لباس مجهز برای مراقبان آزمون‌های سراسری/ حوزه امتحانی داوطلبان مبتلا به کرونا احتمالا 'بیمارستان' است

04/05/1399 01:51:00 ب.ظ

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد. زرین آمیزی توضیح داد: تلاش شده که حوزه در نظر گرفته شده برای داوطلبان مبتلا به کرونا یک حوزه مثل یک کلینیک یا یک بیمارستان باشد، ولی بسته به تعداد بیماران مبتلا به کرونا در هر شهر و حوزه‌ای که داریم تصمیم‌گیری خواهد شد‌ که مکان آزمون و حوزه مورد...

زرین آمیزی توضیح داد: تلاش شده که حوزه در نظر گرفته شده برای داوطلبان مبتلا به کرونا یک حوزه مثل یک کلینیک یا یک بیمارستان باشد، ولی بسته به تعداد بیماران مبتلا به کرونا در هر شهر و حوزه‌ای که داریم تصمیم‌گیری خواهد شد‌ که مکان آزمون و حوزه مورد نظر دقیقا کجا باشد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: تا پایان امروز تعداد داوطلبان مبتلا به کرونا جمع‌آوری خواهد شد و سپس در مورد این آزمون برای داوطلبان مبتلا تصمیم‌گیری می‌شود. وی در پاسخ به این سوال که شخص مراقب که قرار است از داوطلبان مبتلا به کرونا آزمون بگیرد و بر آزمون آنها نظارت داشته باشد چه شرایطی خواهد داشت؟ گفت: مراقبان آزمون‌های سراسری نیز با لباس‌های مجهز در حوزه‌های امتحانی حاضر خواهند شد.

زرین آمیزی تصریح کرد: البته الان اصلا قابل پیش‌بینی نیست که ما در هر شهر چند داوطلب مبتلا به کرونا داشته باشیم، بسته به تعداد داوطلبان مبتلا، نسبت به مکان و مراقب آنها تصمیم‌گیری خواهد شد، اما مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

بیشترین سرانه ابتلا به کرونا در خاورمیانه متعلق به ایران نیستبنا به آمار رسمی در ایران به ازای هر یک میلیون نفر حدود ۳۳۰۰ نفر به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده‌اند.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7060 نفر رسید

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7104 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسید

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.