لایه محافظ مغز یک بیمار در جریان انجام تست کرونا از راه بینی «پاره» شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 72 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتیجه تحقیق دانشمندان نشان می‌دهد لایه محافظ مغز یک بیمار آمریکایی در جریان انجام آزمایش ابتلا به ویروس کرونا پاره شده و منجر به خروج مایع نخاعی-مغزی از بینی او شده است.

یک تحقیق پزشکی نشان می دهد که انجام آزمایش ابتلا به کرونا از راه بینی به لایه اطراف جمجمه یک زن آسیب زده و منجر به ترشح مایع نخاعی-مغزی از بینی او شده است.

بنا به بررسی پزشکان که نتیجه آن روز پنجشنبه در ماهنامه انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده، آزمایش ابتلا به ویروس جدید کرونا یک زن آمریکایی را در معرض عفونت مغزی قرار داده است. به گفته پزشکان ممکن است تست ابتلا به کرونا برای این فرد به درستی انجام نشده باشد. نتیجه تحقیق دانشمندان نشان می دهد لایه محافظ مغز این زن آمریکایی که بین ۴۰ تا ۵۰ سال دارد در جریان انجام آزمایش ابتلا به ویروس جدید کرونا پاره شده است.محققان تاکید کرده اند که خطر انجام آزمایش های ابتلا به کرونا از راه بینی بسیار کم است. به گفته آنها حادثه ای که برای این زن آمریکایی روی داده است احتمالا «بسیار نادر» محسوب می شود.

به گفته جرت والش، یکی از محققانی که حادثه روی داده برای این بیمار را بررسی کرده است، کسانی که از بیماری های سینوس رنج می برند یا جراحی بخش تحتانی جمجه انجام داده اند باید درخواست کنند تا آزمایش ابتلا به کرونا برای آنها از راه دهان انجام شود.جرت والش که در دانشگاه ایالت آیووا تدریس می کند افزود زنی که لایحه محافظ مغزش در جریان تست کرونا آسیب دید پس از انجام آزمایش متوجه شد که از سوراخ یکی از بینی هایش مایع روشنی خارج می شود. به گفته پزشکان مایع خارج شده از بینی این زن مایع نخاعی-مغزی بود.

این بیمار پس از آن به سردرد، استفراغ، گرفتگی گردن و حساسیت به نور دچار شد. پزشکان در نهایت در ماه ژوئیه مجبور به جراحی این زن آمریکایی شدند تا آسیب وارده را ترمیم کنند. بنا به اعلام پزشکان او اکنون کاملا بهبود یافته است. با این حال حادثه روی داده می توانست با ورود یک باکتری به بینی این زن منجر به عفونت مغزی شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همینو کم داشتیم . ولی من دوبار تست دادم بعد چند ساعت اوکی شد دردش

البته درست خبر زدنش اينجورى ميبود كه بگه 'در آمريكا' خبر

اين داستان دكتر ناشي

بس که وحشیانه انجام میدن. من خون دماغ شدم

خیلی درد آوره مخ من یک روز بعد از آزمایش درد میکرد

درون کده تا آخر 😉

اومد ابروشو برداره زد کورش کرد.

تا دسته فرو کرد یارو

AmiiiiiiirFazli طب غربی باطل است.

amirmaz1

rhamed32 مگه میشه؟! یعنی اصلا هیچ استخوان یا حفاظی بین کانال بینی و مغز وجود نداره؟!

شخصا معتقدم به کادر پزشگی هم نباید اطمینان کرد و نباید اجازه داد آزمایشات کور انجام دهند.

غیر ممکنه،یک رگ بینی پاره شده حتما،برای رسیدن به مغز باید از یک استخوان محکم رد بشه

EssEchch

خاک تو سر اون یارو که تست میگرفته لابد این وسیله رو مثل گاو کرده تو دماغش!

شخصا معتقدم حتی به کادر پزشکی هم اطمینان نیست و نباید به آزمایشات کور تن داد.

joseywalesyagee بکارت مغزش رو دکتر برداشته

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست تعطیلی و اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در تهراندرخواست تعطیلی و اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در تهران فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، خواستار تعطیلی یک هفته‌ای برخی مشاغل تهران با هدف مهار کرونا در پایتخت شد فرمانده باید درخواست کنه؟ معمولا فرمانده دستور میده اینم از اون فیلم هاییه که فقط تو ایران میشه دید تعطیل کنید همتون برید! دزدهای آخوند و آخوندپرست جای شما کثافتهای جنایتکار ایران نیست. جمع کنید برید از کشورمون. پیمان_نوین راه_نوید_ادامه_دارد جمهوری_اسلامی_باید_برود خامنه‌ای_گوه_خورد زرشک
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در عراق جان 67 بیمار دیگر را طی یک روز گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت عراق مردم را به زیارت از راه دور دعوت کرددرپی افزایش شیوع ویروس کرونا وزارت بهداشت عراق در اطلاعیه‌ای مردم این کشور را به زیارت از راه دور دعوت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی پارک‌های اهواز از امشبمعاون خدمات شهری شهرداری اهواز از تعطیلی و خاموش شدن پارک‌های شهر از امشب در پی ابلاغ ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش قیمت نفت در پی مثبت شدن تست کرونای ترامپقیمت نفت پس از اعلام مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ، با تشدید روند کاهشی خود در معاملات روز جمعه روبه رو شد، بهای معاملات نفت برنت در پی انتشار این خبر یک دلار و ۴۷ سنت معادل ۳.۶ درصد کاهش یافت و به ۳۹ دلار و چهار سنت در هر بشکه رسید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کادر درمان در ۸ ماه گذشته از خودگذشتی کرده است/ کانال‌های معاند می‌خواهند مردم را بترسانند/ کرونا یک بیماری عادی نیست و فقیر و غنی، سلطان گدا نمی شناسدروحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا: کادر درمان در ۸ ماه گذشته از خودگذشتی کرده است/ کانال‌های معاند می‌خواهند مردم را بترسانند/ کرونا یک بیماری عادی نیست و فقیر و غنی، سلطان گدا نمی شناسد مردم به فقر نزدیک تر میشن( گرانی ، تخم مرغ،نان، پلاستیک، دلار،بورس، دنا_پلاس ... و جریمه هم برای ماسک نزدن خواهند گرفت به به ... اینقدر مملکت ذلیله که برای دولت باز دارنده ایی نیست ، یا اینکه همه آقایان در یک سفره نشستن ؟؟؟ بیشرفی چه زود نماد حکومت شد ⚠️ملت فوتبالی لطفا ادعای ملت_حسینی نکنید .. اعتراض_فوتبالی و تجمع بردگان استعمار ورزشی و رعایت نکردن پروتکل بهداشتی در خیابان بهارستان ... حالا بچه شیعه نرو مسجد، محفل، نذری نده، اربعین نرو، اماکن زیارتی بسته ...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »