قیمت_خودرو, قیمت خودرو

قیمت_خودرو, قیمت خودرو

قیمت خودرو امروز 1398/04/12| کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت ها- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.

03/07/2019 04:57:00 ب.ظ

« قیمت_خودرو ؛ گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش ۲ تا ۳ میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد»

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.

، در بازار امروز خرید و فروش خودرو  پراید 111 با ثبات قیمت 49 میلیون  و 500 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. علاوه بر این پژو405 نیز با کاهش 1 میلیون تومانی با قیمت 79 میلیون و 500 هزار تومان، پژو206 تیپ 2 با کاهش 2 میلیون تومانی با قیمت 84میلیون تومان، پژو206 تیپ 5 با کاهش 3 میلیون تومانی با قیمت 99 میلیون تومانی، پژو206 صندوق‌دار با کاهش 2 میلیون تومانی با قیمت 101میلیون تومان و پژو207 اتوماتیک با قیمت 169میلیون و 500 هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021 کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد

همچنین چانگان با کاهش 3 میلیون تومانی با قیمت 179 میلیون تومان و پژوپارس 101 میلیون و 500 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1398/04/12  به‌شرح زیر است: ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

قیمت خودرو کاهش می‌یابد قیمت خودرو کاهش می‌یابد سخنگوی انجمن قطعه‌سازان از کاهش قیمت خودرو در بازار به دنبال تکمیل و عرضه خودروهای ناقص موجود در کارخانه‌های خودروسازی در آینده نزدیک، خبر داد. خجالت نمیکشی بگی خودرو باید بگی ارابه مرگ ، چوبه دار ، گیوتین ، دینامیت لیاقت تولید ارابه مرگ را هم ندارید تا حالا چندین بار این خبر منتشر شده و قیمت خودرو سرجای خودش باقیه.

قیمت نفت کاهش یافتقیمت نفت کاهش یافت قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی با وجود تصمیم اوپک برای تمدید توافق کاهش تولید به مدت ۹ ماه دیگر، به دلیل نگرانی‌ها نسبت به آمار اقتصادی ضعیف جهانی کاهش پیدا کرد.

مالکان مجبور به کاهش قیمت مسکن می‌شوندرئیس اتحادیه مشاوران املاک: در ماه‌های آینده مالکان مجبور می‌شوند قیمت مسکنشان را پایین بیاورند قلی خسروی: کاهش ۶۰ درصدی معاملات مسکن این پیام واضح را به طرف عرضه می‌دهد که باید قیمت‌های پیشنهادی را پایین بیاورد و معتقدم در ماه‌های آینده این اتفاق می‌افتد به آقای قلی بگید معاملات پایین اومده نشانه انفجار قیمت اجاره ها در ماههای آینده است نه ارزان شدن مسکن از این حرف ها زیاد شنیدیم.

کشورهای صادرکننده نفت مخالف کاهش قیمت نفت هستندمحمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک: صادرکنندگان نفت قیمت‌های پایین‌تر از 60 دلار را نمی‌خواهند و اگر نگاهی به بودجه‌ها و هزینه‌های کشورهای صادرکننده نفت بیندازیم، درمی‌یابیم که با قیمت هر بشکه نفت خام زیر قیمت‌های فعلی بازار به مشکل برخواهند خورد.

خودروسازان، ساختن ارابه مرگ را کنار گذارند و خودرو بسازندوزیر بهداشت آمار بالای تلفات جاده‌ای در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: توجه به پیشگیری از حوادث جاده‌ای ضرورتی اجتناب ناپذیر است و هم باید از بعد پیشگیری کار کرده و به مردم آموزش دهیم و خودروسازان را نیز مکلف کنیم که ساختن ارابه مرگ را کنار بگذارند و خودرو بسازند. دست مریضا ما حتی توی خودرو هم نمیتونیم به خودمون احترام بذاریم و برای خودمون ارزش قائل بشیم میدانید امریکا چرا خودروهای متفاوت با بقیه کشورها تولید میکنه ؟ در ضمیر ناخودآگاه مردم دنیا اینو میکاره که ما مردم متفاوت و قابل احترامی هستیم چون برای خودمون وجانمون ارزش قائلیم . . . خودم : پزشکان دستمزدهای چندصد میلیونی رو کنار بگذارند و مالیات بدهند! نكات خوبي است اما افسرده بودن ملت را شديد نميبينم كافي است در تعطيلات به پاركها و تفرجگاهها و اماكن سياحتي و شمال سري بزنيد البته بايد بهتر شويم

رحمانی: وضعیت فعلی بازار خودرو در شأن مردم ایران نیستوزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه سایپا برای تحویل ۱۲ هزار خودرو از کف پارکینگ خبر داد و گفت: وضعیت فعلی خودرو در شأن ملت ایران نیست، برای صنعت خودرو طرح ساماندهی و برنامه دو ساله در نظر گرفتیم و با واگذاری خودروسازی به اهلش این صنعت را در دو سال آینده اصلاح خواهیم کرد. میگفتین ۲۸ یا ۲۹ میلیون حالا شد ۳۶میلیون دارین غیر مستقیم میگین خودمون بالا بردیم تا بتونیم بالاترین قیمتو برا ی ماشین بگیریم و مردمم راضی باشن اخه شما ب رضایت مردم خیلی اهمیت میدین نه بابا؟! قیمت تمام شده آیفون هم ۲۰۰ دلار هست ولی اپل ۱۰۰۰ دلار میفروشه ... منظور؟!