قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از ۳۰ هزار دلار فراتر رفت

13/10/1399 06:54 ب.ظ

قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از ۳۰ هزار دلار فراتر رفت بیشتر بخوانید🔽

موج اخیر افزایش قیمت بیت‌کوین ماه اکتبر گذشته به دنبال راه‌اندازی امکان خرید و فروش بیت‌کوین و همچنین امکان پرداخت با این ارز مجازی از سوی «پی پل»، شرکت آمریکایی فعال در زمینه تجارت الکترونیک آغاز شد. قیمت بیت کوین، نخستین و پرطرفدارترین ارز دیجیتالی جهان روز شنبه برای اولین بار از ۳۰ هزار دلار فراتر رفت. هر بیت کوین ساعت ۱۴ بعدازظهر روز شنبه به وقت اروپای مرکزی (۱۶:۳۰ به وقت تهران) به قیمت ۳۱ هزار و ۵۰۲ دلار معامله شد.

این در حالی است که بهای بیت کوین روز ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) برای اولین بار از ۲۰ هزار دلار فراتر رفته بود.

قیمت نخستین ارز رمزنگاری شده جهان دو روز مانده به پایان سال ۲۰۲۰ از مرز ۲۸ هزار دلار عبور کرده بود. موج اخیر افزایش قیمت بیت کوین ماه اکتبر گذشته به دنبال راه اندازی امکان خرید و فروش بیت کوین و همچنین امکان پرداخت با این ارز مجازی از سوی «پی پل» (PayPal)، شرکت آمریکایی فعال در زمینه تجارت الکترونیک آغاز شد.

این در حالی است که بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری که تاکنون رویکردی محتاطانه در برابر بیت کوین اتخاذ کرده بودند نیز اکنون به خرید این ارز دیجیتالی روی آورده‌اند. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید headtopics.com

Hope for global Peace

اگر این ارزهای دیجیتال در بین مردم عادی و مرسوم شود و مردم با همان‌ها مبادلات مالی انجام دهند، آن وقت تحریم سیستم مالی کشورها هم غیر ممکن خواهد شد؛😁 چون این ارزهای دیجیتال تابع دستورات دولت ها و سازمان ها نیستند و به شکل غیر متمرکز و مستقل عمل می‌کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

دولت فرانسه میلیون‌ها یورو بیت‌کوین حراج می‌کند؛ قیمت پایه: ۵۰ درصد نرخ بازاردولت فرانسه روز چهارشنبه میلیون‌ها یورو ارز رمزنگاری شده بیت‌کوین را که در سال ۲۰۱۹ از هکرها ضبط شده، حراج می‌کند. خوبیش کی بخوره زمین این بیت کوین مثل بورس ایران بیت کوین مگه رمز ارز نیست؟ پس این جا چرا سکه هست؟

رئیس توییتر اولین توییت خود را به قیمت 3 میلیون دلار فروختجک دورسی، مدیر اجرایی و رئیس شرکت توییتر، روز دوشنبه 22 مارس 2021 از فروش اولین توییت خود در سایت

بخشی از افزایش قیمت خیار جو سازی است/ قیمت ۹ تا ۱۴ هزار تومانبرخی رسانه‌ها از افزیش قیمت هر کیلوگرم خیار به 20 هزار تومان خبر داده‌اند این در حالی است که به گفته کارشناسان بخشی از این افزایش قیمت در نتیجه جو سازی اتفاق افتاده است.

میزان افزایش قیمت کتابهای درسی اعلام شد + قیمت کتب هر پایهثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۱ -۱۴۰۰ از روز یکشنبه، بیست و دوم فروردین ماه آغاز شده است و تا ۲۲ خرداد ادامه خواهد داشت و طبق اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی قیمت کتاب درسی به طور میانگین ۲۵ درصد افزایش یافته است. اینم از وعده های اقای روحانی

وعده جدید حسن روحانی برای 'رسیدن به تعادل در قیمت ارز' | DW | 02.03.2021به گفته روحانی رسیدن به تعادل در قیمت ارز 'مستلزم تداوم فضای مساعد و قابل اعتماد برای فعالیت‌های اقتصادی' است. مسئولان دولت پیش از این ادعا می‌کردند با آزاد شدن منابع بلوکه شده ارزی در خارج، بازار ارز متعادل می‌شود. تا زمانی که فساد ادامه دارد نرخ دلار و یورو بالا می‌رود. دخالت در بازار ارز اثر درازمدت نداره.