لبنان| سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی بر فراز آسمان جنوب- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی بر فراز آسمان لبنان ارتش لبنان از سرنگونی یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که وارد حریم هوایی لبنان شده بود این پهپاد در آسمان شهرک عیتا_الشعب در جنوب لبنان سرنگون شد

به نقل از شبکه المنار، ارتش لبنان از سرنگونی یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که وارد حریم هوایی لبنان شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه لبنان به کرونا مبتلا شدشربل وهبه وزیر امور خارجه دولت موقت لبنان به ویروس کرونا مبتلا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد🔺آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد ⚡️دفتر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، موسوم به اوفک، دو وزیر سابق لبنان را به اتهام حمایت از حزب‌الله و ارتکاب فساد تحریم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا دو وزیر پیشین لبنان را به اتهام 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد | DW | 09.09.2020آمریکا دو وزیر پیشین دولت لبنان را به اتهام 'فساد' و 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد. هر دو وزیر تا اوایل سال جاری عضو کابینه لبنان بودند. لبنان در انتظار تشکیل دولت جدید به ریاست سفیر سابق این کشور در برلین است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تحریم دو مقام پیشین لبنان به وسیله آمریکا به اتهام ارتباط با حزب الله - BBC News فارسیوزارت دارایی آمریکا سه شنبه با صدور یک بیانیه از تحریم علی حسن خلیل، وزیر سابق دارایی لبنان و یوسف فنیانوس، وزیر سابق حمل و نقل این کشور خبر داد. بنا بر اعلام وزارت دارایی آمریکا، آقای خلیل که از اعضای حزب امل است، به حزب الله در دور زدن تحریم های آمریکا کمک کرده است. آقای فنیانوس هم متهم است که با دریافت صدها هزار دلار، خواسته های حزب الله را انجام داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله موشکی جدید به فرودگاه بین المللی بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع خبری از اصابت یک فروند موشک کاتیوشا به فرودگاه بین المللی بغداد خبر دادند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف سعودی مدعی سرنگونی یک فروند پهپاد انصارالله شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimائتلاف سعودی مدعی سرنگونی یک فروند پهپاد انصارالله سخنگوی ائتلاف سعودی مدعی شد یک فروند پهپاد «بمب گذاری شده» متعلق به انصارالله را رهگیری و هدف قرار داد وی در ادامه ادعا کرد که هدف این پهپاد، حمله به مراکز غیر نظامی و شهروندان سعودی بوده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »