعه بهداشت و درمان استان تهران است که با نشاط کامل کما فی السابق در خدمت مردم استان تهران قرار دارند.

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: از مردم درخواست می‌کنیم که با توجه به تجربه تلخ سال گذشته و ورود سویه جدید کرونا که سرایت‌پذیری زیادی هم دارد از دورهمی‌ها و حضور در تجمعات پرهیز کنند چرا که این شب یلدا می‌تواند نقطه عطفی در کاهش و یا بر عکس تکثیر بیماری در تهران تبدیل شود و باز هم تاکید می‌کنم از مردم درخواست می‌کنیم که مراسم شب یلدا به نوع خاصی به صورت تعدیلی برگزار کنند و حتی المقدور از جابجایی‌های درون شهری و حضور در محیط های پرتجمع خودداری کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اثربخشی تزریق واکسن‌های ناهمگن در دوز سومفرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران از اثربخشی بیشتر تزریق واکسن‌های ناهمگن در دوز سوم خبر داد و گفت: البته بهترین واکسن بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت در دسترس‌ترین واکسن است اما اگر در دوز سوم واکسن ناهمگن تزریق شود، اثربخشی بیشتری خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل اظهارات غریب‌آبادی در دفاع از «اعمال مجازات مرگ برای افراد زیر ۱۸ سال» را رد کردسازمان عفو بین الملل اعلام کرد: «بر اساس قوانین بین‌المللی، ممنوعیت استفاده از مجازات اعدام علیه کسانی که در زمان وقوع جرم کودک بوده‌اند مطلق و بی‌قید و شرط است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید پاکستان بر لزوم اقدامات ملموس برای صلح و ثبات افغانستانوزیر امور خارجه پاکستان بر لزوم انجام اقدامات ملموس و به‌موقع برای بازگشت صلح و ثبات به افغانستان تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برای مقابله با «اُمیکرون» فقط ۱۷ روز وقت داریم/با جدیت برای محدودیت‌ها اقدام شودعضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با تاکید بر اینکه خطر اُمیکرون جدی است و می‌تواند ظرف ۱۷ روز کشور را درگیر کند، گفت: علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نکته مهم تزریق واکسن دز بوستر است برای افرادی بالای ۱۸ سال است و باید حتما در این زمینه اقدام کنند؛ زیرا ممکن است دو تا سه هفته دیگر درگیر موج جدیدی شویم که با امیکرون خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام حقوق وزیر، نماینده، استاندار و...اعلام حقوق وزیر، نماینده، استاندار و... جریان ثبت حقوق و مزایای دستگاه‌های اجرایی نشان می‌دهد که بالاترین میانگین خالص حقوق در پست‌های مختلف، ۲۴ میلیون تومان برای استاندار و همتراز آن بوده است. مقادیری چِرت در این خبر نهفته است. رییسِ ما که حالا خیلی رتبه بالایی نداره، خالص دریافتیش ۲۵ تومنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از بانک مرکزی و مجلس خواسته‌ایم وضعیت رمزارزها را مشخص کننددادستان کل کشور: *متاسفانه امروز رمزارزها به یک آسیب در جامعه تبدیل شده است *از مجلس خواسته‌ایم وضعیت رمزارزها را برای مردم مشخص کنند *توصیه من به مردم این است وارد معرکه رمزارزها نشوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »