لاوروف: ۲۰۰۰ مزدور خارجی در قره‌باغ حضور دارند

وزیر خارجه روسیه: در منطقه‌ای در قره باغ که درگیری‌ها در حال انجام است حدود ۲۰۰۰ مزدور وجود دارد

03/11/2020 07:35:00 ب.ظ

وزیر خارجه روسیه: در منطقه‌ای در قره باغ که درگیری‌ها در حال انجام است حدود ۲۰۰۰ مزدور وجود دارد

سرگئی لاوروف در گفت‌وگو با روزنامه روسی کومرسانت گفت نزدیک به ۲۰۰۰ مزدور خارجی در جنگ قره‌باغ حضور دارند.

به نقل از اسپوتنیک، وزیر خارجه روسیه گفت: ما بارها و بارها از بازیگران خارجی خواسته‌ایم تا از توانایی‌های خود برای جلوگیری از انتقال مزدوران استفاده کنند که طبق داده‌های موجود تعداد آنها در منطقه درگیری نزدیک به ۲۰۰۰ نفر است. به ویژه این موضوع توسط ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در ۲۷ اکتبر و طی مکالمات منظم با رهبران آذربایجان و ارمنستان مطرح شد.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران

وی همچنین خاطرنشان کرد که کار گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) همچنان ادامه دارد هرچند که نمی‌توان اطمینان حاصل کرد که نتیجه آن آتش بس در قره باغ باشد.به گفته لاوروف، هر دو طرف باکو و ایروان باید با شرایط مکانیسم مورد توافق در تاریخ ۱۰ اکتبر در مذاکرات مسکو برای برقراری آتش بس در قره‌باغ موافقت کنند.

وزیرخارجه روسیه هم‌چنین اضافه کرد که مسکو طرفدار حل و فصل اختلافات در قره‌باغ خارج از کشورهای گروه بین‌المللی مینسک است که به ریاست مشترک فرانسه، روسیه و ایالات متحده انجام می‌شود.لاوروف اظهار کرد: ما طرفدار کار با همه شرکا، از جمله همسایگان دو طرف دعوا هستیم که این فرصت را دارند که بر آذربایجان و ارمنستان تأثیر بگذارند تا شرایط را برای دستیابی به یک راه حل دیپلماتیک مطابق با اصول اساسی ایجاد کنند. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

چرا نمی گوید که مزدوری کدام طرف را می کنند.آذربایجان که اعلام کرد اگر کسی از طرف ما سندی دارد لازم نیست کتمان کند ، می تواند راحت ارائه کند.دنیا میداند که اگر در اذربایجان مزدور وجود داشته باشد.بلافاصله مچ آذربایجان را می گرفتند تا در کنار عزیز در دانه شان (ارمنستان) باشند. خود سربازان ارمنستان که مزدور سیاست های روسیه هستند، حساب کنیم از ۵۰,۰۰۰ نفر بیشتره!

البته بعد از آزادسازی قره باغ اشغالی و شمارش تعداد اسرا واجساد مزدوران کشته شده توسط ارتش مظفر آزربایجان دقیقا مشخص خواهد شد. ارامنه نجس باید پاکسازی بشن . دروغ ننویسید گفته نزدیک ۲۰۰۰ شبه نظامی در قره باغ میجنگند که اشاره ای به مزدوران عرمنی است البته که وجود دارد مزدوران ارمنی و کرد وابسته به پ ک ک و پژاک و ارامنه مزدور که از لبنان و سوریه و برخی کشورهای اروپایی وارد قره باغ شده اند

۵۰۰تاش مزدوران واگنر و بقیه هم مزدوران پ‌‌کا‌کا است و این مزدور ها در جبهه‌ مورد نظر خامنه‌ای می‌جنگند. ماشاالله لاورف ارمنی نشسته دونه دونه شمرده اینارو. على خامه .. اربابت پوتين اينها رو اورده بيچارت كنه ، مزده نوكرى خودت رو گرفتى بدبخت . لياقت كسى كه به جاى مردم اميد به چين و روس داشته باشه همينه . They believe there is a blue ant hive there. Kill the blue ants they leave.

لاوروف: به همکاری با ترکیه در موضوع قره‌باغ کوهستانی ادامه می‌دهیم

این مزدوران خارجی چه کسانی هستند چراازکشوریا کشورهای آنان نام نمی بریدبه خاطرمنافع خودحاضربه گفتن واقعیت نیستیدآقای وزیرخارجه روسیه اینها را ترامپ به آنجا آورده و پولشان را عربستان تامین کرده تا اگر ایران پای میز مذاکره بعد از انتخاب ترامپ ننشست آنها را وارد خاک ایران جهت آشوب و خونریزی به نفع اسرائیل کنه !!!

روسیه: طرح ایران را بررسی می‌کنیم؛ دو هزار مزدور در قره‌باغ حاضرنددو روز پس از اعلام پیشنهاد ایران برای نقش‌آفرینی بیشتر در بحران قره باغ، علی خامنه‌ای، رهبر ایران از موضع جمهوی آذربایجان دفاع کرد. چه کسی می تواند باور کند که ارامنه به عنوان یک اقلیت تحت رژیم جنایت کار باکو از حق زیستن بر خوردار خواهند بود؟!؟ قره_باغ هیچ وقت جزو جمهوری مستقل آذربایجان نبوده و نخواهد بود. تنها راه به رسمیت شناختن جمهوری آرتساخ است. امروز ترکیه عملا ماشین جنگی آذربایجان را هدایت و تقویت می کند، چگونه می توان ترکیه را به عنوان میانجی در مناقشه قره_باغ قبول کرد؟!؟!؟ ترکیه بر سر میز مذاکرات فقط به عنوان طرف مقابل درگیر با آرتساخ و ارمنستان می تواند حاضر شود.

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!

چندین کشته و زخمی در حمله مسلحانه در پایتخت اتریشآخرین خبرها از حادثه تیراندازی در وین *منابع خبری از حمله مسلحانه به یک کنیسه یهودیان در اتریش خبر دادند *حمله توسط چند فرد مسلح انجام شده و دستکم یک کشته و چند زخمی بر جای گذاشته است.برخی رسانه‌های محلی شمار کشته‌ها را تا هفت نفر برآورد کرده‌اند Vienna بخواب شبکه خبری اصلاحات چرا از خواب بیدار شدی تو وظیفت پوشش دادن انتخابات امریکاست بد بختا ذلیل شما اصلاحاتی های خار تو چشمه ایرانیا هستید ذلیل طلب ها خاک بر سرای امریکا پرست اسلام واقعی هرجا سخن از تروریست است نام اسلام میدرخشد

کرونا در ایران؛ محدودیت‌ها تغییری در رفت‌وآمدهای تهران ایجاد نکرد؛ اصفهان فاجعه‌بار استpkhwshhal کجای دنیا؟همانجایی که وزیر بهداشت مجیز رهبرش را میگوید و از راهبردهای کارآمدش برای مهار کرونا میگوید؟ همانجایی که رئیس دولتش ازموفقیتها برای کنترل کرونا میگوید و وزیرش سکوت میکند .همانجا که 'مستعان' میسازند و وزیر بهداشتش هیچ نمیگوید. شما کجا در قامت یک وزیر بهداشت ظاهر شدید؟

جانی دپ در پرونده 'همسر آزاری' در دادگاه بریتانیا باخت - BBC News فارسیجانی دپ، بازیگر سینما و ستاره هالیوود که از روزنامه‌ای بریتانیایی به دلیل افترا و چاپ مقاله‌ای با عنوان 'همسر آزار' شکایت کرده بود، در دادگاه باخت. به گفته قاضی ۱۲ مورد از ۱۴ مورد خشونت خانگی آقای دپ که در روزنامه به آن اشاره شده رخ داده است. کیر توو این زندگی از نظر من برنده ست :) وقتی زمام دار دنیا فمینیست و کونی و بلک دیک مدرز ها هستن بایدم ببازه