لباس مجهز برای مراقبان آزمون‌های سراسری/ حوزه امتحانی داوطلبان مبتلا به کرونا احتمالا 'بیمارستان' است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد.

«فاطمه زرین‌آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جداسازی داوطلبان مبتلا به کرونا از سایر داوطلبان در آزمون دکتری سال ۹۹ گفت: طبق تاریخ اعلام شده این افراد بعد از خوداظهاری و تایید وزارت بهداشت در مکانی همراه با سایر داوطلبان مبتلا به کرونا در همان شهری که قرار است آزمون بدهند، در یک مکان مجزا که وزارت بهداشت با سازمان سنجش هماهنگ می‌کند، امتحان خواهند داد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: تا پایان امروز تعداد داوطلبان مبتلا به کرونا جمع‌آوری خواهد شد و سپس در مورد این آزمون برای داوطلبان مبتلا تصمیم‌گیری می‌شود. زرین آمیزی تصریح کرد: البته الان اصلا قابل پیش‌بینی نیست که ما در هر شهر چند داوطلب مبتلا به کرونا داشته باشیم، بسته به تعداد داوطلبان مبتلا، نسبت به مکان و مراقب آنها تصمیم‌گیری خواهد شد، اما مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد.

سخنگوی سازمان سنجش در رابطه با برگزاری کنکور و آزمون‌های سراسری در فضای باز یا به عنوان مثال در استادیوم گفت: باید دید آیا در فضاهای باز یا به قول شما استادیوم زیرساخت برگزاری آزمون فراهم هست یا خیر. اینکه کنکور را در فضای باز برگزار کنیم به شکل جدی مطرح نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیشترین سرانه ابتلا به کرونا در خاورمیانه متعلق به ایران نیستبنا به آمار رسمی در ایران به ازای هر یک میلیون نفر حدود ۳۳۰۰ نفر به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7060 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7104 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »