لاوروف وارد عراق شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بغداد/ ابراهيم صالح/خبرگزاری آناتولی یک منبع دیپلماتیک عراقی به خبرگزاری آناتولی گفت: سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه وارد بغداد شده و با همتای عراقی خود محمد عبدالحکیم دیدار کرده است.

وی افزود: قرار است لاوروف با عادل عبدالمهدی و برهم صالح نخست‌وزیر و رئیس جمهور عراق دیدار و تحولات این کشور و اوضاع در سوریه و منطقه خلیج را مورد بحث و گفت‌وگو قرار بدهد.

به گفته این منبع لاوروف همچنین برای نخستین بار به اداره اقلیم کرد شمال عراق سفر کرده و با مسئوین آن دیدار خواهد کرد. این نخستین سفر وزیر امور خارجه روسیه به عراق پس از انتصاب عادل عبدالمهدی به سمت نخست‌وزیری این کشور در اواخر سال گذشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ با صحبت‌ درباره ایران می‌خواهد حواس‌ها را از استیضاحش پرت کند/ کاخ سفید خود را وارد جنگی دیگر در منطقه نخواهد کرداستاد روابط بین‌الملل دانشگاه پرینستون با انتقاد از سیاست فشار حداکثری، این سیاست را نوعی قلدری و زورگویی دانست و گفت: تصور نمی‌کنم آمریکا خود را درگیر جنگی دیگر در خاورمیانه کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دفاتر برخی از احزاب سیاسی در عراق به آتش کشیده شددر جریان تظاهرات ضد‌ دولتی در عراق، دفاتر برخی از احزاب سیاسی در استان ذی‌قار در جنوب این کشور به آتش کشیده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل خواهان مواخذه عاملان خشونت در عراق شدسازمان ملل :))))))))))))
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه عرب طرفین عراقی را به آرامش و گفت‌وگو دعوت کرداتحادیه کشورهای عرب خواستار «گفت‌وگوی واقعی» میان مقامات دولت و نمایندگان معترضان در عراق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد خواهان پایان درگیری‎ها در عراق شد🔺سازمان ملل متحد خواهان پایان درگیریها در عراق شد ⚡️در حالی که گزارش‌ها حاکی است تعداد کشته‌های اعتراضات در عراق به حدود ۱۰۰ نفر رسیده است، یک مقام ارشد سازمان ملل متحد خواستار پایان یافتن خشونت‌ها در این کشور شد. باشه🚶‍♂️ سازمان ملل کار دیگه ای بجز این بلده؟؟ بازم ابراز نگرانی کرد !!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سردار اشتری: ‌توطئه‌های دشمن در عراق ‌به‌همت مردم خاموش شد / تلاش پلیس ‌برای کاهش مشکلات زائران اربعین- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی انتظامی گفت: در اربعین حسینی(ع) نیروی انتظامی جزو مجموعه‌هایی بوده که بیشترین خدمت را به زائرین می‌کند و تلاش شده که زائرین بدون هیچ مشکلی در این مراسم شرکت کنند. ای کاش توطئه ها و کارشکنی های برخی از مسئولین کشوری برای زائران اربعین هم به دست مردم ایران خنثی شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »