لزوم اصلاح قوانین مبارزه با مواد مخدر / ساماندهی ۹۰ درصد معتادان متجاهر تا سال آینده

27/05/1398 07:26:00 ب.ظ

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به پیگیری اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر گفت: در صورت اصلاح این قوانین که به احتمال زیاد امسال انجام خواهد شد، حدود ۹۰ درصد معتادان متجاهر کشور ظرف امسال و سال آینده ساماندهی می‌شوند.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به پیگیری اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر گفت: در صورت اصلاح این قوانین که به احتمال زیاد امسال انجام خواهد شد، حدود ۹۰ درصد معتادان متجاهر کشور ظرف امسال و سال آینده ساماندهی می‌شوند. وی افزود: معتاد متجاهر به آخر خط رسیده و قطعا ظرف سه ماه نمی‌تواند ترک کرده و به زندگی عادی برگردد...

وی افزود: معتاد متجاهر به آخر خط رسیده و قطعا ظرف سه ماه نمی‌تواند ترک کرده و به زندگی عادی برگردد و برای ساماندهی این فرد باید زمان بیشتری صرف شود و با آزادسازی، این فرد دوباره به چرخه برمی‌گردد. وی افزود: از طرفی در بحث خرده فروشان نیز بعد از تلاش های بسیار نیروی انتظامی برای دستگیری این افراد، به دلیل ضعف قانون مجددا این افراد آزاد شده و به چرخه عرضه برمیگردند.

مومنی با اشاره به اهتمام سران سه قوه‌ بر اصلاح قوانین در حوزه مبارزه با مواد مخدر، گفت: به احتمال زیاد اصلاح قوانین در این حوزه امسال صورت می‌گیرد. مومنی از طرح"یاری گران زندگی" به عنوان مصوبه مهم دیگر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور یاد کرد وافزود: در این طرح اولویت با پیشگیری است و این طرح به معنی مردمی کردن مقابله و مبارزه با مواد مخدر است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازداشت آخرین نفراز گروه حامیان مبارزه با حجاب اجباری

دیدار ترامپ با مشاوران ارشد خود درباره مذاکرات صلح با طالبانآقای ترامپ گفتگو با مشاوران امنیتی و نظامی خود را 'خوب' توصیف کرده و ابراز امیدواری کرده که 'در صورت احتمال' توافق با طالبان عملی شود.

پیرمرد بوسنیایی با درهم کوبیدن 97 قوطی نوشابه با مشت وارد کتاب گینس شدیک مرد 60 ساله اهل بوسنی و هرزگوین که 40 سال است در آلمان زندگی می‌کند، توانست با درهم کوبیدن 97

حمایت 500 استاد دانشگاه تهران از برنامه‌های آیت‌الله رئیسی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim500 عضو هیأت علمی بسیجی دانشگاه تهران در نامه‌ای ضمن حمایت از برنامه‌های اعلامی و انقلابی آیت‌الله رئیسی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، آمادگی خود را برای ارائه هر گونه کمک علمی و معنوی در استمرار این حرکت انقلابی اعلام کردند.

گاردین: یک شرکت استرالیایی با انتقال محموله ۱۵ میلیون دلاری تحریم‌های ایران را نقض کرده است♦️ گاردین: یک شرکت استرالیایی با انتقال محموله ۱۵ میلیون دلاری تحریم های آمریکا علیه ایران را نقض کرده است ⚡️ این کشتی متهم به انتقال «کود اوره» است و این در حالی است که صنایع پتروشیمی ایران در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته است.

رئیسی اقدامات شجاعانه‌ای درمورد برخورد با فساد در داخل و خارج از قوه آغاز کرده استیک نماینده مجلس گفت: اخیرا آیت الله رئیسی اقدامات شجاعانه، مقتدرانه و عادلانه ای در خصوص برخورد با فساد در داخل و خارج از قوه آغاز کرده که منشأ امید آحاد ملت است.