قیمت بلیت هواپیما با حذف فاصله‌گذاری اجتماعی کاهش نمی‌یابد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

سخنگوی سازمان هواپیمایی در گفت‌وگو با ایلنا: قیمت بلیت هواپیما با حذف فاصله‌گذاری اجتماعی کاهش نمی‌یابد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا؛ پاییز سال گذشته نرخ بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی نسبت به جدول قیمت‌ها اعلام شده توسط انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خرداد ماه ۱۳۹۹ به میزان 10 درصد افزایش یافت. تصور عده‌ای از مردم این است که افزایش قیمت به دلیل اجرای پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازهای داخلی است چراکه با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا از آبان ماه سال گذشته پذیرش مسافر با 60 درصد ظرفیت هر هواپیما الزامی شده‌ است.

وی افزود: اما افزایش قیمت بلیت هواپیما ارتباطی با این اقدامات ندارد و مردم منتظر کاهش قیمت بلیت هواپیما پس از پایان دوره کرونا نباشند. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه با این اقدام تا حدی جلوی زیان شرکت‌های هواپیمایی گرفته می‌شود، گفت: باید توجه داشته باشیم که صنعت هوانوردی در دنیا و حتی بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی هم از پاندومی کرونا دچار ضرر و زیان زیادی شده‌اند و این موضوع جهانی است. البته در کشورمان تسهیلاتی برای جبران بخشی از این زیان شرکت‌ها در نظر گرفته شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تداوم فروش بلیت‌ پروازهای هند در ایران با ارقام نجومی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هیچ تقاضایی از خرید عمده بلیت برای تور خارجی واکسن نداشتیمسخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: تا کنون تقاضایی برای چارتر هواپیما یا خرید عمده بلیت جهت برگزاری تور خارجی تزریق واکسن کرونا نداشتیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شیب کاهش نرخ ارز تُند شد؛ صعود متوسط قیمت ماهانه دلار ادامه داردقیمت آزاد فروش هر دلار آمریکا در جریان معاملات روز یکشنبه بازار تهران به پایین‌ترین حد از ۲۰ بهمن ماه گذشته رسید ولی روند صعودی متوسط ماهانه نرخ ارز که از اسفند گذشته آغاز شده همچنان ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قیمت مصوب انواع مرغ قطعه بندی شده اعلام شد + جدول- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید به کجا رسیدیم که این مرغ شده معضل کشور ایران چقدر گران
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قیمت مسکن ملی به متری ۶ میلیون تومان نمی‌رسد/ قیمت پایه کمتر از ۳ میلیون است/ جریان‌سازی عده‌ای برای افزایش قیمت‌هامعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اظهارات عده‌ای مبنی براینکه قیمت مسکن ملی به 6 میلیون تومان می‌رسد درست نیست و تا کنونی قراردادی با این قیمت با هیچ پیمانکاری منعقد نشده‌است. به وزیر فاسد راه وشهرسازی حکومت اسلامی اخوندفاسد بگوخوردن مال حروم بس‌ست. هرکی ازاین وزارتخانه مسکن مهر،ملی یاجدیدامیخواهد اپارتمان بگیرد،زمین بدهد،به دام انهانه افتند. بخش‌نامه‌های دولتی اجازه‌ای که خلاف شریعت اسلام و قانون اساسی‌ست رامیدهد. ایران Rouhani_ir ص۱
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »