لبنان| آیا لبنان در آستانه اغتشاش جدیدی است؟

تظاهرات و اغتشاشات در از اوایل هفته در لبنان مجددا از سر گرفته شده است ، گرچه اعتراضات مردم لبنان به حق و در سایه شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی لبنان است اما بیش از هر چیز شرایط سیاسی لبنان را به محاق برده است.

02/06/2020 08:55:00 ب.ظ

آیا لبنان در آستانه اغتشاش جدیدی است؟ تظاهرات و اغتشاشات در از اوایل هفته در لبنان مجددا از سر گرفته شده است، گرچه اعتراضات مردم لبنان به حق و در سایه شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی لبنان است اما بیش از هر چیز شرایط سیاسی لبنان را به محاق برده است.

تظاهرات و اغتشاشات در از اوایل هفته در لبنان مجددا از سر گرفته شده است ، گرچه اعتراضات مردم لبنان به حق و در سایه شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی لبنان است اما بیش از هر چیز شرایط سیاسی لبنان را به محاق برده است.

لبنانرا به محاق برده است. به گزارش اعتمادآنلاین، تظاهراتی که در اکتبر 2019 آغاز و منجر به سرنگونی دولت سعد حریری شده بود، امروز سودای تکرار این تجربه با دولت حسان دیاب را دارد. بر اساس گزارش خبرگزاری ملی لبنان، تظاهرکنندگان برای مدتی در خیابان‌های اطراف کاخ ریاست‌جمهوری به جنگ و گریز با ارتش لبنان پرداختند و حتی برای مدتی در خیابان‌ها دراز کشیده و به درخواست مامورین برای ترک کردن منطقه توجه نکردند.

پرواز ۷۵۲ اوکراین؛ مقام‌های هواپیمایی کشوری 'از دقایق اول از حمله موشکی سپاه خبر داشتند' دستور پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در تمام بیمارستان‌های تهران هشدار تند وزیر بهداشت ایران: رئیس‌جمهور و نیروهای امنیتی به معیشت و طغیان مردم فکر کنند

 بر اساس این گزارش، تظاهرکنندگان در جنگ و گریز خود به نقاطی از محدوده حفاظتی کاخ ریاست‌جمهوری رسیدند که پیش از این سابقه حضور معترضین در آن وجود نداشت،  اما بعد از حضور تعداد بیشتری از نیروهای ارتش مجبور به تخلیه این منطقه شدند. این جنگ و گریز و درگیری در میدان النجمه در مرکز بیروت، که مجلس لبنان در آن قرار دارد، هم تکرار شد تا کارشناسان از بازگشت شرایط به دوره پیش از کنار رفتن سعد حریری سخن به میان آورند.

  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

تنها در یک روز بیش از ۸ هزار مورد جدید کووید۱۹ در هند گزارش شده استبخش انگلیسی صدای آمریکا - هند طی تنها یک روز ۸ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش داده است که بالاترین رقم روزانه ابتلا در این کشور است.. به گزارش وزارت بهداشت هند در روز یکشنبه ۱۱ خرداد، هند رو ولش از آمریکا چه خبر . الحمدلله

رونمایی از اختلافات اقتصادی مجلس و دولت؛ آیا منازعه در پیش است؟PTahavori یه سال با آبروریزی بی حد در سطح بین الملل در راهه

علت شش حریق اخیر در جنگل‌ها، روشن کردن آتش در طبیعت بوده استعلت شش حریق اخیر در جنگل‌ها، روشن کردن آتش در طبیعت بوده است رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به دخالت عوامل انسانی در آتش‌سوزی جنگل‌ها گفت: حداقل شش مورد آتش‌سوزهای اخیر به دلیل روشن کردن آتش توسط افراد بوده است پلیس آمریکا جلوی مردم زانو زده، نمیخواهند درگیر شوند... هرجور حساب میکنم میبینم اونا از رژیم ملاها و یگان ویژه ایران خیلی ادمترن تف تو صورتت رحمانی فضلی وحشی کثافت

سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد🔺سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد ⚡️نمایندگی سازمان_ملل متحد در لیبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه‌های درگیر در لیبی موافقت کردند تا مذاکرات مربوط به آتش‌بس را از سر بگیرند.

آتش‌سوزی جنگل‌های خاییز مهار شد / بیش از 100 هکتار از اراضی منطقه در آتش سوختمدیرکل منابع طبیعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب گذشته آتش سوزی منطقه خاییز به طور کامل مهار شد.

ملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمدملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمد ملکه بریتانیا حتی برای اولین بار روز تولد خود را که در ۲۱ ماه آوریل است، بی سر و صدا در قرنطینه و از طریق تماس ویدیوی با اعضای خانواده اش جشن گرفت. ننگ بر انگلیس ،اشوبگر ان ضد ایرانی ،درود بر ایران وایران دوستان جاوید_شاهزاده_رضا_پهلوی رضاشاه_روحت_شاد جاوید_شاه 💙💙💙💙😂💙👑💙💙💙💙💙👑👑💙💙💙💙💙👑💙💙💙👑 چقد خوشحال شدم از این خبر!!!! واقعا منتظر همچین لحظه ای بودم! کی سواره ملکه شده؟