لذت اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگاز

18/11/1399 12:23 ب.ظ

لذت اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگاز برف ترکیه

پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو مورد توجه گسترده دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو که این روزها با بارش برف جلوه زیبایی یافته‌، مورد توجه گسترده دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار دارد.

پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو که این روزها با بارش برف جلوه زیبایی یافته‌، مورد توجه گسترده دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

هیجان اسکی در پیست یوردون‌تپه کوه ایلگازبا کاهش محدودیت‌های کرونایی، پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز ترکیه مورد استقبال علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی بسیار بسیار زیبا و مسرت بخش

ویدئو؛ برگزاری دور نهایی رقابت جهانی فری‌راید در پیست اسکی سوئیسچهارمین و آخرین دور از مسابقات تور جهانی فری‌راید(World Freeride 2021) در وِربیرِ سوئیس برگزار شد.

جشنواره تفریحی برای مهاجران افغان مقیم تاجیکستان در پیست اسکی سفیددره - BBC News فارسیاخیراً برای نخستین بار یک گروه بزرگ از مهاجران افغان مقیم تاجیکستان به پیست اسکی سفیددره رفتند جاییکه جشنواره تفریحی ورزشی- زمستانی برگزار شد. من هم برای شرکت در این جشنواره همراه مهاجران افغان به پیست اسکی سفیددره رفتم. سفارت افغانستان در تاجیکستان در یک اقدام بی‌سابقه برای مهاجران افغان در سفیددره جشنواره تفریحی ورزشی- زمستانی برگزار کرد.

استقبال دوستداران ورزش‌های زمستانی از پیست اسکی اولوداغاتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با کرونا در پیست اسکی اولوداغ موجب استقبال گسترده دوستداران ورزش‌های زمستانی از پیست شده‌است. - خبرگزاری آناتولی اولوداغ بهشت زمستانی ترکیه هست ❤️🇹🇷

ویدئو؛ بارش برف سنگین بروکسل را پیست اسکی کردتوده هوای سرد و بارش برف که چند روزی است، اروپا را در گرفته، روز سه‌شنبه بروکسل، پایتخت بلژیک را چنان سفید پوش کرد که پارک‌ها و خیابان‌های آن مهیای انجام ورزش‌های زمستانی شد.

پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو مورد توجه گسترده دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار دارد.کاستامونو/خبرگزاری آناتولی

پیست اسکی یوردون‌تپه در ارتفاعات کوه ایلگاز در استان کاستامونو که این روزها با بارش برف جلوه زیبایی یافته‌، مورد توجه گسترده دوستداران و علاقه‌مندان به طبیعت و ورزش‌های زمستانی قرار دارد.

در هتل‌های این شهر زیبا تمام تدابیر مقابله با ویروس کرونا اتخاذ شده و گردشگران داخلی و خارجی در محیطی امن از طبیعت و امکانات باکیفیت موجود بهره‌مند می‌شوند.