لاریجانی می‌آید

12/05/2021 01:33:00 ب.ظ

ثبت‌نام لاریجانی در انتخابات

یک منبع نزدیک به علی لاریجانی از قطعی شدن تصمیم وی برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت: لاریجانی طی روزهای گذشته با وزرای دولت و فعالان سیاسی دیدار داشته است.

یک منبع نزدیک به علی لاریجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره حضور وی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور علی لاریجانی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جدی و قطعی شده  است و در همین راستا دیدارهایی نیز با برخی فعالان سیاسی داشته است.

وی ادامه داد: لاریجانی در روزهای اخیر نیز با برخی از وزرای دولت دیدارهای داشته است.این منبع آگاه تاکید کرد: ستادهای انتخاباتی لاریجانی بعد از ثبت نام تشکیل و پس از بررسی صلاحیت‌ها به صورت جدی فعالیت‌هایش را آغاز خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حضور جهانگیری در انتخابات قطعی شد/ احتمال انصراف لاریجانی وجود داردجهانگیری با توصیه سید محمد خاتمی و آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری حضور می یابد. جهانگیری هیچ شانسی نداردبخاطرفسادخانواده وهفت تپه و...

ورود رئیسی به انتخابات، بیشتر به نفع جریان اصولگرایی است نه خودش/ زمینه برای حضور لاریجانی مهیا نیست/ اصلاح‌طلبان بدنبال حمایت از جهانگیری هستندیک فعال سیاسی گفت: فایده حضور رئیسی در انتخابات این است که خیال بخشی از اصولگرایان راحت و تصمیم‌گیری‌شان آسان‌تر می شود واِلا خودش نفع بسیار زیادی را در این بازی نخواهد برد.

مطهری: اظهارنظر تا بی نهایت آزاد استعلی مطهری: *اظهارنظر تا بی نهایت آزاد است *شورای نگهبان نباید کاسه داغ‌تر از آش شود *در صورت ردصلاحیت باید در خانه بنشینیم *حجاب مشکل اساسی ما نیست *زنان با حفظ پوشش خود می‌توانند دوچرخه‌سورای کنند *از تصمیم لاریجانی برای حضور در انتخابات اطلاعی ندارم این مسخره بازیا دیگه قدیمی شده زیاد زر میزنه مرتیکه رای_بی_رای نه_به_جمهوري_اسلامي

یک منبع نزدیک به علی لاریجانی از قطعی شدن تصمیم وی برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت: لاریجانی طی روزهای گذشته با وزرای دولت و فعالان سیاسی دیدار داشته است.یک منبع آگاه به ایلنا گفت: تصمیم جهانگیری برای ثبت‌نام در انتخابات قطعی شده است و ظرف دو روز آینده وی با حضور در وزارت کشور اقدام به نام‌نویسی خواهد کرد.فرید مدرسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در تحلیل فضای انتخاباتی کشور و تفاوت این دوره از انتخابات با انتخابات پیشین گفت: فضای انتخاباتی در سال ۱۴۰۰ به گونه‌ای است که  در گذشته  مانندش را  نداشتیم و تجربه نکردیم؛ دلیلش هم تغییراتی است که در درون جریان‌های سیاسی شکل گرفته چرا که جریان‌ها دچار یک نوع انسداد درونی شده‌اند.به گزارش ایسنا، علی مطهری پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه  در آستانه انتخابات در شرایط ویژه ای هستیم، اظهار کرد: میزان مشارکت مردم در انتخابات پیام بسیار مهمی برای دنیا دارد و در رفع سریعتر تحریم ها و احیای برجام قطعا موثر خواهد بود و بر بهبود معیشت مردم اثرگذار خواهد بود؛ پس مردم فکر نکنند شرکت یا عدم شرکت تفاوتی نخواهد داشت.

یک منبع نزدیک به علی لاریجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره حضور وی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور علی لاریجانی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جدی و قطعی شده  است و در همین راستا دیدارهایی نیز با برخی فعالان سیاسی داشته است. وی ادامه داد: لاریجانی در روزهای اخیر نیز با برخی از وزرای دولت دیدارهای داشته است. این منبع آگاه با اشاره به اینکه در روزهای گذشته، جهانگیری در خصوص حضور در انتخابات دچار تردید شده بود ، گفت: بعد از تماس‌ سید محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات  و توصیه‌های آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها و حجت الاسلام کروبی، جهانگیری تصمیم خود را برای حضور در انتخابات قطعی کرده است. این منبع آگاه تاکید کرد: ستادهای انتخاباتی لاریجانی بعد از ثبت نام تشکیل و پس از بررسی صلاحیت‌ها به صورت جدی فعالیت‌هایش را آغاز خواهد کرد. مدرسی خاطر نشان کرد: معتقدم آقای رئیسی تصمیم به شدت سختی را باید بگیرد و حضورش در انتخابات برای‌‌شان هزینه‌ و ریسک بالایی دارد زیرا شرایطی که در آن به سر می‌برد قابل مقایسه با شرایط دیگر کاندیداها نیست. لینک کوتاه .