لزوم سرمایه‌گذاری در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت سرمایه‌گذاری در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای،گفت: فراگیری آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار بستر جذب سریع‌تر جوانان و فارغ التحصیلان به بازار کار را فراهم می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهرداد عظیمی در گفت‌وگو با ایسنا، یکی از علل بیکاری در کشور را فقدان مهارت دانست و بر لزوم سرمایه‌گذاری در امر توسعه مهارت و گسترش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تاکید کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتقاء جایگاه مهارت آموزی در کشور و فراگیر شدن موضوع مهارت در میان مردم و مسئولان را مورد اشاره قرار داد و گفت: اقتصاد توسعه یافته و کاهش بیکاری مستلزم ارتباط جدی میان مهارت آموزی و اشتغال است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فارغ التحصیلان دانشگاهی باید از مهارت های حرفه‌ای برخوردار باشندنماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از کارگاه‌های مختلف فنی و حرفه‌ای زاهدان بازدید و با کارآموزان از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارائه بیش از ۱۶۰۰ نفر ساعت آموزش به کودکان کار در خوزستانمعاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از ارائه یک هزار و ۶۸۶ نفر ساعت آموزش مهارتی به کودکان کار در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نرم‌افزار بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد انزلی رونمایی شددر جریان نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رییس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نرم‌افزار بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد انزلی با عنوان کیمیا انزلی رونمایی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین‌المللی کیشرئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی کیش شرکت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیپلماسی بیولوژیک پروژه مشترک میان موسسه رازی و وزارت امور خارجهرئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی حضور در بازارهای بین المللی، انتقال دانش فنی و توسعه صادرات به سایر کشورها را از اهداف و افق های پیش روی برشمرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رقابت ۴۳۲ معلم کشور برای الگوهای برتر تدریس در قزوین آغاز شدبه گزارش ایلنا، نقی سیاهکالی مرادی گفت: جشنواره ملی الگو‌های تدریس برتر به‌مدت 3 روز ادامه خواهد داشت و در نهایت ۹۶ شرکت کننده به‌عنوان برگزیده منتخب خواهند شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اضافه‌کرد: از مجموع شرکت‌کنندگان این جشنواره ۱۰۲ مرد و ۳۳۰ زن هستند که در بخش‌های مختلف آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، متوسطه اول و دوم با هم رقابت می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »