لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ در لوهانسک صدای بمباران شنیده شد

29/11/1400 03:36:00 ب.ظ

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ در لوهانسک صدای بمباران شنیده شد جزئیات بیشتر🔽

سخنگوی دولت آلمان روز جمعه اعلام کرد که رهبران گروه هفت روز پنجشنبه آینده در نشستی مجازی «شرایط در مرز روسیه و اوکراین» را بررسی خواهند کرد.

بریتانیا و آمریکا روز پنجشنبه مسکو را متهم کرده بودند که به دنبال «بهانه‌ای» برای حمله به اوکراین است. واشنگتن و لندن هشدار داده‌اند که درگیری بین جدایی‌طلبان هوادار روسیه و نظامیان اوکراین می‌تواند تبدیل به «بهانه‌ای» برای حمله روسیه به اوکراین شود..این زن که به نوعی از سرطان خون نیز مبتلا بود، پیوند سلول‌های بنیادی را از یکی از بستگان بزرگسال و خون بند ناف را از نوزادی دریافت کرد که نسبتی با او نداشت..این اقدام نمادین در «روز وحدت» و در ورزشگاه کی‌یف انجام شد..رضا میرابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در تحلیل اقدامات خصمانه اخیر رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان در دو موضوع مذاکرات وین با اعزام هیاتی برای رایزنی با طرف‌های برجام و آمریکا و همچنین اظهارات نخست‌وزیر این رژیم در منامه پایتخت بحرین مبنی بر دعوت این کشور برای عضویت در ائتلاف ضدایرانی به سردمداری تل‌آویو، در پاسخ به این سوال که نفتالی بنت در حالی از سیاست سلف خود در خصوص ایران انتقاد می‌کرد که خودش دقیقا همان مسیر را در پیش گرفته آیا در حوزه منطقه و مذاکرات وین به دستاوردی دست خواهد یافت یا خیر، گفت: سیاست‌های اسرائیل در قبال جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد، ممکن است دولت‌ها در شیوه برخورد با یکدیگر اختلاف داشته باشند اما در استراتژی و هدف‌گذاری هم نظر هستند. لذا سیاست نفتالی بنت همان ادامه سیاست بنیامین نتانیاهو است. اینکه آیا این سیاست‌ها در مذاکرات وین یا در حوزه منطقه تاثیری داشته باشد، اگر تاکنون تاثیری داشته، بعد از این هم تاثیرگذار خواهد بود..

هم‌رسانی این مطلب:..از طرفی به گفته دکتر کوئن ون بسین، مدیر خدمات پیوند در «ویل کورنل» نیویورک، سلول‌های بنیادی گرفته‌شده از خون بند ناف توانایی بیشتری برای سازگاری با محیط جدید دارند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پس اوضاع خیلی خطرناک شده، امیدوارم جنگ نشه

زن مبتلا به ویروس اچ‌آی‌وی در نیویورک با روش نوین پیوند سلول‌های بنیادی درمان شدزن مبتلا به ویروس اچ‌آی‌وی در نیویورک با روش نوین پیوند سلول‌های بنیادی درمان شد این زن که به نوعی از سرطان خون نیز مبتلا بود، پیوند سلول‌های بنیادی را از یکی از بستگان بزرگسال و خون بند ناف را از نوزادی دریافت کرد که نسبتی با او نداشت. بیشتر بخوانید: به این میگن اقتدار دروغ میگن رفته امامزاده شفا گرفته

اوکراینی‌ها در روز وحدت با پرچم بزرگ کشورشان در ورزشگاه کی‌یفاوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند.

اجازه دخالت هیچ طرفی را در مذاکرات برجام نمی‌دهیم/ سعودی‌ها در مذاکره با ایران جدی نیستندیک دیپلمات پیشین گفت: کشورهایی که سعی دارند اسرائیل را در مذاکرات برجام دخالت دهند، باید بدانند که ما بارها اعلام کرده‌ایم که فشارهای سایر طرف‌ها در روند مذاکرات وین را نمی‌پذیریم و ما حتی آمریکا را هم که از برجام خارج شده به اتاق مذاکرات راه نداده‌ایم.

شکایت علیه ایران در دیوان بین‌المللی به اتهام «ارتکاب جنایات جنگی» در سوریهشماری از وکلای مدافع حقوق بشر با طرح شکایتی در دیوان کیفری بین‌المللی خواستار رسیدگی به نقش جمهوری اسلامی و نیروهای وابسته‌ آن در جریان جنگ سوریه شدند.به جاکشا نگین ایران بگین جمهوری عسلامی

ادعای کی‌یف به حمله شورشیان جدایی‌طلب به کودکستانی در لوهانسکجدایی‌طلبان پیش‌تر گفته بودند که نیروهای دولت مرکزی اوکراین مناطق تحت تسلط آن‌ها را چندین بار هدف حله خمپار‌ه‌ای قرار داده‌‌اند، اما کی‌یف با رد این ادعا می‌گوید این شورشیان هوادار روسیه هستند که از آتش توپخانه خود استفاده می‌کنند. به ادعای کی‌یف، شورشیان یک کودکستان را هدف قرار داده‌اند.

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.