لاوروف: تمدید تحریم‌ها علیه ایران هیچ مبنای قانونی ندارد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه روسیه در واکنش به تلاش‌ها برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران اعلام کرد که این اقدامات هیچ مبنای قانونی، سیاسی و اخلاقی ندارد.

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در نشست مشترک خبری با مجمد جواد طریف، همتای ایرانی خود در مسکو اعلام کرد که اقدامات برای تمدید نامحدود تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران هیچ مبنای قانونی، سیاسی و اخلاقی ندارد.

لاوروف خاطرنشان کرد که تحریم‌های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران موقت بوده و در اکتبر امسال منقضی خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاوروف: حفظ برجام ممکن استوزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که امکان بازگشت توافق هسته‌ای به یک کانال ثابت وجود دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برجام، موضوع اصلی مذاکرات لاوروف-ظریف/پیام روحانی برای پوتین- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزرای امور خارجه روسیه و ایران، امروز در باره توافقنامه هسته‌ای و روند توسعه طرح‌های مشترک گفت‌وگو می‌کنند و آقای ظریف پیام رئیس جمهوری ایران برای 'ولادیمیر پوتین' را نیز تسلیم همتای روس خود خواهد کرد. 🎥 ظریف در مسکو: با توجه به تحولات عمده بین المللی گفتگوی مستمر با روسیه و کشورهای دوست نظیر چین ضروری است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت فوق‌العاده در مصر 3 ماه دیگر تمدید شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کنفرانس خبری مایک پمپئو در لندن؛ گفتگو برای تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی♦️ گزارش تکمیلی | کنفرانس خبری مایک پمپئو در لندن؛ گفتگو برای تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری_اسلامی ⚡️وزیر خارجه آمریکا ، به همراه همتای بریتانیایی خود، در یک کنفرانس خبری شرکت کرد. آقای پمپئو گفت که در مذاکرات دو طرفه به موضوع ایران نیز اشاره شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پس از توافق ۲۵ ساله با چین همکاری ۲۰ ساله با روسیه هم تمدید می‌شود؟توافقنامه جامع همکاری بیست ساله ایران و روسیه مارس سال ۲۰۰۱ در جریان سفر محمد خاتمی، رئیس جمهوری وقت ایران به مسکو با امضا رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: گفت‌وگو با روسیه و چین ضروری است/ تمدید توافق ۲۰ ساله با روسیه در دستور کار استوزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سفرش به مسکو، اظهار کرد: در این سفر درباره موضوعات چند جانبه، منطقه‌ای و برجام گفت‌وگو می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »