لاریجانی: پاسخ ایران به رفتارهای سفاکانه آمریکا جدی است

17/10/1398 11:41 ق.ظ

رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این که اختصاص ۲۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به سپاه قدس و اختصاص بودجه کافی در سال ۹۹ برای سپاه قدس، جهت فعالیت جدی جریان مقاومت بود، گفت که مجلس با این مصوبه پاسخی به رژیم آمریکا و رفتارهای سفاکانه‌اش داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این که اختصاص ۲۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به سپاه قدس و اختصاص بودجه کافی در سال ۹۹ برای سپاه قدس، جهت فعالیت جدی جریان مقاومت بود، گفت که مجلس با این مصوبه پاسخی به رژیم آمریکا و رفتارهای سفاکانه‌اش داد. وی افزود: بعد از انقلاب این اولین طرح سه فوریتی است که به تصویب مجلس رسیده است مجلس این اقدام را انجام داد و با صراحت اعلام کرد که همه عاملان و نیروهای نظامی آمریکا جزء تروریست‌ها محسوب می‌شوند. هدف آنها این بود که به مقاومت ضربه بزند.

فکر می‌کردند با ترور شهید قاسم سلیمانی به عنوان ستون بزرگ مقاومت می‌توانند به جبهه مقاومت لطمه وارد کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان تصویب کردند که فقط برای امسال ۲۰۰ میلیون یورو به سپاه قدس اختصاص پیدا کند. سال آینده یعنی در بودجه ۹۹ هم بودجه کافی برای سپاه قدس در نظر گرفته می‌شود تا جریان مقاومت در منطقه ما فعالیت را به صورت جدی دنبال کند.

وی با قدردانی از فقها و حقوق‌دانان شورای نگهبان برای حضور در مجلس گفت: با توجه به این که این طرح سه فوریتی بود باید نظر شورای نگهبان امروز اعلام می‌شد لذا اعضای شورای نگهبان در این جلسه حضور پیدا کردند. آیت‌الله جنتی هم آمدند منتظریم که نظر رسمی‌شان را اعلام کنند. headtopics.com

دیگه حرف کافیه ما منتظر عمل هستیم فقط انتقام بزنید پدر اسراییلو در بیارید و این کثافتهارو محو کنید از رو نقشه👊👊👊

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شمخانی: پاسخ ما به آمریکا حتما نظامی است اما فقط به اقدامات نظامی محدود نمی‌شودسرلشکر علی مملوک مشاور امنیت ملی رییس جمهور سوریه که به عنوان نماینده ویژه بشار اسد به تهران سفر کرده است عصر امروز با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد. شمخانی رانت و زمین خواری خودش و داماداش و تو لواسون ول کنه بعدا به امید خدا وقت کنه بیاد زر بزنه. مرکز الفساد بیت همین بی همه چیزه دزده مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی نه به جنگ

مجلس عراق به خروج نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا از این کشور رای دادنمایندگان عراقی در حالی این موارد را تصویب کردند که ساعتی پیش از آن دولت بغداد اعلام کرده بود به دلیل «حملات آمریکا» در عراق علیه این کشور به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرده است. بسم الله الرحمن الرحیم احسنت به مجلس عراق

ارتش آمریکا روند خروج نيروهايش از عراق را به طور رسمی به بغداد ابلاغ كردارتش آمريكا شامگاه دوشنبه 6 ژانویه 2020 در نامه‌ای رسمی که توسط ویلیام سیلی، فرمانده ائتلاف بین خدایش چند.چندین شماها؟؟؟ یکی.میگه تکذیب شد یکی میگه تایید شد... الان کجا بر کجائه!؟ حقيقت ندارد! خبر درست بدهيد ردش کردن

در پاسخ به اقدام تروریستی آمریکا هیجانی عمل نمی‌کنیمتهران- ایرنا- سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درباره شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: ما هیجانی عمل نمی‌کنیم ولی حتماً انتقامی سخت‌تر از آنچه آمریکا تصور می‌کند خواهیم گرفت. ما الان انتقام میخوایم انتقام_سخت لبیک ✋ زاااااااااااارت عالی پرتقالی

پیش‌نویس قانون پیشنهادی پارلمان عراق برای پاسخ به حمله اخیر آمریکاپیش‌نویس قانون پیشنهادی پارلمان عراق برای پاسخ به حمله اخیر آمریکا منابع عراقی جزئیات پیش‌نویس قانون پارلمان عراق در پاسخ به حمله اخیر آمریکا به کاروان حشد شعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد را فاش کردند که قرار است در جلسه پارلمان تصویب شود.

خبرنگار صدای آمریکا: درباره جنبه قانونی حمله به اماکن فرهنگی بحث‌های زیادی وجود داردخبرنگار اعزامی صدای آمریکا به محل اقامتگاه پرزیدنت ترامپ می‌گوید هنوز اطلاع رسانی درباره اهداف احتمالی آمریکا در صورت حمله جمهوری اسلامی به آمریکایی‌ها اعلام نشده است اما بحث های زیادی درباره جنبه قان Hoze elmie ghom Biggest terrorist training organization It is not a war crime to kill a terrorist anywhere For example it can be done in a mosque or a school You can kill a terrorist anywhere with low human casualties الان از همه خوشحال تر خامنه ای هستش که هم یه رهبر بالقوه رو از سر راه برداشته و هم اینکه مشروعیت ویران شده نظام کثیفش رو با خون پاک سردار قهرمان دوباره احیا کرده . لعنت بر امریکا و لعنت بر انگلیس و اون آشغالایی که توی گوادلوپ این خایمنه ای جانی رو برای حکومت بر ایران برگزیدند.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس و در جریان اعلام نظر شورای نگهبان درباره ی مصوبه مجلس در طرح اقدام متقابل ایران در برابر آمریکا گفت: مجلس امروز یک مصوبه بسیار مهم داشت که پاسخی به رفتار آمریکا بود که منجر به شهادت عظیم‌الشان حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش شد. لازم بود مجلس به این اقدام عاملان این جنایت پاسخ دهد. آنهایی که خودشان اعلام کردند که این تصمیم را گرفته بودند.

وی افزود: بعد از انقلاب این اولین طرح سه فوریتی است که به تصویب مجلس رسیده است مجلس این اقدام را انجام داد و با صراحت اعلام کرد که همه عاملان و نیروهای نظامی آمریکا جزء تروریست‌ها محسوب می‌شوند. هدف آنها این بود که به مقاومت ضربه بزند. فکر می‌کردند با ترور شهید قاسم سلیمانی به عنوان ستون بزرگ مقاومت می‌توانند به جبهه مقاومت لطمه وارد کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان تصویب کردند که فقط برای امسال ۲۰۰ میلیون یورو به سپاه قدس اختصاص پیدا کند. سال آینده یعنی در بودجه ۹۹ هم بودجه کافی برای سپاه قدس در نظر گرفته می‌شود تا جریان مقاومت در منطقه ما فعالیت را به صورت جدی دنبال کند.

وی با قدردانی از فقها و حقوق‌دانان شورای نگهبان برای حضور در مجلس گفت: با توجه به این که این طرح سه فوریتی بود باید نظر شورای نگهبان امروز اعلام می‌شد لذا اعضای شورای نگهبان در این جلسه حضور پیدا کردند. آیت‌الله جنتی هم آمدند منتظریم که نظر رسمی‌شان را اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، بعد از آن که کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مجلس اعلام کرد که شورای نگهبان طرح مجلس برای اقدام متقابل ایران علیه آمریکا را تایید کرده است لاریجانی مجددا در صحبت‌هایی از فقها و حقوق‌دانان شورای نگهبان تشکر و تاکید کرد که این طرح به اتفاق آرا و با مشارکت‌ همه فراکسیون‌های مجلس به تصویب رسیده است. این نشان داد که موضوع مقاومت مورد توجه جدی ملت است. ما با این مصوبه پاسخی به رژیم آمریکا و رفتارهای سفاکانه‌اش دادیم. آنها بدانند پاسخگویی ما جدی است.

انتهای پیام