قیمت سه نوع برنج ایرانی بالای ۱۰۰ هزار تومان اعلام شد | DW | 16.04.2022

27/01/1401 06:32:00 ب.ظ

رئیس اتحادیه برنج‌فروشان بابل عنوان کرده که قیمت سه نوع برنج ایرانی به بیش از ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. حسن تقی‌زاده گفته است که مصرف‌کنندگان باید برای خرید برنج طارم، هاشمی و امراللهی چنین مبلغی را پرداخت کنند.

رئیس اتحادیه برنج‌فروشان بابل عنوان کرده که قیمت سه نوع برنج ایرانی به بیش از ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. حسن تقی‌زاده گفته است که مصرف‌کنندگان باید برای خرید برنج طارم، هاشمی و امراللهی چنین مبلغی را پرداخت کنند. حسن تقی‌زاده با تایید افزایش قیمت برنج ایرانی عنوان کرد:‌ «قیمت برنج داخلی به صورت تدریجی در حال افزایش است.

» این فعال اقتصادی عنوان کرد که پیش از نوروز"به شکل دستوری" قیمت برنج کاهش پیدا کرد، قیمت‌گذاری دستوری شده باعث شد که کشاورزان"فروش بار را متوقف کنند" و به همین دلیل میزان عرضه در بازار کم شد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید او در ادامه اضافه کرد که برخی از"سودجویان و فعالان این حوزه” می‌دانند با چه روش‌هایی مصوبه قیمت‌گذاری دستوری را"دور بزنند” و قیمت برنج"همانی شود که آن‌ها می‌خواهند”.

حسن تقی‌زاده با اشاره به افزایش تقاضا برای خرید برنج ایرانی، افزود فروشگاه‌های زنجیره‌ای که پیش از عید"به دلیل قیمت‌گذاری دستوری”، خرید برنج را متوقف کرده بودند این روز‌ها در حال خرید برنج هستند و از آنجایی که"میزان عرضه این محصول کم شده است” شاهد افزایش نرخ برنج داخلی در بازار هستیم. headtopics.com

مشکلی نیست . خمینی خدعه کار ، وعده داده پول نفت را می‌آورند بر روی سفره میدهند 😜.

حتلا صبحت کردن گغتن هرچی گرون شده ازهمین امشب ارزون بشه والا

نتیجه ورود و دخالت تروریست های سپاه در تولید برنج

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رسیدن نرخ سه نوع برنج ایرانی به ۱۰۰ هزار تومان/ افزایش قیمت‌ها ادامه داردرئیس اتحادیه برنج فروشان بابل گفت: قیمت برنج کشت دوم طارم، هاشمی و امراللهی در بنکداری کیلویی 90 هزار تومان است و این نوع برنج‌ها در خرده‌فروشی بالای 100 هزار تومان بفروش می‌رسند.

مهدی شجاعی؛ مداحی که به صورت کارمند پذیرش کلینیک مهرگان سیلی زدنام این مرد «مهدی شجاعی» است. فردی که به گفته یک منبع آگاه، هم به عنوان مدافع حرم در جنگ‌های سوریه مشارکت کرده و هم در مقام مسئول حراست پالایشگاه «بید بلند۲» مداح مراسم مذهبی در بهبهان است. اطلاع_رسانی گزارش DehkordiMaryam 👇 DehkordiMaryam از قرار تمام خصوصیات یه بیوجود رو داره ! اصلا تاحالا شده یه حراستی ادم حسابی ببینین؟!؟

لباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟/ ایده‌ای که خریدار نداردلباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟ لباس کاروان ایران در بازی‌های آسیایی۲۰۲۲ وارد یک چالش بزرگ شده و به نظر می‌رسد دیگر باید وعده بهترین لباس را فراموش کرد! اینبار دیگه چرا🤔🤦‍♂️

کنستانتین مالوفیو؛ الیگارش روس که در آمریکا متهم شددادستان کل آمریکا به تازگی اعلام کرد که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. از او که تحت تحریم‌های اتحادیه اروپا نیز هست، بیشتر بدانید.

مهدی صالحی، از بازداشتی‌های اعتراضات دی ۹۶، که در زندان به اغما رفته بود جان باختمهدی صالحی در زندان خمینی‌شهر اصفهان دوران محکومیت خود را سپری می‌کرد. او با اتهام‌های ادعایی چون «محاربه» و «افساد فی‌الارض» به اعدام و پنج سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

مهدی صالحی که در زندان اصفهان به اغما رفته بود جان باخت | DW | 14.04.2022خبرگزاری هرانا از درگذشت مهدی صالحی قلعه شاهرخی، زندانی بازداشت‌شده در اعتراضات دی‌‌ماه ۹۶ خبر داده است. این زندانی محکوم به اعدام 'بر اثر تزریق داروی اشتباه' به اغما رفته بود. خامنه ای دستور داده بجای اعدام علنی زندانی های سیاسی اونها رو به روش های دیگه ای به قتل برسونن.