لاوروف: ۲۰۰۰ مزدور خارجی در قره‌باغ حضور دارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه روسیه: در منطقه‌ای در قره باغ که درگیری‌ها در حال انجام است حدود ۲۰۰۰ مزدور وجود دارد

به گزارش ایسنا، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه روسیه از بازیگران خارجی از جمله ترکیه خواسته است تا از قدرت خود برای جلوگیری از اعزام مزدوران خاورمیانه به منطقه قره باغ کوهستانی استفاده کنند، افزود: در منطقه‌ای که درگیری‌ها در حال انجام است حدود ۲۰۰۰ مزدور وجود دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که کار گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری در اروپا همچنان ادامه دارد هرچند که نمی‌توان اطمینان حاصل کرد که نتیجه آن آتش بس در قره باغ باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا نمی گوید که مزدوری کدام طرف را می کنند.آذربایجان که اعلام کرد اگر کسی از طرف ما سندی دارد لازم نیست کتمان کند ، می تواند راحت ارائه کند.دنیا میداند که اگر در اذربایجان مزدور وجود داشته باشد.بلافاصله مچ آذربایجان را می گرفتند تا در کنار عزیز در دانه شان (ارمنستان) باشند.

خود سربازان ارمنستان که مزدور سیاست های روسیه هستند، حساب کنیم از ۵۰,۰۰۰ نفر بیشتره!

البته بعد از آزادسازی قره باغ اشغالی و شمارش تعداد اسرا واجساد مزدوران کشته شده توسط ارتش مظفر آزربایجان دقیقا مشخص خواهد شد.

ارامنه نجس باید پاکسازی بشن .

دروغ ننویسید گفته نزدیک ۲۰۰۰ شبه نظامی در قره باغ میجنگند که اشاره ای به مزدوران عرمنی است

البته که وجود دارد مزدوران ارمنی و کرد وابسته به پ ک ک و پژاک و ارامنه مزدور که از لبنان و سوریه و برخی کشورهای اروپایی وارد قره باغ شده اند

۵۰۰تاش مزدوران واگنر و بقیه هم مزدوران پ‌‌کا‌کا است

و این مزدور ها در جبهه‌ مورد نظر خامنه‌ای می‌جنگند.

ماشاالله لاورف ارمنی نشسته دونه دونه شمرده اینارو.

على خامه .. اربابت پوتين اينها رو اورده بيچارت كنه ، مزده نوكرى خودت رو گرفتى بدبخت . لياقت كسى كه به جاى مردم اميد به چين و روس داشته باشه همينه .

They believe there is a blue ant hive there. Kill the blue ants they leave.

این مزدوران خارجی چه کسانی هستند چراازکشوریا کشورهای آنان نام نمی بریدبه خاطرمنافع خودحاضربه گفتن واقعیت نیستیدآقای وزیرخارجه روسیه

اینها را ترامپ به آنجا آورده و پولشان را عربستان تامین کرده تا اگر ایران پای میز مذاکره بعد از انتخاب ترامپ ننشست آنها را وارد خاک ایران جهت آشوب و خونریزی به نفع اسرائیل کنه !!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاوروف: به همکاری با ترکیه در موضوع قره‌باغ کوهستانی ادامه می‌دهیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسیه: طرح ایران را بررسی می‌کنیم؛ دو هزار مزدور در قره‌باغ حاضرنددو روز پس از اعلام پیشنهاد ایران برای نقش‌آفرینی بیشتر در بحران قره باغ، علی خامنه‌ای، رهبر ایران از موضع جمهوی آذربایجان دفاع کرد. چه کسی می تواند باور کند که ارامنه به عنوان یک اقلیت تحت رژیم جنایت کار باکو از حق زیستن بر خوردار خواهند بود؟!؟ قره_باغ هیچ وقت جزو جمهوری مستقل آذربایجان نبوده و نخواهد بود. تنها راه به رسمیت شناختن جمهوری آرتساخ است. امروز ترکیه عملا ماشین جنگی آذربایجان را هدایت و تقویت می کند، چگونه می توان ترکیه را به عنوان میانجی در مناقشه قره_باغ قبول کرد؟!؟!؟ ترکیه بر سر میز مذاکرات فقط به عنوان طرف مقابل درگیر با آرتساخ و ارمنستان می تواند حاضر شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چندین کشته و زخمی در حمله مسلحانه در پایتخت اتریشآخرین خبرها از حادثه تیراندازی در وین *منابع خبری از حمله مسلحانه به یک کنیسه یهودیان در اتریش خبر دادند *حمله توسط چند فرد مسلح انجام شده و دستکم یک کشته و چند زخمی بر جای گذاشته است.برخی رسانه‌های محلی شمار کشته‌ها را تا هفت نفر برآورد کرده‌اند Vienna بخواب شبکه خبری اصلاحات چرا از خواب بیدار شدی تو وظیفت پوشش دادن انتخابات امریکاست بد بختا ذلیل شما اصلاحاتی های خار تو چشمه ایرانیا هستید ذلیل طلب ها خاک بر سرای امریکا پرست اسلام واقعی هرجا سخن از تروریست است نام اسلام میدرخشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ محدودیت‌ها تغییری در رفت‌وآمدهای تهران ایجاد نکرد؛ اصفهان فاجعه‌بار استpkhwshhal کجای دنیا؟همانجایی که وزیر بهداشت مجیز رهبرش را میگوید و از راهبردهای کارآمدش برای مهار کرونا میگوید؟ همانجایی که رئیس دولتش ازموفقیتها برای کنترل کرونا میگوید و وزیرش سکوت میکند .همانجا که 'مستعان' میسازند و وزیر بهداشتش هیچ نمیگوید. شما کجا در قامت یک وزیر بهداشت ظاهر شدید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت - BBC News فارسیجانی دپ، بازیگر سینما و ستاره هالیوود که از روزنامه‌ای بریتانیایی به دلیل افترا و چاپ مقاله‌ای با عنوان 'همسر آزار' شکایت کرده بود، در دادگاه باخت. به گفته قاضی ۱۲ مورد از ۱۴ مورد خشونت خانگی آقای دپ که در روزنامه به آن اشاره شده رخ داده است. کیر توو این زندگی از نظر من برنده ست :) وقتی زمام دار دنیا فمینیست و کونی و بلک دیک مدرز ها هستن بایدم ببازه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »