لبنان| سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی بر فراز آسمان جنوب- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

20/06/1399 07:08:00 ب.ظ

سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی بر فراز آسمان لبنان ارتش لبنان از سرنگونی یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که وارد حریم هوایی لبنان شده بود این پهپاد در آسمان شهرک عیتا_الشعب در جنوب لبنان سرنگون شد

منابع لبنانی از سرنگونی یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان خبر دادند. این پهپاد در آسمان شهرک عیتا الشعب در جنوب لبنان سرنگون شد.

این پهپاد در آسمان شهرک عیتا الشعب در جنوب لبنان سرنگون شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر خارجه لبنان به کرونا مبتلا شدشربل وهبه وزیر امور خارجه دولت موقت لبنان به ویروس کرونا مبتلا شد. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد🔺آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد ⚡️دفتر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، موسوم به اوفک، دو وزیر سابق لبنان را به اتهام حمایت از حزب‌الله و ارتکاب فساد تحریم کرد.

آمریکا دو وزیر پیشین لبنان را به اتهام 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد | DW | 09.09.2020آمریکا دو وزیر پیشین دولت لبنان را به اتهام 'فساد' و 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد. هر دو وزیر تا اوایل سال جاری عضو کابینه لبنان بودند. لبنان در انتظار تشکیل دولت جدید به ریاست سفیر سابق این کشور در برلین است.

تحریم دو مقام پیشین لبنان به وسیله آمریکا به اتهام ارتباط با حزب الله - BBC News فارسیوزارت دارایی آمریکا سه شنبه با صدور یک بیانیه از تحریم علی حسن خلیل، وزیر سابق دارایی لبنان و یوسف فنیانوس، وزیر سابق حمل و نقل این کشور خبر داد. بنا بر اعلام وزارت دارایی آمریکا، آقای خلیل که از اعضای حزب امل است، به حزب الله در دور زدن تحریم های آمریکا کمک کرده است. آقای فنیانوس هم متهم است که با دریافت صدها هزار دلار، خواسته های حزب الله را انجام داده است.

حمله موشکی جدید به فرودگاه بین المللی بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع خبری از اصابت یک فروند موشک کاتیوشا به فرودگاه بین المللی بغداد خبر دادند.

ائتلاف سعودی مدعی سرنگونی یک فروند پهپاد انصارالله شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimائتلاف سعودی مدعی سرنگونی یک فروند پهپاد انصارالله سخنگوی ائتلاف سعودی مدعی شد یک فروند پهپاد «بمب گذاری شده» متعلق به انصارالله را رهگیری و هدف قرار داد وی در ادامه ادعا کرد که هدف این پهپاد، حمله به مراکز غیر نظامی و شهروندان سعودی بوده است