لاوروف می‌گوید درآمدهای حاصل از فروش منابع انرژی روسیه در سال جاری افزایش می‌یابد

15/03/1401 01:12:00 ق.ظ

وزیر خارجه روسیه با اشاره به این که «تحریم‌های غرب هیچ تاثیری بر صادرات نفت» این کشور نخواهد داشت، پیش بینی کرد که جهش بزرگی در درآمدهای حاصل از فروش منابع انرژی روسیه حاصل شود.

وزیر خارجه روسیه با اشاره به این که «تحریم‌های غرب هیچ تاثیری بر صادرات نفت» این کشور نخواهد داشت، پیش بینی کرد که جهش بزرگی در درآمدهای حاصل از فروش منابع انرژی روسیه حاصل شود. نسخه چاپی سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه روز شنبه با اشاره به این که « تحریم‌های غرب هیچ تاثیری بر صادرات نفت» این کشور نخواهد داشت، پیش‌بینی کرد که جهش بزرگی در درآمدهای حاصل از فروش منابع انرژی روسیه در سال ۲۰۲۲ حاصل شود.

وزارت خارجه روسیه می‌گوید، سرگئی لاوروف در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی بوسنی تاکید کرده است با توجه به سطح قیمتی که در نتیجه سیاست‌های غرب در عرصه جهانی به وجود آماده است، مسکو هیچ کسری بودجه‌ای نداشته است.

او در ادامه گفته است، برعکس، امسال سود حاصل از صادرات منابع انرژی‌ ما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. صادرات نفت ایران طی سه ماه «۳۰ درصد» افت داشته است رهبران اتحادیه اروپا روز دوشنبه گذشته در راستای تشدید فشار حداکثری بر روسیه برای پایان دادن به جنگ در اوکراین توافق کردند که واردات نفت از روسیه را تا پایان سال ۹۰ درصد کاهش دهند. headtopics.com

از قیافش معلوم یه حرفی پرونده داره فکر میکنه عجب غلطی کردم اینو گفتم چحوری ماله بکشم

جمهوری اسلامی هم زیاد از این حرفا میزد ببن چقدر جهش داشته

Partokiya مال ما اینم گفته بود؟

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ظریف روسهاس

صد روز از تهاجم روسیه گذشت؛ سازمان ملل: این جنگ برنده‌ای نخواهد داشتهمزمان با صدمین روز از حمله نظامی روسیه به اوکراین، سازمان ملل اعلام کرد که این جنگ «برنده‌ای نخواهد داشت». برنده روسیه است خواهی نه خواهی اگر ده سال هم طول بکشد برنده روسیه میشود برنده اش اون آمریکای لجن که یه عمری خدمت کردین واسش ابلهانه‌ترین اظهار نظر در مورد جنگ!

رزمایش نیروی دریایی روسیه در اقیانوس آرام

صدمین روز حمله روسیه به اوکراین؛ ششمین بسته تحریمی علیه مسکو | DW | 03.06.2022ششمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه روسیه تصویب شد. صادرات نفت و بزرگترین بانک روسیه هدف این تحریم‌ها هستند. به گفته رئیس پارلمان اوکراین از آغاز تجاوز نظامی روسیه به طور میانگین روزی ۱۰۰ اوکراینی کشته شده‌اند.

پروژه‌های بریتانیا، ‌آلمان و هلند در دریای شمال برای کاستن از وابستگی انرژی به روسیهدولت‌های بریتانیا و هلند جداگانه اعلام کردند که قصد دارند با سرمایه‌گذاری برای تامین انرژی از منابع دریایی، نیاز خود را به نفت و گاز روسیه کاهش دهند.

جنگ اوکراین ۱۰۰ روزه شد؛ بریتانیا: روسیه به هیچ یک از اهداف راهبردی اولیه نرسیده استدر حالی تهاجم نظامی روسیه به اوکراین وارد صدمین روز خود شد که ایالات متحده‌ آمریکا و اروپا به‌طور مرتب بر میزان تحریم‌ها علیه این کشور اضافه می‌کنند اما مسکو همچنان به پیشروی خود در خاک اوکراین ادامه می‌دهد اون هم بهت خندید + عکس :)) پوتین دزد بیشرف و اروپای لاشخور در حال نابودی اوکراین هستند یعنی بی ناموس تر از این روس جماعت نداریم بخدا صد رحمت به هیتلر

«مخالفت روسیه» و چین با پیش‌نویس قطعنامه ارائه شده به شورای حکام درباره ایرانروسیه و چین می‌گویند، با پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا و سه کشور اروپایی به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران مخالفند. چرا نباشند؟ دارن ميخورن و ميبرن و غارت ميكنن