لاوروف: احیای برجام نباید به تبعیض در همکاری کشورهای عضو با ایران منجر شود

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سایت وزارت خارجه روسیه گزارش داده که تماس تلفنی سرگئی لاوروف و حسین امیرعبداللهیان به درخواست ایران بوده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه، ۱۶ اسفند با تخصیص دو درصد از درآمد حاصل از تراکنش‌های نظام بانکی به پلیس فتا با هدف «تقویت» آن موافقت کردند.

تخصیص این بودجه به پلیس فتا به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان نظارت بر فضای مجازی در ایران، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال تصویب «طرح صیانت از فضای مجازی» در مجلس را افزایش داده است. پیش‌نویس «طرح صیانت از فضای مجازی» که ابتدا در سال ۱۳۹۷ مطرح شد به دولت و نیروهای مسلح اختیار می‌دهد که زیرساخت‌ها و نحوه ارتباط شبکه اینترنت ایران با شبکه جهانی را کنترل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا حالا كم غارت كردن ايران رو ميخوان مطمئن بشن اين غارت ها قطع نشه و همچنان بتونن مملكت ما را با اون نيروگاه از رده خارج باز هم غارت كنن. تو كدوم كشوري روس ها رفتن و اونجا رو اباد كردن؟ هر جا پا گذاشتن اونجا ١٠٠ سال به عقب رفته.

ج اسلامی میخواد طلاق بگیره، مسکو قبول نمیکنه!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام رضا پهلوی به زلنسکی: ملت ایران کنار اوکراین ایستاده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران تا 20 مارس به سوالات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره 3 مکان پاسخ می‌دهدرئیس سازمان انرژی اتمی ایران و مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با انتشار بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که تهران حداکثر تا 20 مارس 2022 به سوالات آژانس درباره سه مکان که ایران به آنها نپرداخته، پاسخ خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قطع بخشی از ظرفیت اینترنت بین‌‌الملل ایران به دنبال جنگ اوکراین | DW | 05.03.2022وزارت ارتباطات ایران از قطع بخشی از ظرفیت پهنای باند اینترنت بین‌الملل که از مسیر روس تلکام تأمین می‌شد خبر داد. روابط عمومی این وزارتخانه اعلام کرد که ۴۰۰ گیگ از ظرفیت اینترنت بین‌المللی قطع شده است. هی روز بروز که میگذره بیشتر میفهمیم جمهوری اسلامی هیچی از خودش نداره و همش گوز گوز الکیه اقتدار ملیش هم یه هارت و پورت مسخره اس.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجلس ایران به لایحه حذف ارز 4200 تومانی رای مثبت دادبه‌رغم هشدارهای جدی کارشناسان اقتصادی مبنی بر افزایش تورم، لایحه حذف ارز 4200 تومانی از بودجه سال آینده دولت، با رای اکثریت نمایندگان مجلس ایران به تصویب اَقتصاد مُقاومتی پاره شُدن مردمی تَشدید رکور تورمی و اقتصاد شوروی شُدن بر ایران حاکم 🤚🏻 مجلسیها به هار چیزی که زندگی ما مردمو سخت تر و زج آور تر کنه رای میدن.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«۴۰۰ گیگ» از ظرفیت بین‌المللی اینترنت ایران پس از تهاجم روسیه به اوکراین قطع شدیک مقام وزارت ارتباطات ایران گفته است که پس از تهاجم روسیه به اوکراین، «۴۰۰ گیگ از ظرفیت اینترنت بین‌المللی» که از طرف شرکت روس‌تلکام و از طریق مسیر اوکراین به ایران وارد... پشه بگوزه اسلامو باد میبره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اولیانوف: ایران و آژانس به دستاوردی بزرگ دست یافتندنماینده روسیه در مذاکرات وین سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران را موفقیت‌آمیز ارزیابی و توافق دو طرف برای حل‌وفصل موضوعات مربوط به توافق‌نامه پادمانی را یک دستاورد بزرگ توصیف کرد. تصاویر ناخوشایند اسیر روس در کنار هم دسته های کشته شده اش منظورش روسیه بود. چوب لای چرخ گذاشته بیناموس نوکرهای روس دوباره بدبختمون کردند دفعه چندم درتاریخ است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »