قیمت دلار در بازار تهران در مرز 23 هزار تومان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قیمت هر دلار آمریکا امروز در بازار تهران 22 هزار و 750 تومان معامله شد. - خبرگزاری آناتولی

استانبول/ خبرگزاری آناتولیهمچنین هر یورو به قیمت 25 هزار و 700 تومان داد و ستد شد. هر لیر ترکیه نیز در بازار 3 هزار و 300 تومان قیمت دارد. هر سکه طلا نیز 10 میلیون و 455 تومان معامله شده است.

این در حالی است که صرافی ملی ایران که مبنای قیمت بازار آزاد است، امروز با دو بار افزایش قیمت فروش دلار را 22 هزار و 550 تومان اعلام کرد. همچنین هر یورو در صرافی ملی 24 هزار و 850 تومان معامله شد. میثم، فعال بازار ارز در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» درباره روند قیمت ارز در ایران اظهار داشت: دلایل مختلفی برای افزایش قیمت ارز وجود دارد. مهمترین آن بسته بودن مرزها و عدم ورود دلار به کشور، اختلال در صادرات به دلیل شیوع کرونا و سیاست بانک مرکزی بر عدم تزریق ارز در بازار است. البته مساله مهمی که این روزها بسیار بر بازار ارز تاثیر گذاشته، عدم برگشت ارز صادرکننده‌ها به کشور است که بیشتر متاثر از تحریم‌های آمریکا علیه ایران است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داروی تقلبی 'رمدسیویر' با قیمت نجومی در بازار سیاهمعاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه داروی 'رمدسیویر' موجود در بازار سیاه تقلبی بوده و توسط افراد سودجو به فروش می‌رسد، گفت: داروی موجود در بازار آزاد مورد تائید سازمان غذا و دارو نیست و مردم از تهیه آن اکیدا خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جدیدترین قیمت‌ها در بازار ارزجدیدترین قیمت‌ها در بازار ارز امروز صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۲ هزار و ۵۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار در مقایسه با آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) به ترتیب ۵۰ و ۱۵۰ تومان کاهش یافت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت جهانی طلا به بالاترین حد در ۹ سال گذشته رسیدقیمت جهانی طلا طی مبادلات روز جمعه نیز همچنان در بالاترین سطح از سال ۲۰۱۱ تاکنون معامله شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ یونان محدودیت‌های تازه در مرز بلغارستان وضع می‌کندایتالیا نیز ضمن ابراز تمایل برای تمدید وضعیت اضطراری بهداشتی، فهرستی سیاه برای ممانعت از ورود مسافران از سیزده کشور جهان را تهیه کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل:۷۰۰ عضو خانواده‌های داعش در اردوگاه‌های سوریه در اثر گرسنگی جان باختندرئیس بخش مبارزه با تروریسم سازمان ملل خواستار بازگرداندن اسرا و وابستگان داعش به کشورهایشان شده و کشورهای مختلف جهان را به تحویل گرفتن آن دسته از اتباع خود که وابسته به داعش بودند، فراخوانده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۸۸ جان‌باخته کرونا در ۲۴ ساعت گذشته /۱۵ استان در شرایط قرمز و هشدارشناسایی ۲۳۹۷ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور ۱۸۸ جان‌باخته کرونا در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۹۷ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۸۸ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۵۵۱۱۷ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۱۷۶۶۶ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۲۶۳۵ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »