لزوم استفاده از هرگونه ابزار فرهنگی برای مبارزه با مواد مخدر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه اقدامات خوبی در این شورا در زمینه مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته، افزود: آگاهی بخشی به والدین یکی از مهمترین راهکارهای هدایت جامعه برای دور کردن نوجوانان و جوانان از این پدیده خانمان سوز است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهدی طالبی در گفت‌وگو با ایسنا به برخی اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان اشاره و اظهار کرد: معضل بزرگ اعتیاد و مواد مخدر یکی از ویرانگرترین پدیده‌های اجتماعی حال حاضر بوده که برخی مناطق کشور از جمله استان گلستان با این مسأله دست به گریبان است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با تأکید بر اینکه برنامه‌های ارائه شده توسط کمیته‌های ذیل شورا باید در مسیر اجرای طرح‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت باشد، افزود: نباید در مقابل این پدیده خانمان سوز بی‌تفاوت بود و باید در هر جایگاهی که هستیم در مسیر هدایت جامعه به سمت تأمین سلامت رفتاری حرکت کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مواد مخدر سلاحی برای نابودی ملت‌ها/ مردمی سازی بهترین شیوه مبارزه استدبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان مردمی سازی را بهترین شیوه مبارزه مواد مخدر دانست و گفت: مبارزه موثر با مواد مخدر نیازمند مشارکت آحاد مردم و خیرین است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاش بارسلونا برایمان کلاس بگذارداقدامات بارسلونا برای فرار از بحران مالی و جبران بدهی‌های گذشته با استفاده از بقایای نوکمپ، می‌تواند کلاس درس مهمی برای مدیران تیم‌های ایرانی باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری ۲۳۲۶ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در گلستانجانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری ۲ هزار و ۳۲۶ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر و جمع‌آوری بیش از ۷ هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابداع مواد سرامیکی خنک کننده برای ساختمان‌های پایدارپژوهشگران مواد سرامیکی خنک کننده را برای ساختمان‌های پایدار ساخته‌اند که به تازگی با الهام از محیط زیست طراحی شده است و می‌تواند این حوزه را متحول کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدودف: آمریکا به دنبال صادرات هروئین از افغانستان به روسیه بودرییس‌جمهور سابق روسیه ضمن تمجید از تلاش‌های طالبان در مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد که آمریکا در دوران اشغال افغانستان به جای مبارزه با مواد مخدر به دنبال صادرات هروئین به روسیه بود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مدیران برای وقت مردم احترام قائل باشندنماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تأکید بر ضرورت احترام مدیران برای وقت مردم و لزوم برخورد صادقانه با ارباب‌رجوع گفت: مردم تابع رفتار حاکمانشان هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »