لاوروف: آمریکا برای بازگشت به برجام تلاش بیشتری کند | DW | 26.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه روسیه از آمریکا خواست تا برای بازگشت به توافق اتمی با ایران 'فعال‌تر' عمل کند. لاوروف خواهان برداشتن تحریم‌هایی شد که آمریکا علیه جمهوری اسلامی اعمال کرده است.

وزیر خارجه روسیه از آمریکا خواست تا برای بازگشت به توافق اتمی با ایران"فعال‌تر" عمل کند. لاوروف خواهان برداشتن تحریم‌هایی شد که آمریکا علیه جمهوری اسلامی اعمال کرده است.سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه روز شنبه ۲۵ سپتامبر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از ایالات متحده خواست برای بازگشت به توافق اتمی با ایران تلاش بیشتری از خود نشان دهد.

به گفته لاوروف، خروج امریکا از برجام باعث شد تا ایران انجام برخی تعهداتش در این توافق را متوقف کند. او همچنین از آمریکا انتقاد کرد که تحریم‌هایی که علیه جمهوری اسلامی اعمال کرده، کشورهایی را که"به طور قانونی و مشروع با ایران تجارت می‌کنند" نیز به دردسر انداخته است. او اما خاظرنشان کرد، این"به زودی" ممکن است چند روز یا چند هفته باشد"تا زمانی که بررسی‌های ما کامل شود".پس از خروج یک‌جانبه دولت دونالد ترامپ از توافق اتمی با ایران در سال ۲۰۱۸، جمهوری اسلامی در اقداماتی گام به گام اجرای تعهداتش در این توافق را متوقف کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاوروف در توجیه تاخیر ایران برای بازگشت به مذاکرات: دولت رئیسی «به تازگی» شکل گرفته استدر حالی که آمریکا طی ماه‌های گذشته بارها از ایران خواسته است به نقض تعهدات هسته‌ای خود پایان دهد و برای احیای توافق برجام به میز مذاکرات برگردد، وزیر خارجه روسیه از دولت ایالات متحده خواست رویکرد «فعالانه‌تری» را برای حل اختلاف‌ها با جمهوری اسلامی در پیش بگیرد. مگه شما برجام رو پاره نکردید؟ آخه بی پدرها! مگر این ترامپ صد پدر نبود که از برجام خارج شد؟ وقاحت هم حدی داره! امریکا اول تعهداتش رو انجام بده بعد ادعای برادری کنه هرگوهی ک بهت میدن نخور بخاطر خایه مالیه امریکاییا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: هنوز توافقی از سوی ایران برای بازگشت به مذاکرات نداریمآنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده گفت، ما به طور کامل آماده بازگشت به وین و ازسرگیری گفت‌وگوها هستیم، ولی هنوز توافقی با ایران برای بازگشت به برادر اون ممه رو لو لو برده امریکا مذاکرات_وین ایران آژانس_بین‌المللی_انرژی_اتمی گروسی -با تشکر از تلاشهای آقای بلینکن.. - توافق اخیر آخوندهای تروریست ایران با آقای گروسی ،‌چیز جدیدی نیست وگام به جلو محسوب نمیشود.یعنی آخوندها باید اینکارها را قبلا میکردند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: درباره بازگشت «خیلی زود» ایران به مذاکرات وین توضیحی دریافت نکردیموزارت خارجه آمریکا: درباره بازگشت «خیلی زود» ایران به مذاکرات وین توضیحی دریافت نکردیم سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات وزیر خارجه ایران درباره بازگشت خیلی زود به مذاکرات گفت هنوز توضیحی درباره این که دقیقا چه معنایی دارد دریافت نکرده‌ایم. این دموکراتای مشنگ هنوز دارن تو اظهارات مسئولان ج.ا دنبال معنی میگردن! چقدر ذلیل مرده اید آخه شماها مرگ بر امریکا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید وزارت خارجه آمریکا بر بازگشت سریع ایران به مذاکرات اتمیند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مبنی بر «بازگشت زود به مذاکرات» ضمن درخواست بازگشت سریع تهران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا، استرالیا، هند و ژاپن بر ادامه همکاری «کواد» برای شکست کووید-۱۹ تاکید کردندجو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در نشست گروه چهارگانه یا «کواد» که روز جمعه دوم مهر برگزار شد گفت همکاری اعضا پیشرفت‌های خوبی در مورد وضعیت در منطقه اقیانوس‌های هند و آرام به دنبال داشته است. ایالات متحده، هند، استرالیا و ژاپن اعضای گروه کواد هستند و نشست امروز اولین جلسه حضوری سران این چهار کشور... ګرانو هیوادوالو! د داعیشي ملېشو او مشکوکو کسانـو په پیداکولو کې له مونږ سره د سپیڅلي دین او اسلام په خاطر همکاري وکړئ تر څو دا نجس بوټـی په ګډه سره ورک کړو واټساف0776834544 emarahLovers9
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گام تاریخی قانون‌گذاران آمریکا برای مجاز کردن سقط جنین | DW | 25.09.2021مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌نویس قانونی را تایید کرد که حق سقط جنین را به رسمیت می‌شناسد. تصویب این قانون بیشتر جنبه نمادین دارد چرا که تقریبا محال است مجلس سنای آمریکا آن را تایید کند. قانونی برای رسمی سازی قتل! غرب وحشی یعنی همین!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »