لاوروف: تحریم ایران موجب کاهش اعتبار دلار می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد تحریم ایران توسط آمریکا باعث کاهش اعتبار واحد پول این کشور شده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

Emre Gürkan Abay,Şahin Demir |سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه طی سخنانی در انستیتوی روابط بین‌الملل مسکو گفت: دلار آمریکا به دلیل تحریم ایران و دیگر کشورها اعتبارش را از دست می‌دهد.

وی افزود: «قراردادهای بین‌المللی این اجازه را به ایران می دهد که با سایر کشورها مناسبات تجاری داشته باشد. ایران حق دارد با فروش نفت برای خود درآمد ایجاد کند»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نبیه بری: با تحریم ایران مخالفیمرئیس پارلمان لبنان با اشاره به اینکه امام موسی صدر و دو همراه وی اخیرا از زندانی به زندان دیگری منتقل شدند گفت که این کشور مخالف تحریم ایران است و تمام این تحریم‌ها و دشمنی‌ها به دلیل موضع اصولی ایران در رابطه با فلسطین است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز از کاهش ۵۰ هزار بشکه‌ای تولید روزانه نفت ایران در ماه جاری میلادی خبر داد🔺 رویترز از کاهش ۵۰ هزار بشکه‌ای تولید روزانه نفت ایران در ماه جاری میلادی خبر داد ⚡️بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از تولید اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت میزان تولید روزانه نفت ایران در ماه جاری میلادی در مقایسه با ماه پیش ۵۰ هزار بشکه کمتر بوده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امکان انصراف ایران از اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی وجود داردتهران- ایرنا- وزیر امورخارجه گفت: همانطور که رئیس جمهوری در نامه اولیه خود نوشت، در صورت اقدام اروپایی‌ها برای اجرای تعهدات برجامی، هنوز امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گام سوم کاهش تعهدات ایران‌ آماده اجراستسخنگوی وزارت امورخارجه با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات ایران طراحی شده و آماده اجراست،‌تاکید کرد: اگر تلاش‌های دیپلماتیک به نتیجه مطلوب برسد این گام‌ها قابل بازگشت است و ایران گام سوم را برنخواهد داشت.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ایران: شرط عدم کاهش تعهدات‌مان پایبندی کامل اروپا به برجام استدر پی هشدار حسن روحانی که گفت، اگر اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران بار دیگر سطح اجرای تعهداتش را در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »