قیمت سه نوع برنج ایرانی بالای ۱۰۰ هزار تومان اعلام شد | DW | 16.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه برنج‌فروشان بابل عنوان کرده که قیمت سه نوع برنج ایرانی به بیش از ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. حسن تقی‌زاده گفته است که مصرف‌کنندگان باید برای خرید برنج طارم، هاشمی و امراللهی چنین مبلغی را پرداخت کنند.

حسن تقی‌زاده، رئیس اتحادیه برنج‌فروشان بابل گفته که قیمت سه نوع برنج طارمی، هاشمی و امراللهی در بازار بنکداری ایران هرکیلو ۹۰ هزارتومان است که در این حالت قیمت خرده‌فروشی آن‌ها برای هرکیلو بالای ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

حسن تقی‌زاده با تایید افزایش قیمت برنج ایرانی عنوان کرد:‌ «قیمت برنج داخلی به صورت تدریجی در حال افزایش است.» این فعال اقتصادی عنوان کرد که پیش از نوروز"به شکل دستوری" قیمت برنج کاهش پیدا کرد، قیمت‌گذاری دستوری شده باعث شد که کشاورزان"فروش بار را متوقف کنند" و به همین دلیل میزان عرضه در بازار کم شد.او در ادامه اضافه کرد که برخی از"سودجویان و فعالان این حوزه” می‌دانند با چه روش‌هایی مصوبه قیمت‌گذاری دستوری را"دور بزنند” و قیمت برنج"همانی شود که آن‌ها می‌خواهند”.

حسن تقی‌زاده با اشاره به افزایش تقاضا برای خرید برنج ایرانی، افزود فروشگاه‌های زنجیره‌ای که پیش از عید"به دلیل قیمت‌گذاری دستوری”، خرید برنج را متوقف کرده بودند این روز‌ها در حال خرید برنج هستند و از آنجایی که"میزان عرضه این محصول کم شده است” شاهد افزایش نرخ برنج داخلی در بازار هستیم.رئیس اتحادیه برنج‌فروشان بابل ادامه داد که تا امروز هیچ مصوبه‌ای مبنی بر برداشته شدن قیمت‌گذاری دستوری ابلاغ نشده است اما احتمالا از"شدت فشار آن کاسته شده است”.

او با تاکید بر بالا بودن قیمت برنج داخلی این مساله را"بی‌انصافی در حق مصرف‌کنندگان” دانست و عنوان کرد که در ادامه سال جاری تولید برنج از سوی کشاورزان افزایش یافته و میزان کشت برنج در مازندران"قابل توجه” خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مشکلی نیست . خمینی خدعه کار ، وعده داده پول نفت را می‌آورند بر روی سفره میدهند 😜.

حتلا صبحت کردن گغتن هرچی گرون شده ازهمین امشب ارزون بشه والا

نتیجه ورود و دخالت تروریست های سپاه در تولید برنج

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسیدن نرخ سه نوع برنج ایرانی به ۱۰۰ هزار تومان/ افزایش قیمت‌ها ادامه داردرئیس اتحادیه برنج فروشان بابل گفت: قیمت برنج کشت دوم طارم، هاشمی و امراللهی در بنکداری کیلویی 90 هزار تومان است و این نوع برنج‌ها در خرده‌فروشی بالای 100 هزار تومان بفروش می‌رسند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مهدی شجاعی؛ مداحی که به صورت کارمند پذیرش کلینیک مهرگان سیلی زدنام این مرد «مهدی شجاعی» است. فردی که به گفته یک منبع آگاه، هم به عنوان مدافع حرم در جنگ‌های سوریه مشارکت کرده و هم در مقام مسئول حراست پالایشگاه «بید بلند۲» مداح مراسم مذهبی در بهبهان است. اطلاع_رسانی گزارش DehkordiMaryam 👇 DehkordiMaryam از قرار تمام خصوصیات یه بیوجود رو داره ! اصلا تاحالا شده یه حراستی ادم حسابی ببینین؟!؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟/ ایده‌ای که خریدار نداردلباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟ لباس کاروان ایران در بازی‌های آسیایی۲۰۲۲ وارد یک چالش بزرگ شده و به نظر می‌رسد دیگر باید وعده بهترین لباس را فراموش کرد! اینبار دیگه چرا🤔🤦‍♂️
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنستانتین مالوفیو؛ الیگارش روس که در آمریکا متهم شددادستان کل آمریکا به تازگی اعلام کرد که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. از او که تحت تحریم‌های اتحادیه اروپا نیز هست، بیشتر بدانید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مهدی صالحی، از بازداشتی‌های اعتراضات دی ۹۶، که در زندان به اغما رفته بود جان باختمهدی صالحی در زندان خمینی‌شهر اصفهان دوران محکومیت خود را سپری می‌کرد. او با اتهام‌های ادعایی چون «محاربه» و «افساد فی‌الارض» به اعدام و پنج سال حبس تعزیری محکوم شده بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مهدی صالحی که در زندان اصفهان به اغما رفته بود جان باخت | DW | 14.04.2022خبرگزاری هرانا از درگذشت مهدی صالحی قلعه شاهرخی، زندانی بازداشت‌شده در اعتراضات دی‌‌ماه ۹۶ خبر داده است. این زندانی محکوم به اعدام 'بر اثر تزریق داروی اشتباه' به اغما رفته بود. خامنه ای دستور داده بجای اعدام علنی زندانی های سیاسی اونها رو به روش های دیگه ای به قتل برسونن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »